آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چسب و رنگ ترافیکی

تجهیزات ترافیکی که در شهرها به کار برده می شوند دارای تنوع بسیار زیادی هم در نوع محصول هم در طرح و رنگبندی می باشند. تجهیزات ترافیکی همیشه به صورت فیزیکی و یا به صورت یک وسیله ترافیکی تولید نمی وشد. گاهی نوعی از تجهیزات ترافیکی تولید می شود که به آن رنگ ترافیکی می گویند که کاربرد و استفاده از این تجهیزات ترافیکی به اندازه دیگر تجهیزات کوچک و بزرگ ترافیکی دارای اهمیت فراوانی بوده و به سادگی قابل مشاهده در خیابان ها و جاده های بین شهری و برون شهری می باشد. رنگ ترافیکی را ماموران شهرداری و شهرسازی با توجه به استانداردهای شهرسازی و کنترل ترافیک روی سطح زمین و روی آسفالت ها رنگ آمیزی می کنند. هر کدام از علائم و خطی کشی ها توسط ماموران کشیده می شود دارای معانی مورد کاربرد خود در تجهیزات ترافیکی می باشد. رنگ های ترافیکی از تجهیزات ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک نیز می باشد که با مرغوبیت و با کیفیت بوده و با ارزان ترین قیمت در بازار عرضه شده و به صورت مستقیم به مشتریان فروخته می شود. از انواع رنگ ترافیکی می توان به رنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئی، رنگ ترافیکی تک جزئی، رنگ ترافیکی گرم، چسب دو جزئی اپوکسی و رنگ جدولی اشاره کرد. رنگ های ترافیکی دارای کاربرد های متفاوتی هستند و هر نوع آن با توجه به مشخصات فنی ای که دارد برای یک یا چند هدف خاص مناسب می باشد.متداول ترین تقسیم بندی رنگ های ترافیکی به شکل زیر می باشد.

انواع رنگ ترافیکی 

رنگ سرد ترافیکی

از این محصول برای خط کشی های خیابان ها به صورت ممتد و منقطع استفاده می شود. رنگ سرد ترافیکی برای استفاده به عنوان رنگ جاده ای داخل شهری و خارج شهری مناسب است.

رنگ گرم ترافیکی

این محصول به دلیلی خاصیت خشک شدن سریعی که دارد به رنگی مناسب برای خط کشی مسیر هایی که دارای حجم تردد بالا هستند (مانند خط کشی اتوبان ها و بزرگراه ها) تبدیل شده است.

رنگ ترافیکی تک جزئی

این رنگ های ترافیکی و پارکینگی از یک واحد ماده تشکیل شده اند به همین دلیل به آن ها تک جزئی گفته می شود. رنگ ترافیکی تک جزئی نیز دارای انواع مختلف است. به طور کلی انواع رنگ ترافیکی تک جزیی به دلیل دارا بودن اجرای ساده ،پر استفاده ترین نوع رنگ های جاده ای هستند. البته در این حجم از کاربرد، قیمت رنگ ترافیکی تک جزئی نسبت به سایر انواع نیز نقش مهمی دارد. این رنگ ها معمولا برای خط کشی جاده ها و تعیین محدوده های حرکت به کار می روند.

رنگ ترافیکی دو جزئی

همانطور که از اسم این نوع مشخص شده است، از اختلاط و واکنش دو جزء، رنگهای ترافیکی دو جزئی به وجود می آیند. رنگ دو جزئی ترافیکی به دلیل مقاومتی که در برابر مواردی چون سایش و اصطکاک دارد، می تواند یک گزینه مناسب برای معابر پر تردد مانند ورودی یا خروجی عوارضی، پیاده رو و هر مکانی باشد که نیاز به سختی در رنگ آن بیشتر است و در معرض سایش قرار دارد. قیمت رنگ دو جزئی ترافیکی تا حد زیادی بستگی به پایه متریال تشکیل آن ها و همچنین مشخصات فیزیکی و قیمت هر کدام از اجزاء مخلوط شونده دارد.
رنگ ترافیکی سه جزئی
رنگ ترافیکی سه جزئی نیز همانند رنگ دو جزئی برای مقاومت بیشتر رنگ بر روی سطح زمین مورد استفاده قرار می گیرد . رنگ سه جزئی دارای رنگ اصلی و جزء B  و C  میباشد .جزو اصلی رنگ وقتی که روی سطح زمین قرار می گیرد سپس جزء B  که یک مایع زرد رنگ است بر روی آن قرار می گیرد و سپس جزء C  که یک پودر سفید رنگ خشک کننده و فیکس کننده میباشد آن را تکمیل می کند . می توان در هنگام خط کشی با ضخامت بالا از رنگ های سه جزئی استفاده نمود و نتیجه مطلوب را از این انتخاب گرفت . جهان ترافیک ارائه دهنده بهترین رنگ های ترافیکی سرد و گرم ، تک جزئی ، دو جزئی ، سه جزئی و ... می باشد . 

ویژگی های رنگ ترافیکی

حال که انواع مختلف رنگ های طراحی شده برای رنگ آمیزی و علامت گذاری جاده و پارکینگ را شناختیم، بهتر است تا معیارهای سنجش کیفیت این محصولات را نیز برای شما بیان کنیم. شرکت های تولید کننده به منظور بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی خود، باید اقدام به ارتقا و بهبود موارد بیان شده در این قسمت کنند.

مقاومت در برابر سایش : هر نوع رنگ بنا به طراحی و اجزای تشکیل دهنده خود باید به نسبتی و تا مدت زمانی در برابر سایش مقاوم باشد. البته این مورد برای انواع مختلف متفاوت است. یعنی شما باید مقایسه کیفی را برای هر دسته از برندهای مختلف با همان دسته انجام دهید. برای مثال شما نمی توانید انواع رنگ تک جزئی سرد یک شرکت را از نظر مقاومت سایش یا اپوکسی شرکت دیگر مقایسه کنید.
چسبندگی به سطح :رنگ های ترافیکی باید بر اساس نوع و ترکیب رنگ خود، به سطح چسبیده و باعث شوند تا علامت گذاری ماندگارتر باشد.
مقاومت در برابر شرایط جوی: این مورد نیز یکی از مهم ترین معیارهای کیفی در انتخاب برای خرید رنگ ترافیکی است. رنگ ها باید در برابر حرارت و رطوبت مقاوم بوده و ساختار خود را از دست ندهند. در معیارهای بیان شده، شرکت های متعددی در ایران توانسته اند تا با قیمت مناسب، درجات بالایی از معیارهای بیان شده را در محصولات خود ارائه کنند. 
قیمت رنگ ترافیکی جاده ای
قیمت رنگ ترافیکی که دارای درصدی رنگ و درصدی حلال است ارزان تر بوده و خرید آن سهل و آسان است. برای خرید رنگ ترافیکی با کیفیت و مقاوم می توانید از شرکت جهان ترافیک بهترین ها را بخواهید و به آسانی اقدام به خرید نمایید. جهان ترافیک رنگ ترافیکی با قیمتی مناسب و بهترین رنگ ترافیکی را ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت رنگ های تولید شده در شرکت جهان ترافیک با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 
برای مشاهده انواع چسب و رنگ ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک و اطلاع از جزئیات و انواع آن روی لینک های زیر کلیک نمایید.