آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو ترافیکی دست انداز 

تابلوهای ترافیکی از ضروری ترین و پرکاربردترین تجهیزاتی هستند که در جاده های شهری و برون شهری مورد استفاده قرار میگیرند. تابلوهای ترافیکی به طور کلی به دو دسته مختلف تقسیم بندی میشوند که یک دسته از این تابلوها نقش هشدار دهنده و دسته دیگر نقش راهنما را بر عهده دارند. تابلوهای ترافیکی که نقش هشدار دهنده را بر عهده دارند در واقع میتوانند در حفظ امنیت راننده و سرنشینان نقش موثرتری داشته باشند. عدم توجه به تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده نه تنها ممکن است موجب بروز حوادثی برای راننده و سرنشینان شود بلکه نوعی تخلف نیز محسوب شده و جریمه هایی را گاه سنگین برای خودرو در بر خواهد داشت که از جمله این جرایم میتوان به توقیف خودرو نیز اشاره نمود. اما در مقابل نوعی تابلو نیز وجود دارد که به آن تابلوهای ترافیکی راهنما گفته میشود. تابلوهای ترافیکی راهنما به عنوان یکی از تابلوهای اطلاعاتی و علائم رانندگی معمولا نقش هدایتگر دارند و عدم توجه به آنها جریمه و یا تلفاتی را بر جای نخواهد گذاشت. البته توجه نکردن به این تابلوهای ترافیکی میتواند در گم کردن و یا دورتر شدن مسیر نقش مهمی داشته باشد. تابلوهای ترافیکی بر اساس شرایط مسیر متفاوت هستند و به طور مثال تابلوهایی که برای مناطق درون شهری مورد استفاده قرار میگیرد با تابلوهای مورد استفاده در مناطق برون شهری متفاوت است و علائم موجود بر روی آنها بر اساس موقعیت متفاوت خواهد بود.
تابلو ترافیکی دست انداز 

خرید تابلوهای ترافیکی دست انداز 

این تابلو به منظور اطلاع رسانی و هشدار نزدیک شدن به دست انداز می باشد. کیفیت مناسب و روکش شبرنگ آن دید مناسب در شب را فراهم می کندبرای خرید تابلوهای ترافیکی باید در نظر داشته باشید که مناسبترین نوع تابلو را نسبت به شرایط جاده و معبر تهیه نمایید. اگر برای خرید تابلوهای ترافیکی نیاز به دریافت مشاوره دارید و نمیدانید که چه تابلویی را متناسب با شرایط به کار ببرید بهتر است تا با کارشناسان ما در شرکت جهان ترافیک تماس حاصل کرده تا مشاوره و اطلاعات کاملی را کسب کرده و سپس خرید خود را به صورت آگاهانه انجام دهید. تابلو دست انداز یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی است که با عنوان تابلو راهنمایی و رانندگی شناخته می شود. یکی از کاربرد های استفاده از آن به عنوان تابلو ی هشدار دهنده به رانندگان است.

ویژگی های تابلوهای ترافیکی دست انداز

نصب هر کدام از تابلو های ترافیکی در سطح شهر و جاده ها سبب می شود که رانندگان دچار حوادث غیر منتظره نشوند. طراحی انواع تابلو اخطاری یا تابلو خطر و ترافیکی از جمله تابلوی دست انداز طبق استاندارد جهانی و در یک شکل واحد انجام می ­شود. تابلو دست انداز ترافیکی دارای بدنه ­ی مقاوم و ضد زنگ در برابر ریزش­ های جوی، تغییرات دما، حرارت، رطوبت، گرد و غبار و ... است. این محصول می تواند در طول زمان کیفیت خود را حفظ کند و بدلیل تحمل دمای بالا و پایین قابل نصب در شهرهای مختلف کشور می­ باشد.
تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده

فروش تابلوهای  هشداردهنده

تابلوهای هشداردهنده شامل تابلوهای هشداردهنده و یا اخطاری هستند. این نوع تابلوها که معمولاً به شکل مثلث و با حاشیه قرمز رنگ طراحی و تولید میشوند، رانندگان و عابران را از خطرات احتمالی پیش رو آگاه میکنند. تابلو جاده باریک میشود، محل عبور عابر پیاده، دست انداز، جاده دو طرفه میشود نمونه ای از تابلوهای راهنمایی و رانندگی هشداردهنده هستند. تابلوی اخطاری و آگاهی دهنده دست انداز، این تابلو بمنظور اطلاع رسانی جهت وجود دست انداز میباشد که جزو تابلوهای اخطاری و آگاهی دهنده راهنمایی و رانندگی قرار دارد. رانندگان بعد از دیدن این تابلو، بهتر است از سرعت خود بکاهند تا از وقوع حادثه جلوگیری شود.