آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

موانع پلاستیکی ترافیکی

این محصولات و تجهیزات ایمنی راه در محدوده وسیعی از بزرگراه ها برای اعمال محدودیت دسترسی وسایل نقلیه به مسیر عبوری مخالف جاده جلوگیری مورد استفاده قرار می گیرند و به کاهش تلفات کمک می کنند. برخی از این موانع ترافیکی نیز می توانند برای محافظت از مناطق آسیب پذیر مانند حیاط های مدرسه، مناطق عابر پیاده و جداسازی مخازن سوخت از وسایل نقلیه دیگر استفاده شوند.استفاده چند منظوره جدا کننده ترافیکی
موانع پلاستیکی ترافیکی را اغلب در رنگ های روشن تولید می کنند و این باعث می شود که از فاصله زیاد هم قابل تشخیص باشد. موانع ترافیکی برای محیط های باز طراحی شده اند. جدا کننده های ترافیکی به عنوان یک علامت هشدار دهنده به وضوح مرزها را مشخص کرده، ترافیک و عابران پیاده را به سمت مسیر درست هدایت می کنند. می توان از این جداکننده ها برای تبلیغات آرم شرکت های مختلف و آگهی های گوناگون نیز استفاده کرد. همچنین می توان از چراغ فلاشر هشدار دهنده برای جلب توجه بیش تر بر روی جداکننده پلاستیکی پر از آب استفاده کرد.

فروش موانع ترافیکی پلاستیکی

جهان ترافیک تولید کننده انواع جداول پلاستیکی (پلی اتیلنی) وموانع ترافیکی و جداکننده های ترافیکی با قابلیت های منحصر بفرد نور پردازی در شب وآبیاری قطره ای گیاهان مجاورو همچنین نصب آسان و رنگ ثابت میباشد . این محصول دارای گارانتی معتبر تضمینی بوده و بعد از چند سال قابل بازیافت وجایگزینی میباشد. جهت دریافت لیست قیمت فروش تجهیزات ترافیکی شهری جهت ایمن سازی معابر و خرید مستقیم کله قندی پلاستیکی از تولیدی و دیگر لوازم ترافیکی اعم از انواع تابلوهای ترافیکی و راهبند و جداکننده ترافیکی و گل میخ و رفلکتور پلاستیکی و استوانه ایمنی ، سرعتگیر پلاستیکی ، بشکه ایمنی و… ازطریق شرکت جهان ترافیک در سایر شهرهای ایران با مجموعه ما درتماس باشید.
موانع پلاستیکی ترافیکی

کله قندی پلاستیکی

 کله قندی پلاستیک از تولیدی می تواند یکی از راه های مناسب جهت تامین پروژه ای و شخصی باشد،از آنجا که این محصول با عنوان های استوانه ایمنی و یا مخروط ترافیکی نیز شناخته می شود،بررسی میزان مصرف و نوع محصول می‌تواند جهت ارائه محصول مناسب راهگشا باشد. کله قندی پلاستیکی

مزایای موانع ترافیکی پلاستیکی

دوام و پایداری در برابر نور خورشید در طول زمان کارکرد.
قابلیت استفاده مجدد در صورت شکست قطعات و کاهش هزینه های خرید مشتری
ایمنی بالاتر نسبت به سیستم داربست و در نتیجه کاهش میزان و شدت تصادفات
کاهش هزینه های کارگاهی به دلیل استفاده از قطعات نیوجرسی پلی اتیلن به جای داربست
قابليت هاي منحصر بفرد نور پردازي در شب (امکان نصب شبرنگ ) ، نصب آسان و رنگ ثابت
قابلیت اتصال قطعات به یکدیگر و افزایش طول محوری
توخالی بودن محصول و امکان خاکریزی پشت آن و در نتیجه افزایش ایستایی سازه

