آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو شیب سربالایی 10 درصد

با توجه به اینکه بیشتر علائم ترافیکی در فضاهای آزاد نصب می شوند در تولید محصول به مقاومت در برابر عوامل آسیب زننده مثل رطوبت، ریزش های جوی، تابش مستقیم خورشید، ضربات احتمالی، گرد و غبار، تغییرات دما و ... توجه می شود. علائم متعددی مثل ابعاد تابلو، جنس بدنه، جنس و میزان شبرنگ، قیمت ملزومات نصب و دوام محصول بر قیمت تابلو راهنمایی رانندگی اثرگذار خواهند بود. جهان ترافیک فروش تجهیزات ترافیکی را به صورت اینترنتی انجام داده و امکان ارسال محصولات به شهرهای مختلف را به صورت تک و عمده فراهم نموده است.

تولید تابلوهای ترافیکی 

ساخت تابلوهای ترافیکی در سراسر جهان با استفاده از نمادهای واحد صورت می گیرد تا افراد در صورت جا به جایی و یا مهاجرت، برداشت های یکسانی از یک تابلو داشته باشند. یکی از مهم ترین مکان هایی که آمار حوادث در آن بالاست، نقاط تاریک یا جاده های مه آلود است. در تولید علائم ترافیکی از صفحات شبرنگ ضد آب به منظور کاهش میزان تصادفات استفاده می شود چرا که استفاده از این صفحات شبرنگ قابلیت رویت در شب، نقاط تاریک جاده و هوای مه آلود را برای رانندگان فراهم می کند.

تابلو شیب سربالایی 10 درصد

تابلوهای اخطاری

تابلوهای اخطاری بیشتر به شکل مثلث با نوارهای حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید رنگ هستند که یک راس آن به طرف بالا بوده و در داخل آن نوع خطر به وسیله علائمی خاص با رنگ مشکی نشان داده شده‌است.
تابلو شیب سربالایی 10 درصد

فروش تابلو شیب سربالایی 10 درصد

تابلو اخطاری شیب سربالایی 10 درصد از دسته تابلوهای اخطاری راهنمایی و رانندگی می باشد. این علامت به رانندگان هشدار میدهد که سربالایی 10 درصد وجود دارد و به رانندگان توصیه می شود که حداالامکان با دنده سنگین حرکت کنند. تابلو شیب سربالایی ده درصد در گروه تجهیزات ترافیکی ارائه شده و به عنوان یک هشداردهنده در مناطق آسیب زا عمل می کند. نصب دقیق و صحیح تابلوهای ترافیکی می تواند در اثربخشی، دوام و ماندگاری محصول تأثیر مستقیم داشته باشد.