آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر ترافیکی    

از دیگر تجهیزات ترافیکی جاده ای تولید شده در شرکت جهان ترافیک سرعتگیر ترافیکی می باشد. سرعت گیر ترافیکی در مناطقی که نیاز به کاهش سرعت وسایل نقلیه وجود داشته باشد، بکار برده می شود. سرعت گیرها از انحراف عمودی استفاده می کنند تا سرعت وسایل نقلیه را کاهش دهند. در مناطق شهری به دلیل تردد بیشتر عابران پیاده و کودکان استفاده از سرعت گیر (سرعت کاه) بیشتر می باشد. هر چند در جاده های برون شهری نیز از آنها استفاده می گردد. شرکت جهان ترافیک با تولید و عرضه تجهیزات ترافیکی مرغوب و استاندارد و همکاری با شهرداری ها توانسته است بخشی از نیاز شهری به داشتن امنیت و ایمنی را با تولیدات خود پاسخگو باشد. فروش تجهیزات ترافیکی در این شرکت به سراسر کشور صورت می گیرد . برای خرید انواع تجهیزات ترافیکی و اطلاع از قیمت محصولات می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 
 
سرعت گیر ترافیکی 

قیمت سرعت گیر ترافیکی

ممکن است به هنگام خرید سرعت گیر با قیمت های مختلفی از سوی مشتریان مواجه شوید. علت این است که سرعت گیرهای ترافیکی دارای تنوع بسیار بالایی می باشند. به همین دلیل قیمت های مختلفی برای آن ها تعریف شد است. این محصول از جنس آسفالت، پلاستیک و یا لاستیک تولید می گردد که قیمت هر کدام از این مواد اولیه متفاوت می باشد. لذا داشتن اطلاعات کافی از نوع ماده اولیه به کار رفته در ساخت سرعتگیر، به هنگام خرید آن ضروری است. سرعت گیر یکی از ابزارهای آرام سازی ترافیک است که به تنهایی و یا در کنار روش ها و ابزار های دیگر آرام سازی بکار گرفته می شود. با استفاده از این ابزار می توان از سرعت بالای وسایل نقلیه جلوگیری کرد و میزان تصادفات ناشی از سرعت بالا را تا حد قابل قبولی کاهش داد. برای استعلام قیمت سرعت گیر ترافیکی با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک در تماس باشید . 

لیست قیمت سرعتگیر

سرعتگیر مانعی منحنی است که دارای ارتفاع حداکثری 10 سانتی متر و طول حداکثری 30 سانتی متر است که در امتداد عرض خیابان نصب می شود و موجب توقف و یا کاهش سرعت خودروها می شود. لیست قیمت سرعت گیر ترافیکی به جنس ماده اولیه و ابعاد آن بستگی دارد. این محصول از مواد متنوعی همچون پلاستیک، لاستیک و آسفالت تولید می گردد. سرعتگیرهای آسفالتی و بتنی از نظر اقتصادی و قیمت بسیار مناسب و به صرفه می باشند. اما فرم دهی و در آورن ابعاد متناسب برای آن ها کاری دشوار است. در مقابل، قیمت دست انداز پلاستیکی با توجه به بهره وری از پلی اتیلن به نسبت نمونه های دیگر بیشتر است. اما با در نظر گرفتن قابلیت های آن، ارزش خرید بالایی دارد. ابعاد بزرگ تر و بیشتر بودن ارتفاع سرعت گیر لاستیکی نیز بر قیمت این محصول تاثیر گذاشته و باعث افزایش قیمت آن می شود.
این تجهیز ترافیکی مناسب اماکنی است که حداکثر سرعت وسیله نقلیه از 15 کیلومتر بر ساعت تجاوز نمی کند. سرعت گیرها دارای انواع مختلفی هستند که سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر آسفالتی از متداولترین نوع آن ها محسوب می گردد. لازم به توضیح است که سایر سرعت گیرهای با عرض بیش از 1.8 متر سرعت کاه محسوب می گردند. سرعت کاهها در دو نوع سرعت کاه قوسی و سرعت کاه تخت تولید می شوند. سرعت کاه قوسی که اغلب دارای ارتفاع 8 تا 10 سانتی متر است عرضی حدود 4.2 متر دارد که این عرض می تواند متغیر باشد ولی کمتر از 1.8 متر نباید باشد. هرچه عرض سرعت کاه کمتر شود عملکرد آن بیشتر به سرعت گیر شبیه می شود و همانند دست انداز جاده عمل می نماید. لیست قیمت تجهیزات ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در این مجموعه و ارتباط با واحد فروش دریافت نمایید و اقدام به خرید با کیفیت ترین و با دوام ترین تجهیزات ترافیکی شهری نمایید. 

