آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط و استوانه ترافیکی 

مخروطی های ترافیکی شرکت جهان ترافیک طوری طراحی شده اند که توسط شبرنگ های بسیار قوی در شب کاملا قابل رویت هستند ،اندازه ی آنها  معمولا از حدود ۳۰ سانتی متر تا  بیش از ۱ متر و در رنگهای مختلف استفاده می گردند، البته رنگ های  نارنجی، زرد، صورتی و قرمز بیشتر رایج است اما در رنگهای سبز و آبی نیز موجود می باشند، و همچنین ممکن است یک نوار جهت کنترل ترافیک و دید بیشتر (معمولا  “نوار با علامت فلش” ) برای افزایش دید روی آنها نصب گردد. استوانه ترافیکی در مواقعی که بخشی از جاده به هر دلیلی بسته شده و یا پرسنل در آنجا مشغول به کار هستند یکی از تجهیزات بسیار کاربردی محسوب میشود. مخروط ترافیکی به دلیل ابعادی که دارد میتواند به خوبی در معرض دید رانندگان و عابرین حتی از نقاط دور دست قرار بگیرد. البته مخروط ترافیکی تنها نقش هشدار دهنده دارد و نمیتواند در جلوگیری از ضربه ای که ممکن است بر اثر برخورد خودرو باشد جلوگیری به عمل آورد. کاربرد استوانه ای مخروطی با هیچ محدودیتی روبرو نیست و در هر مکانی میتوان از آن استفاده نمود.

قیمت استوانه ترافیکی

در هر جایی که نیاز باشد میتوان از استوانه ترافیکی استفاده کرد. در ساخت مخروط ترافیکی از نوعی پلاستیک نرم و بسیار انعطاف پذیر استفاده میشود که این انعطاف پذیری باعث ماندگاری و طول عمر هر چه بیشتر آن میشود. مخروط ترافیکی حتی میتواند در برابر وزن بالای وارد آمده از سوی خودرو نیز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد و بدنه آن با شکستگی و یا ترک خوردگی مواجه نشود. تجهیزاتی که فضای زیادی را اشغال میکنند برای استفاده در هر مکانی مناسب نمیباشند. استوانه ترافیکی فضای زیادی را اشغال نمیکند و میتوان تعداد زیادی از آن را در مکانی بسیار کوچک نگهداری نمود. حمل مخروط ترافیکی نیز به راحتی انجام میشود زیرا وزن بسیار کم آن این قابلیت را بوجود آورده تا بتوان چندین عدد استوانه را بصورت فردی حمل و جابجا نمود. تفاوتی ندارد که محیط مورد نظر ما باز باشد یا بسته و به راحتی میتوان این محصول را در هر دو محیط مورد استفاده قرار داد. پایه های مخروط ترافیکی بسیار محکم هستند و این استحکام آنرا در برابر ضربه بسیار مقاوم کرده است به صورتیکه اگر خودرو با سرعت بالا نیز با آن برخورد کند آسیبی به پایه ها وارد نخواهد آمد. مخروط ترافیکی در رنگ بندی های مختلفی عرضه میشود که این رنگ بندی ها میتوانند نقش هشدار دهنده بسیار خوبی داشته باشند. قرمز، سفید و یا زرد از اصلی ترین رنگ های به کار رفته در استوانه ترافیکی هستند.

استوانه ترافیکی و کله قندی

مخروط ترافیکی یا کله قندی ترافیکی به منظور ایمن کردن موقت مسیر در خیابان­ها و بزرگراه­ها به کار می­رود. مخروط ایمنی بدلیل شکل ظاهری و سطح مقطع بزرگی که دارد از ایستایی خوبی برخوردار است و همین امر استفاده از آن را در سطوح با شیب مختلف میسر می­سازد. مخروط ترافیکی برای دیده شدن بهتر، بیشتر با رنگ قرمز تولید می­شود. بدنه این جداکننده ترافیکی بیشتر از جنس پلاستیک بوده و از انعطاف­پذیری بالایی برخوردار است، این خاصیت سبب افزایش ایمنی کله قندی­های ترافیکی شده ؛ زیرا هنگام برخورد وسایل نقلیه هم مخروط ترافیکی و هم وسیله نقلیه آسیبی نمی­بینند. کله قندی ترافیکی که با نام قندیل نیز آن را می­شناسند اکثراً با اندازه­های 25، 45، 55، 65، 75 و 100 سانتی­متری تولید و عرضه می­شود و در دو نوع مخروط ترافیکی با حلقه اتصال زنجیر و مخروط ترافیکی جمع شونده چراغ­دار و بدون چراغ بفروش می­رسد. شرکت جهان ترافیک مخروط ایمنی را با دو جنس PVC و ژله­ ای و برای کاربردهای مختلفی نظیر استفاده در بزرگراه­ها، فرودگاه­ها، پارکینگ­ها، معابر عمومی و خیابان­ها به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می­نماید. این محصول براحتی قابل جابجا شدن است و با توجه به شکل مخروطی بودن و برخلاف استوانه ترافیکی نیازی به نصب بر روی سطح مورد نظر ندارد. مخروط ایمنی دارای دو نوع شب رنگ­دار و بدون شبرنگ است که مدل شبرنگ­دار آن سبب افزایش دید رانندگان در شب می­شود.
انواع مخروط و استوانه ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک قابل تولید در انواع اندازه ها و برای کاربری های متفاوت می باشد که در اندازه ها و مدل های متنوع عرضه می شود. 

مخروط ترافیکی تاشو

کله قندی ترافیکی 

مخروط ترافیکیPVC 

مخروط ترافیکی کف لاستیکی 

مخروط ترافیکی حلقه دار 

فروش مخروط ترافیکی 

مخروط ایمنی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد، همچنین بازتاب بالای شبرنگ موجود بر روی مخروط ایمنی  موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند. از مخروط های ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها وهمچنین تفکیک راه نیز استفاده می گردد. مخروط ترافیکی فوق گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و تفکیک موقتی مسیر می باشد. مخروط های ترافیکی با قابلیت جا به جایی آسان و وزن مناسب و حالت هشدار دهنده ای که دارد بهترین گزینه برای محدود سازی و تفکیک موقتی مسیر است. یک دو سه سازه امیدوار است با عرضه مخروط های ترافیکی پارکینگی، به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات پارکینگ و ایمنی، گامی کوچک اما مهم در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی و ایمن سازی محیط شهری برداشته باشد. در اینجا انواع مخروط و استوانه ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک با بالاترین میزان تنوع قابل مشاهده می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات ارائه شده در شرکت جهان ترافیک با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 
برای مشاهده انواع مخروط و استوانه  ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک و اطلاع از جزئیات و انواع آن روی لینک های زیر کلیک نمایید.