آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط ایمنی ترافیکی PVC

مخروط ایمنی ترافیکی PVC یکی از تجهیزات بسیار کاربردی ترافیکی است که در موقعیت های مختلفی به کار می رود. محدود و یا مسدود کردن مسیر، مشخص کردن حریم راه ها برای رانندگان، تعمیرات، خودروهای متوقف شده بر اثر خرابی، محدوده کار کارگران و بسیاری از موارد دیگر. جنس مخروط ترافیکی از PE و لاستیک بوده که انعطاف لازم را برای این محصول مهیا می کند. انعطاف پذیری این مدل کله قندی ترافیکی - مخروط ترافیکی باعث می شود تا در هنگام برخوردهای ناگهانی، به وسایل نقلیه، آسیبی وارد نشود. مخروط های ترافیکی مطابق با استاندارد های جهانی ، با بهترین کیفیت و پلاستیک قابل انعطاف و همینطور ثابت کننده های uv تولید میشود ، به همین دلیل رنگ و همینطور کیفیت مخروطهای ترافیکی درتمامی موقعیت های  آب و هوایی به صورت پایدار باقی میماند ، در ضمن رنگهای روشنی که در این کله قندی ها استفاده شده از فواصل دورقابل رویت می باشد.
قیمت مخروط ایمنی

کاربرد مخروط های ترافیکی 

مخروط های ترافيكي براي کنترل ترافيك در جاده ها ، خیابان ها و بزرگراهها به كار میرود و به رانندگان بودن موانعی را اخطار مي دهد اين تجهیزات را مي توان به موقتی در معابر و جاده ها قرار داد. مهمترین دلیل استفاده از کله قندی ها جهت كاناليزه كردن رفت و آمد در هنگام خط كشي، تعميرات و بستن راهها به صورت موقتی مي باشد و جهت نشان دادن محدوده مطلقا ممنوع البته به صورت كوتاه مدت رفت و آمد استفاده می شود  و منطقه مورد نظر را ایمن سازی و محافظت می کند . همچنين کله قندی ها  را براي نظارت بر ترافيک نیز میتوان به کار برد .

تولید کننده مخروط ترافیکی PVC

مخروط ایمنی ترافیکی PVC در کنار انعطاف پذیری بالا، مقاومت بالایی در برابر تابش اشعه خورشید و تغییرات جوی دارد، این مقاومت بالا شامل مقاومت مکانیکی مخروط ترافیک نیز می شود، به نحوی که در هنگام برخوردهای ناگهانی با خودروها و یا حتی تحت فشار وزن خودروهای سنگین، دچار پارگی و فرسودگی نمی شود. ویژگی انعطاف پذیری مخروط ایمنی ترافیکی PVC باعث می شود تا عمری طولانی داشته باشد و از این نظر در بین تجهيزات ترافيكی مقرون به صرفه و اقتصادی طبقه بندی می شود. مخروط ایمنی ترافیکی PVC استاندارد در رنگ هایی روشن تولید و طراحی می شود که قابلیت جلب توجه داشته و در موقعیت های مختلف قابل رویت باشد. این محصول در ارتفاعی معادل 500 میلی متر تولید شده و از یک نوار شبرنگ ده سانتی متری بهره می برد، که رویت آن را در هنگام تاریکی آسان می کند.
ویژگی مخروط های ترافیکی PVC
  • از جنس pvc  نرم ( پلاستیکی قابل انعطاف )

  • قابلیت ماندگاری طولانی با بهترین کیفیت

  • اشغال کمترین فضای ممکن

  • تهیه شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد

  • کارایی در محیط های باز و بسته

  • دارای پایه ای محکم در قسمت پایینی و همینطور تنوع در رنگ 

مخروط ایمنی

مخروط ایمنی یا مخروط ترافیکی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد، همچنین بازتاب بالای شبرنگ های موجود بر روی مخروط های ایمنی PVC  موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند . مخروط ترافیکی بر اساس استانداردهای کیفیی جهانی ، با کیفیت بالا و پلاستیک انعطاف پذیر و با استفاده از تثبیت کننده های UV ساخته شده است. با این ویژگیها رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی در تمام وضعیتهای آب و هوائی ثابت می ماند . مخروط ترافیکی برای هدایت ترافیک در خیابانها و بزرگراهها به کار رفته و وجود موانعی را به رانندگان هشدار می دهد .این موانع را می توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد. عملکرد اصلی مخروطهای ترافیکی برای کانالیزه کردن تردد به هنگام خط کشی ، تعمیرات و بستن خیابانها بطور موقت می باشد. همچنین مخروط ترافیکی رامی توان برای نظارت بر ترافیک استفاده نمود. رنگ روشن بکار رفته در مخروط باعث شده که از فاصله دور قابل رویت باشد.

مخروط ایمنی ترافیکی PVC

فروش مخروط های ایمنی

مخروط های ترافیکی معمولا در طول راه یا شرایطی که نیاز به تغییر مسیر ترافیک و یا هشدار ، و یا پیشگیری از ترافیک استفاده می شود. همچنین در مکان هایی که کودکان مشغول بازی کردن هستند و یا در مسدود کردن یک منطقه استفاده می شود. همچنین جهت استفاده در شب جهت دید بهتر روی مخروطی شبرنگ چسباده می شود و در مواردی، مخروطی ترافیکی  ممکن است با چراغ چشمک زن نصب کنند. مخروطی های ترافیکی طوری طراحی شده اند که توسط شبرنگ های بسیار قوی در شب کاملا قابل رویت هستند . اندازه ی آنها  معمولا از حدود ۳۰ سانتی متر تا  بیش از ۱ متر و در رنگهای مختلف استفاده می گردند، البته رنگ های  نارنجی، زرد، صورتی و قرمز بیشتر رایج است اما در رنگهای سبز و آبی نیز موجود می باشند. همچنین ممکن است یک نوار جهت کنترل ترافیک و دید بیشتر (معمولا  “نوار با علامت فلش” ) برای افزایش دید روی آنها نصب گردد.