موانع جاده ایی

نیوجرسی پلاستیکی 

مواد اولیه تجهیزات ترافیکی از قبیل مانع ترافیکی یا نیوجرسی و بشکه ایمنی یا راه بند های پلاستیکی جاده ایی مانند دیگر محصولات و تجهیزات ترافیکی در شرکت جهان ترافیک با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می گردد. انواع نیوجرسی پلاستیکی یا موانع ترافیکی و بشکه های ترافیکی را میتوان از آب یا خاک پر کرد تا از خسارات بیشتر در تصادفات جلوگیری کرد. انواع  نیوجرسی پلی اتیلنی , موانع جاده ایی و بشکه ترافیکی در سایز های متنوع در شرکت جهان ترافیک تولید میشوند. فروش عمده بشکه ایمنی با قیمت بسیار کمتری در مقایسه با خرده فروشی این محصول انجام می شود.
موانع پلاستیکی ترافیکی
بشکه ایمنی و ترافیکی 
فروش انواع مختلف بشکه های ایمنی در رنگ های متنوع در کشور به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر می باشد. برای خرید انواع مختلف بشکه های ایمنی می توانید به شرکت جهان ترافیک اعتماد نمایید. پخش بشکه ایمنی در کشور اغلب به صورت مستقیم انجام می شود. عرضه مستقیم انواع متنوع بشکه ایمنی موجب می شود تا خریداران بتوانند این کالا را به قیمت درب کارخانه تهیه نمایند.  بشکه های ایمنی محصولاتی هستند که برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مصارف این محصول کنترل تردد عبور و مرور در مکان های مختلف است. فروش بشکه های ایمنی در رنگ های مختلفی و متنوعی در کشور انجام می شود.
مانع ترافیکی پلاستیکی

 چشم گربه ای ترافیکی 

 چشم گربه ای، یکی از تجهیزات ایمنی ترافیکی است .این محصول به منظور تعیین مرز معبر و محدوده رانندگی نصب شده است و با هدف انعکاس نور و برای جلب توجه رانندگان و نیز کاهش نرخ تصادفات جاده ای در شب ، تولید می شود . باعث زیاد شدن دید رانندگان شده و این امر سبب می شود که در زمان درست واکنش نشان داده و از ترمز ناگهانی و خطرات احتمالی جلوگیری نماید . همچنین جنس نگین های آن از پلی کربنات بوده که از درخشندگی بالایی برخوردار است .
 چشم گربه ای ترافیکی 

فروش مخروط ترافیکی

 مخروط ترافيكي بر اساس استانداردهاي کيفيي جهاني ،با کيفيت بالا و پلاستيک انعطاف پذير و با استفاده از تثبيت کننده هايUVساخته شده است، با اين ويژگيها رنگ و كيفيت اين مخروط ترافيكي در تمام وضعيتهاي  آب و هوائي  ثابت مي ماندرنگهاي روشن بكار رفته شده قابل رويت از فاصله دورمي باشد. مخروط ترافيكي يك محصول کاملا همه کاره مي باشد كه سازگار با انواع مختلفي از لوازم جانبي ايمني جاده مانند انوع مختلف موانع و بلوكه هاي جاده اي، زنجيرهاي پلاستيکي، شبرنگ ايمني، صفحات پيام، پرچم و غيره هستند.
فروش مخروط ترافیکی   فروش مخروط ترافیکی
کاربرد مخروط های ترافیک 
مخروط ترافيكي براي هدايت ترافيك در خيابانها و بزرگراهها به كار رفته و وجود موانعي را به رانندگان هشدار مي دهداين موانع را مي توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد. عملكرد اصلي مخروطهاي ترافيكي براي كاناليزه كردن تردد به هنگام خط كشي، تعميرات و بستن خيابانها بطور موقت مي باشد و براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد به كار مي رود و ايمني منطقه كار را حفظ مي نمايد. همچنين مخروط ترافيكي رامي توان براي نظارت بر ترافيک استفاده نمود. مخروط ترافیکی حلقه دار یکی از ساده ترین راههای جداسازی و مشخص کردن مسیرهای عبوری می باشد. همچنین می توانید با رد کردن زنجیر از داخل حلقه های مخروط های ترافیکی برای سد کردن مسیر استفاده کنید.