آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر ترافیکی    

از دیگر تجهیزات ترافیکی جاده ای تولید شده در شرکت جهان ترافیک سرعتگیر ترافیکی می باشد. سرعتگیر ترافیک در مناطقی که نیاز به کاهش سرعت وسایل نقلیه وجود داشته باشد، بکار برده می شود. سرعت گیرها از انحراف عمودی استفاده می کنند تا سرعت وسایل نقلیه را کاهش دهند. در مناطق شهری به دلیل تردد بیشتر عابران پیاده و کودکان استفاده از سرعت گیر (سرعت کاه) بیشتر می باشد. هر چند در جاده های برون شهری نیز از آنها استفاده می گردد. شرکت جهان ترافیک با تولید و عرضه تجهیزات ترافیکی مرغوب و استاندارد و همکاری با شهرداری ها توانسته است بخشی از نیاز شهری به داشتن امنیت و ایمنی را با تولیدات خود پاسخگو باشد. فروش تجهیزات ترافیکی در این شرکت به سراسر کشور صورت می گیرد . برای خرید انواع تجهیزات ترافیکی و اطلاع از قیمت محصولات می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 

قیمت سرعت گیر ترافیکی

سرعت گیرهای ترافیکی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد . به همین دلیل قیمت های مختلفی برای آن تعریف شد است . سرعت گیر یکی از ابزارهای آرام سازی ترافیک است که به تنهایی و یا در کنار روش ها و ابزار های دیگر آرام سازی بکار گرفته می شود. برای استعلام قیمت سرعت گیر ترافیکی با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک در تماس باشید . 

لیست قیمت سرعتگیر

سرعت گیر یکی از ابزارهای آرام سازی ترافیک است که به تنهایی و یا در کنار روش ها و ابزارهای دیگر آرامسازی بکار گرفته می شود. سرعتگیر مانعی منحنی است که دارای ارتفاع حداکثری 10 سانتی متر و طول حداکثری 30 سانتی متر است که در امتداد عرض خیابان نصب می شود و موجب توقف و یا کاهش سرعت خودروها می شود. این تجهیز ترافیکی مناسب اماکنی است که حداکثر سرعت وسیله نقلیه از 15 کیلومتر بر ساعت تجاوز نمی کند. سرعت گیرها دارای انواع مختلفی هستند که سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر آسفالتی از متداولترین نوع آن ها محسوب می گردد. لازم به توضیح است که سایر سرعت گیرهای با عرض بیش از 1.8 متر سرعت کاه محسوب می گردند. سرعت کاهها در دو نوع سرعت کاه قوسی و سرعت کاه تخت تولید می شوند. سرعت کاه قوسی که اغلب دارای ارتفاع 8 تا 10 سانتی متر است عرضی حدود 4.2 متر دارد که این عرض می تواند متغیر باشد ولی کمتر از 1.8 متر نباید باشد. هرچه عرض سرعت کاه کمتر شود عملکرد آن بیشتر به سرعت گیر شبیه می شود و همانند دست انداز جاده عمل می نماید. لیست قیمت تجهیزات ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در این مجموعه و ارتباط با واحد فروش دریافت نمایید و اقدام به خرید با کیفیت ترین و با دوام ترین تجهیزات ترافیکی شهری نمایید. 

انواع سرعت گیر ترافیکی 

سرعت گیر جاده ای

سرعت گیر شهری

سرعت گیر یک طرفه

مزایای استفاده از سرعت گیر

کاهش موثر سرعت عبور و مرور در محل سرعت گیر(برای کاهش موثر سرعت در طول خیابان های طویل نصب سرعت گیرهای متوالی لازم است.)با استفاده از این گونه تجهیزات از جذابیت سفر در خیابان های مسکونی کاسته شده و متقابلاً رانندگان به استفاده از خیابان های شریانی تشویق می­گردند.
میانگین حجم روزانه ترافیک در خیابان های محلی کاهش می یابد و این حجم به خیابان های شریانی منتقل می شود.

سرعت گیر پلاستیکی 

انواع دیگر سرعت گیرهای تولید شده در شرکت جهان ترافیک سرعت گیر پلاستیکی می باشد که از پلیمر های استاندارد ساخته می شوند و بسیار سازگار با محیط زیست و تنش های فیزیکی می باشند. از این سرعتگیر ها در معابر درون شهری و برون شهری استفاده می شود. سرعت گیر لاستیکی را می توان هم در داخل شهر و هم در خارج شهر استفاده نمود. اما پیشنهاد می شود برای مسیرهای با تردد خودروهای سنگین از آن استفاده شود. سرعت گیر لاستیکی سایز 90*33 به ازای هر چرخ می تواند وزنی به اندازه 50 تن را تحمل نماید؛ این محصول دارای لاستیکهای رنگی کمک کننده به تقلیل سرعت می باشد. این لاستیک های زرد رنگ منعکس کننده نور می باشند و وجود آنها سبب می شود سرعتگیر در شب به راحتی دیده شود. سرعت گیر لاستیکی در معابر دارای شیب زیاد، مسیر هایی که حداکثر سرعت مجاز در آن 50 کیلومتر در ساعت می باشد، دو طرف گذرگاه مراکز پزشکی، چهار راه ها و غیره نصب می گردد. سرعت گیر لاستیکی به منظور ایمنی و زیباسازی در محدوده پارکینگ های عمومی و خصوصی به عنوان تجهیزات پارکینگی مورد استفاده قرار می گیرد.
برای مشاهده انواع سرعتگیر ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک و اطلاع از جزئیات و انواع آن روی لینک های زیر کلیک نمایید.