آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ های فلاشر هشدار دهنده    

نوعی دیگر از چراغ های راهنمایی رانندگی و یا چراغ های ترافیکی شهری به نام چراغ های فلاشر هشدار دهنده می باشد. کارایی این چراغ های هشدار دهنده که از نامشان پیدا است به عنوان علائم هشدار دهنده به صورت خاموش و روشن شدن علائم هشداری خود را به افراد نشان می دهند. چراغ های هشدار دهنده که جهت ایمنی در ساختمان ها،ادارات و حتی در شهرها نیز استفاده می شود کارایی مشابه با دیگر علائم ترافیکی و از جمله چراغ های راهنمایی رانندگی و چراغ راهنما را دارا می باشد. شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک تولید کننده انواع چراغ های راهنمایی،چراغ های راهنمایی سولار،چراغ های راهنمایی رانندگی و چراغ های فلاشر هشدار دهنده،چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی را با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید کرده و به فروش می رساند.

چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی

یکی از ابزارهایی که در کنترل ترافیک و کاهش حوادث جاده‌ای نقش مهمی دارد چراغ پلیسی است.که هم نقش هشدار دهنده و هم نقش کنترل کننده را ایفا می‌کند. این چراغ ها از این جهت اهمیت بالایی دارند. که تا حدود زیادی در کنترل ترافیک به پلیس‌ های ترافیکی کمک می کنند، بدین صورت که در وهله اول نقش هشدار دهنده داشته و باعث می‌شوند بسیاری از رانندگان یا افراد در حال تردد، نسبت به دستورات پلیس و ترافیک آگاه باشند. استفاده از چراغ های پلیسی در محل حوادث باعث می شوند کنترل اوضاع راحت‌تر باشد و افراد با اطمینان بیشتری وظایف را به پلیس واگذار کنند. 

چراغ فلاشر هشدار دهنده 

چراغ های آذرخش

اهمیت چراغ های ترافیکی،چراغ فلاشر هشدار دهنده در هشدار و اعلام شرایط بحرانی بر هیچکس پوشیده نیست. وچراغ فلاشر هشدار دهنده برای بازدهی هرچه بهتر از نظر کیفی و کمی، چراغ فلاشر باید چند مشخصه ی ضروری باید داشته باشد:
  • از رنگ هشدار دهنده در آن استفاده شود.
  • پرتاب نور مناسب داشته باشد.
  • از فاصله ی دور قابل رویت باشد.
  • در برابر رطوبت و شرایط سخت جوی مقاومت داشته باشد.
چراغ فلاشر هشدار دهنده که با نام چراغ آذرخش نیز شناخته می شود، در صورت شارژی بودن باید بتواند ساعات مفید زیادی بازدهی داشته باشد و در نهایت به سادگی بتوان آن را نصب کرد.  نور چراغ آذرخش سولار که از فاصله ۲۰۰ متری به راحتی دیده میشود ، رانندگان را از مانع روبروی خود مطلع ساخته و به آنان این آگاهی را می دهد که از سرعت وسیله نقلیه خود کاسته و به آرامی از آن مسیر عبور کنند.

چراغ آذرخش سولار

 جنس چراغ آذرخش سولار از پی وی سی شفاف بوده که ضد خش است و به راحتی کدر نشده و کاملا ضد آب می باشد. و نور را تا فاصله دور به خوبی بازتاب می دهد. در قسمت بالایی چراغ آذرخش سولار دستگیره ای قرار داده شده است که شما میتوانید از آن برای آویزان کردن و یا حمل دستی چراغ آذرخش استفاده کنید. قیمت چراغ های ترافیکی با توجه به انواع آن متغیر و مختلف است. یکی از عرضه کنندگان تجهیزات ترافیکی مجموعه چراغ فلاشر هشدار دهنده را به شما معرفی می کند. این محصول در رنگ های مختلفی تولید شده است که بستگی به نوع استفاده، می توانید مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید. چراغ چشمک زن ایمنی آذرخش را همچنین می توانید به وسیله پایه بر روی مخروطی ترافیکی نصب کرده و در ترافیک جاده ای جهت هدایت اتومبیل ها از آن استفاده کنید.

فروش چراغ های چشمک زن 

انواع چراغ های چشمک زن شامل چراغ های چشمک زن، ثانیه شمار و انواع دیگری است که کاربرد آن ها هشدار برای جلوگیری از سرعت بیش از حد خودرو ها در معابر شهری می باشد. یکی از خصوصیات چراغ راهنمایی چشمک زن این است که به آسانی و در کمترین زمان نصب شده و بلافاصله بعد از نصب قابل استفاده هستند. قیمت چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی در شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت تعیین شده و به فروش می رسد. فروش انواع چراغ های هشدار دهنده ترافیکی و چراغ های چشمک زن در شرکت جهان ترافیک به صورت تک و عمده قابل فروش می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع چراغ های فلاشر هشدار دهنده با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 
برای مشاهده انواع چراغ های فلاشر هشدار دهنده تولید شده در شرکت جهان ترافیک و اطلاع از جزئیات آن روی لینک های زیر کلیک نمایید.