انواع سرعت گیر ترافیکی 

سرعت گیر جاده ای

سرعت غیر مجاز خودروها در جاده ها، همواره یکی از اصلی ترین عامل تصادفات رانندگی است. برای جلوگیری از این اتفاق، راهداری ها از ابزاری به اسم سرعت گیر در جاده های شهری و برون شهری استفاده می کنند. سرعت گیر جاده ای معمولا جنس لاستیکی دارد تا بتواند هنگام عبور ماشین آلات سنگین همچون اتوبوس ها و کامیون ها انعطاف لازم را از خود نشان دهد. این نوع سرعت گیر ترافیکی با قرارگیری در عرض جاده، سبب کاهش سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه می شود. چرا که رانندگان را مجبور می کنند تا سرعت خود را به کمتر از 15 مایل در ساعت کاهش دهند. همچنین رانندگان را از حضور عابرین پیاده در مسیرهای عبوری جاده ها مطلع می کنند. ابعاد سرعت گیر جاده ای به طول ۵۰ سانتی‌ متر و عرض آن حدوداً ۳۳ سانتی‌ متر است. استاندارد ارتفاع سرعت‌ گیر جاده‌ ای دو و نیم سانتی‌ متر می باشد تا در هنگام عبور خودرو، آسیبی به آن وارد نمی‌ شود. استحکام در این دسته سرعت گیرها بالا است و گزینه ای مناسب برای کاهش سرعت خودروهای سنگین خواهند بود. بر روی سرعتگیرهای جاده ای به منظور افزایش دید در شب، نوارهای زرد رنگی نصب شده است. در نتیجه رانندگان به خوبی از مسافت های دور می توانند این نوع سرعت گیرها را ببینند و در زمان مناسب سرعت خود را کاهش دهند.

سرعت گیر شهری

سرعت گیر ترافیکی از اصلی ترین تجهیزات ایمنی شهری می باشد که ایمنی وسایل نقلیه، رانندگان و عابرین پیاده را تضمین می کند. در هر جایی که محل عبور عابرین و وسایل نقلیه به همدیگر نزدیک باشد، استفاده از سرعت گیر ضروری است. سرعت گیر شهری معمولا در خیابان ها نزدیک بیمارستان ها، مدارس و مراکز تفریحی استفاده می شود که رفت و افراد در این مناطق بالاتر از سایر خیابان ها است. از این ابزار همچنین در خیابان هایی که دارای طول زیاد هستند نیز استفاده می شود. معمولا دست انداز هایی که در خیابان های نزدیک مدارس یا ... نصب می شوند، دارای ارتفاع بالاتری هستند تا سرعت را به میزان بیشتری کاهش دهند و از تصادفات احتمالی در این مناطق جلوگیری نمایند. برای عبور از سرعت گیر شهری راننده می بایست سرعت خود را تا 20 کیلومتر بر ساعت، از حد سرعت مجاز کاهش دهد. جنس این نوع سرعت گیر می توان پلاستیکی و یا لاستیکی باشد و ارتفاع آن در حدود 5 سانتیمتر است. 

سرعت گیر یک طرفه

سرعت گیر پلاستیکی 

انواع دیگر سرعت گیرهای تولید شده در شرکت جهان ترافیک سرعت گیر پلاستیکی می باشد که از پلیمر های استاندارد ساخته می شوند و بسیار سازگار با محیط زیست و تنش های فیزیکی می باشند. از این سرعتگیر ها در معابر درون شهری و برون شهری استفاده می شود. سرعت گیر لاستیکی را می توان هم در داخل شهر و هم در خارج شهر استفاده نمود. اما پیشنهاد می شود برای مسیرهای با تردد خودروهای سنگین از آن استفاده شود. سرعت گیر لاستیکی سایز 90*33 به ازای هر چرخ می تواند وزنی به اندازه 50 تن را تحمل نماید؛ این محصول دارای لاستیکهای رنگی کمک کننده به تقلیل سرعت می باشد. این لاستیک های زرد رنگ منعکس کننده نور می باشند و وجود آنها سبب می شود سرعتگیر در شب به راحتی دیده شود. سرعت گیر لاستیکی در معابر دارای شیب زیاد، مسیر هایی که حداکثر سرعت مجاز در آن 50 کیلومتر در ساعت می باشد، دو طرف گذرگاه مراکز پزشکی، چهار راه ها و غیره نصب می گردد. سرعت گیر لاستیکی به منظور ایمنی و زیباسازی در محدوده پارکینگ های عمومی و خصوصی به عنوان تجهیزات پارکینگی مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از سرعت گیر

کاهش موثر سرعت عبور و مرور در محل سرعت گیر(برای کاهش موثر سرعت در طول خیابان های طویل نصب سرعت گیرهای متوالی لازم است.)
با استفاده از این گونه تجهیزات از جذابیت سفر در خیابان های مسکونی کاسته شده و متقابلاً رانندگان به استفاده از خیابان های شریانی تشویق می­گردند.
میانگین حجم روزانه ترافیک در خیابان های محلی کاهش می یابد و این حجم به خیابان های شریانی منتقل می شود.

برای مشاهده انواع سرعتگیر ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک و اطلاع از جزئیات و انواع آن روی لینک های زیر کلیک نمایید.