آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تولید کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی که با نام­هایی چون مخروط ترافیکی و یا مخروط پلاستیکی ترافیکی نیز شناخته می­شود دارای انواع مختلفی است. مخروط­های ترافیکی تجهیزاتی همه کاره می­باشند که با انواع مختلفی از وسایل ایمنی جاده ­ها نظیر موانع و بلوکه­ های جاده­ای، زنجیرهای پلاستیکی، شبرنگ­های ایمنی و پرچم قابلیت سازگاری دارند. این نوع تجهیزات پلاستیکی ترافیکی با ارتفاع حدود 30 تا بیش از 100 سانتی­متر تولید می­شود و در رنگ­های مختلف استفاده می­گردد که البته رنگ­های نارنجی، زرد، آبی و قرمز بیشتر رایج است. مخروط ­های ایمنی عرضه شده در ایمن ترافیک دارای دو نوع با شبرنگ و بدون شبرنگ هستند و ساخته شده از رنگ­هایی که قابلیت دیده شدن از فاصله دور را دارند. نوار شبرنگی جهت کنترل ترافیک و دید بیشتر روی مخروط ترافیکی نصب شده و در بعضی از مدل­ها در راس مخروط حلقه­ هایی با قطر 3 سانتی­متر تعبیه شده که از داخل حلقه می­توان انواع زنجیر، طناب و رابط­ها را عبور داد تا کله قندی­ها به هم وصل شده و حالتی دیوارگونه بگیرند و هم­چنین بدلیل ساختاری که دارند می­توان آن­ها را بصورت عمودی داخل هم قرار داد و براحتی حمل و جابجا کرد.
تولید کله قندی ترافیکی               تولید کله قندی ترافیکی

فروش کله قندی پلاستیکی

افزایش حمل­ و نقل جاده­ای و شهری استفاده از تجهیزات ترافیکی استاندارد بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده ­است؛ زیرا این نوع تجهیزات نقش مهمی در افزایش ایمنی و کاهش میزان خطرات دارند. یا در کلان شهرهایی مانند تهران که ترافیک هر روز سنگین­تر از گذشته می­شود و تعداد خودروهای شخصی هر روز افزایش می­یابد و در مقابل تعداد وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به رشد جمعیت، کاهش می­یابد و مسئولان شهری و دولت هیچ برنامه­ای برای کاهش و کنترل ترافیک ندارند. در چنین شرایطی شهروندان انتظار کاهش ترافیک را ندارند اما انتظار دارند که مسئولان برنامه مدون و کاربردی برای حداقل ثابت نگهداشتن ترافیک داشته باشند. در این مواقع یکی از روش­های کنترل ترافیک و نظارت بر ترافیک استفاده از تجهیزات ترافیکی است. مخروط ترافیکی یا همان کله قندی ترافیکی یکی از رایج­ترین و ارزان­ترین تجهیزات ترافیکی محسوب می­شود و بطور معمول برای هشدار و راهنمایی در خیابان­ها و پارکینگ­ها مورد استفاده قرار می­گیرد. کله قندی عموماً به رنگ قرمز تولید می­شود و دارای نوار شبرنگی در نزدیکی راس مخروط است تا رانندگان در شب دید بهتری داشته باشند. جنس مخروط ترافیکی از پلاستیک یا PVC بوده و در سایزهای مختلف با ارتفاع­های متفاوت تولید می­شود.

قیمت کله قندی   

قیمت انواع کله قندی ترافیکی

کله قندی پلاستیکی به گونه­ای طراحی شده که دارای سطح مقطع بزرگ بوده و قابلیت ایستایی مناسبی دارد حتی بر روی سطوح شیبدار. این نوع از تجهیزات ترافیکی بدون نیاز به نصب نیز قابل استفاده بوده و براحتی بر روی سطح زمین قرار می­گیرد.

کله قندی ترافیکی چه کاربردهایی دارد

استفاده از علایم ترافیکی پلاستیکی بدلیل قیمت مناسب، روز به روز در حال افزایش است؛ زیرا نمی­توان تمام جاده­ها و خیابان­ها را با علایم الکترونیکی که هزینه بالایی دارند تجهیز نمود. از اینرو ایمن ترافیک انواع تجهیزات ایمنی و ترافیکی پلاستیکی نظیر کله قندی پلاستیکی را با بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می­دارد. کله قندی پلاستیکی قابل استفاده در پارکینگ­های طبقاتی عمومی و خصوصی، جهت مشخص کردن مسیر برای رانندگان است. اما کاربرد کله قندی ایمنی ترافیکی فقط محدود به پارکینگ­ها نیست و از این تجهیز ترافیکی می­توان در خیابان­ها و بزرگراه­ها، علامت­گذاری محدوده فعالیت کارگران، جداسازی راه­ها و علامت­گذاری مسیرها، نظارت بر ترافیک، هشدار به رانندگان، مقابل درب ساختمان­ها، نمایشگاه­های خودرو، پایانه ­های مسافربری، فروشگاه­های زنجیره­ای و … استفاده کرد.

قیمت انواع کله قندی ترافیکی

مخروط ایمنی در واقع برای نشان دادن محدوده ممنوع تردد بصورت کوتاه مدت در جاده­ها و بزرگراه­ها بکار می­رود و ایمنی منطقه را افزایش می­دهد. این تجهیز ایمنی و ترافیکی وظیفه هشدار و آگاه­سازی رانندگان از محدودیت­های جاده­ای را عهده­دار است و رانندگان را جهت تردد در مسیرهای ایمن، راهنمایی و جهت­دهی می­کند. از طرفی بدلیل بی­توجهی بعضی از رانندگان به تابلوهای پارک ممنوع، استفاده از مخروط ترافیکی بسیار کارآمد است. هم­چنین در مکان­هایی برای جلوگیری از پارک خودروهای مزاحم، استفاده از کله قندی اجتناب­ناپذیر است. این مانع پلاستیکی ترافیکی قابل انعطاف، با اشغال کمترین فضای ممکن قابلیت استفاده در محیط­های باز و بسته را دارد و در تمام موقعیت­های آب­وهوایی بصورت پایدار باقی می­ماند.

استوانه ترافیکی و کله قندی                  تولید کله قندی ترافیکی

خرید کله قندی ترافیکی
 شرکت تجهیزات ترافیکی کله قند ترافیکی به عنوان تولید کننده مخروط ترافیکی محصولات خود را به صورت تک و عمده در راستا فروش تجهیزات ترافیکی ، امکان خرید کله قندی ترافیکی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت جهان ترافیک خود فراهم نموده است و این تجهیزات را در دسترس کاربران قرار داده است. با خرید کله قندی می توانید ایمنی را در مکان های مورد نظرتان با کمترین هزینه برقرار کنید. پس از انتخاب و خرید کله قندی ترافیکی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، محصول خریداری شده را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.