آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلوهای ترافیکی    

تابلوهای ترافیکی،هشدار دهنده،اخطاری،تابلوهای معابر و... همگی یک پیامد را برای افراد و خودروهای در حال تردد دارد آن هم حفظ و رعایت ایمنی می باشد. شرکت تولید کننده تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک به کمک تولیدات با کیفیت خود شعار کیفیت ما تضمین سلامتی شماست، را همیشه بازگو کرده است. زیرا تجهیزات ترافیکی و تابلوهای ترافیکی به نوبه خود گویای ایمنی و حفظ آن می باشد اما تولید تجهیزات و تابلوهای ترافیکی با کیفیت از خصوصیات اصلی در تولید این تجهیزات ترافیکی در شرکت جهان ترافیک می باشد. شرکت جهان ترافیک به گونه ای تجهیزات ترافیکی و تابلوهای ترافیکی با کیفیتی را تولید می کند که در استفاده و نصب این تجهیزات در سطح شهرها و خیابان ها دچار هیچگونه تغییرات نشده و با دوام بالا در برابر هر گونه شرایط جوی مقاومت خاصی را داشته و دچار تغییر شکل و یا تخریب نمی شود. شهرداری ها با نصب و تعبیه انواع تابلوهای ترافیکی در سطح شهرها و خیابان ها وظیفه نگهداری و پاکسازی و تعویض این تجهیزات ترافیکی را دارا می باشند که با نصب و تعویض به موقع از ایجاد خسارات جبران ناپذیر جلوگیری نمی باشد.

تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده

انواع دیگر تابلوهای ترافیکی تابلوها هشدار دهنده می باشد که به عنوان تابلوهای اطلاع رسان شناخته شده می باشند که در جاده ها مورد استفاده قرار میگیرند و به آنها تابلوهای عملیاتی جاده ای گفته میشود.

تابلوهای عملیاتی جاده ای

در مواقعی کاربرد دارند که کارگران راهسازی و یا پرسنل شرکت های پیمانکار در کنار جاده مشغول به کار هستند. تابلوهای عملیاتی جاده ای انواع مختلفی دارند که هر یک میتواند نقش راهنما و یا هشدار دهنده را ایفا کنند. تابلوهای عملیاتی جاده ای نقش دو گانه ای را در حفظ امنیت ایفا میکنند. حفظ جان پرسنل تنها وظیفه تابلوهای عملیاتی جاده ای نیست و این تابلوها با اطلاع رسانی هایی که به رانندگان عبوری انجام میدهند میتوانند تقش مهمی را در حفظ جان و مال آنها نیز داشته باشند. از معروفترین تابلوهای عملیاتی جاده ای که تا کنون همگی ما بارها در جاده ها مشاهده نموده ایم باید به تابلوی کارگران مشغول کارند اشاره کرد. این تابلو حامل این پیام است که کارگران در جاده مشغول به کار هستند و باید موارد ایمنی لازم را در نظر داشته باشید. عمده تفاوت تابلوهای عملیاتی جاده ای با دیگر تابلوها در میزان جلب توجه این تابلوها میباشد. تابلوهای عملیاتی جاده ای به گونه ای طراحی و تولید شده اند که میتوانند در جلب توجه رانندگان بسیار قوی تر عمل کنند و آنها را از عملیاتی که در جاده در حال انجام است حتی در مواقعی که روشنایی جاده به حد اقل خود میرسد آگاه کنند.

قیمت تابلوهای ترافیکی

برای استعلام قیمت تابلوهای ترافیکی با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک در ارتباط باشید .

قیمت تابلو معابر

امروزه با توجه به گسترش شهر نشینی و به طبع آن استفاده از انواع ماشین آلات سبک و سنگین انسان ها مجبور به استفاده از تابلو ترافيکي و علائم ايمني در سطح شهر های خود هستند تا بتوانند به این وسیله نظم و انظباط نسبی ای را در سطح شهر ها ایجاد کنند .تابلو معابر، به تابلوهایی گفته می شود که در سطح شهرها به فراوانی به چشم می خورند و یا استفاده از برخی از این تابلوها در ابتدای هر کوچه و خیابان برای معرفی نام هرکوچه کاربرد دارند.شرکت جهان ترافیک تولید کننده انواع تابلو معابر با قیمت های متفاوت میباشد . تفاوت قیمت آن ها به دلیل متریال ساخت آن ها می باشد . تجهیزات ترافیکی تولید شده در جهان ترافیک دارای مقاومت بسیار بالا و قیمت بسیار ارزان نسبت به  سایر تولیدی ها می باشد . برای استعلام قمیت تابلو معابر و تابلوهای ترافیکی با مشاوران ما در ارتباط باشید . 

فروش تابلوهای ترافیکی در شرکت جهان ترافیک

استفاده از تابلو و علائم ترافیکی نقش بسیار اساسی را در برقراری امنیت و نظم معابر ایفا می کند. در کلان شهر هایی مانند تهران با تعداد بسیار بالای خودرو.و پایین بودن ظرفیت خیابان ها، می توان به اهمیت تابلو و علائم ترافیکی پی برد. با این حال عدم استفاده صحیح ار این تابلو ها و نصب آن ها به صورت غیر استاندارد و در محل های نامناسب نه تنها کوچکترین تاثیری در حفظ امینت و نظم ندارد، بلکه باعث ایجاد مشکلات دیگری از جمله منحرف کردن حواس رانندگان و بروز حوادث نیز می شود. شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک با تولید و عرضه انواع تابلوهای ترافیکی به عرضه و تولید انواع تجهیزات ترافیکی پرداخته است و نیاز شهری شهروندان به داشتن شهری ایمن را با تولید ایمن ترین و با کیفیت ترین تجهیزات ترافیکی به فروش تابلوهای ترافیکی با مناسب ترین قیمت پرداخته است. در اینجا انواع تابلوهای ترافیکی قابل مشاهده می باشد. برای خرید انواع تابلوهای ترافیکی با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 
 
  برای مشاهده انواع تابلوهای ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک و اطلاع از جزئیات آن روی لینک های زیر کلیک نمایید.