آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

انواع تابلوهای ایمنی

تابلوهای ایمنی به تابلوهایی گفته میشود که تنها نقش اطلاع رسانی را بر عهده دارند و مخاطب با عدم توجه به آنها با خطری مواجه نخواهد شد اما ممکن است مشکلاتی برای او ایجاد شود. از جمله تابلوهای اخباری میتوان به تابلوهای موجود در بزرگراه ها مانند تابلوهای اعلام مسافت ، استراحتگاه، تابلو امدادی، تعمیرگاه و جایگاه سوخت را نام برد. تابلوهای اخطاری از انواع تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی هستند که  در نقطه مقابل تابلوهای اخباری قرار میگیرند و نا دیده گرفتن آنها میتواند خطراتی را برای او و یا دیگران به همراه داشته باشد و همچنین تخطی از قانون نیز محسوب میشود. از جمله این تابلو ها باید به به چراغ راهنمایی نزدیک میشوید، پرتاب سنگ، پل کم عرض، تقاطع، تونل، جاده لغزنده، حمل با جرثقیل و از این دست تابلوها اشاره نمود.اگر بخواهیم به طور کلی علائم ایمنی را از جنبه نوع کاربرد شان در مکان های متفاوت به چند دسته تقسیم کنیم می توانیم به علائم ایمنی در کارگاه، علائم ایمنی در آزمایشگاه  ها و علائم ایمنی مواد شیمانی اشاره کرد. هر کدام از این مکان ها تابلو های ایمنی مخصوص به خود شان را دارند که برای تهیه هر کدام از انواع علائم ایمنی باید شناخت کافی را نسب به سطح نیاز خود داشته باشید یا در این زمینه متخصص باشید و یا با متخصصان و مشاوران ما راهنمایی بگیرید.
انواع تابلوهای ایمنی

تابلوهای انتظامی  

تابلوهای انتظامی بازدارنده گروهی از تابلوها هستند که راهنمایی و رانندگی کل کشور در خیابان ها و معابر نصب میکند. هر گونه عدم توجه به این تابلوها میتواند تخطی از قانون محسوب شده و جریمه هایی را در برای راننده در پی خواهد داشت. تابلوهای هدایت مسیر نیز از دیگر تابلوهای اطلاعاتی و علائم راهنمایی محسوب میشوند که در بزرگراه ها و خیابان ها زیاد به چشم میخورند و میتوانند راننده و یا عابر را به سمت مقصد راهنم يك راه ايمن شامل محدوده اي ايمن و عاري از اشياء و نقاط خطر ناك براي عبور راه بر اساس سرعت ، حجم عبور و شرايط هندسي محل مي باشد كه براي دستيابي به اين امر ، ايجاد يك محدوده حفاظت شده ايمن با توجه به ضوابط و معيارهاي استاندارد ايمني در كنار راه و مسير اصلي ، امري حياتي و ضروري است تا وسيله نقليه منحرف شده از مسير اصلي ، بتواند در محدوده اي با امنيت مناسب متوقف شود ويا به مسير اصلي باز گردد .

انواع تابلوهای هشدار دهنده ایمنی

سيستم هاي ايمني ترافيك جاده ها در اصل جهت جلو گيري از تصادفات شديد زنجيره اي ، جلو گيري از عبور وسايل نقليه از حفاظ هاي مياني و سرعت گيري از وسايل نقليه منحرف شده و جهت دهي دوباره به آنها طراحي شده اند .مخروط ترافیکی برای برقراری و افزایش ایمنی راه و جاده ها از انواع وسایل هشدار دهنده‌ استفاده می‌شود. مخروط‌ های ترافیکی نمونه‌ای از تجهیزات ترافیکی هستند که وظیفه ی هشدار و برقراری ایمنی در مکان های مختلف عمومی و خصوصی را بر عهده دارند. مخروط ترافیکی در میان کاربران به نام های گوناگونی شناخته می شود، از جمله: کله قندی ترافیکی یا پلاستیکی، مانع کله قندی، قندیل، مخروط ایمنی و … .
فروش تابلوهای هشدار دهنده در تهران

فروش تابلوهای هشدار دهنده در تهران

همان‌طور که از نام مخروط‌ مشخص است. این محصول ظاهری مخروطی شکل دارد. مخروط‌ ها دارای سطح مقطع بزرگ و پایه ای محکم در قسمت پایینی هستند. که قابلیت ایستایی مناسبی به آن‌ها می‌بخشد و کاربر را قادر می‌سازد بر روی سطوح شیب‌دار نیز از آن‌ها استفاده کند. مخروط های ترافیکی حتی بدون استفاده از پیچ و رولپلاک هم قابل استفاده بوده و بر روی سطح زمین قرار می گیرند. همچنین به دلیل بی توجهی بعضی از شهروندان به وجود تابلو پارک ممنوع و برای مشخص کرن حریم شخصی، استفاده از مخروط ایمنی امری اجتناب ناپذیر است. کله قندی ترافیکی را می توان در محیط های باز و بسته نظیر اماکن عمومی و خصوصی، همچون پارکینگ های عمومی، مقابل درب ساختمان ها، نمایشگاه های خودرو و … استفاده کرد.

انواع علائم ایمنی در محیط کار

شرکت جهان ترافیک به عنوان تولید کننده تابلوهای هشدار دهنده و ایمنی برای محیط های مختلف علائم ایمنی مختص آن محیط را معرفی کرده و در همین راستا علائم آتش نشانی، علائم ایمنی دستوری، علائم شرایط ایمن، علائم بسته بندی و انبار و علائم اختصاصی حمل و نقل را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. معمولا برای اطلاع رسانی ممنوعیت یک کار علائم بازدارنده به کار می رود که برای کارخانه ها کاربردی است. سایر علائم همچون علائم اطلاعاتی و علائم بازیافت نیز در ابعاد و برچسب های مختلف ارائه می گردد.
فروش تابلوهای هشدار دهنده
به طور کلی چیزی که تابلو های ایمنی را از یکدیگر متمایز می سازد، رنگ، طراحی، نوشته های کوتاه روی تابلو ها و علامت های درج شده روی آن هاست که توصیه های ایمنی را به سادگی بازگو می کند.
و بر این اساس به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند:
  • علائم اخطاری
  • علائم ایمنی دستوری
  • علائم شرایط ایمن
  • علائم آتش نشانی
  • علائم بازدارنده
  • علائم اطلاعاتی 
و...

خرید علائم ایمنی

تولید کننده علائم ایمنی این نوع از محصولات به صورت عمده و تک در دسته ها و زیر دسته های متفاوت به طور استاندارد به مشتریان و بازدید کنندگان محترم ارائه می دهد. شرکت جهان ترافیک در خصوص تجهیزات ترافیکی تولید شده در این شرکت تمام اطلاعات لازم را در زمینه ی قیمت انواع تابلو های ایمنی از جمله تابلو های کارگاهی و قیمت تابلو های ایمنی را می توایند از طریق شماره هایی که در سایت قرار داده شده است به دست آورید. این تابلوها و علائم شامل گروهی از علائم ایمنی می شوند که نکات ایمنی را برای افرادی که در آن محل حضور دارند یادآور می شود .
این علائم شامل :

علائم ایمنی اخطاری ( خطر )

علائم ایمنی بازدارنده ( ممنوعیت )

علائم ایمنی دستوری

علائم ایمنی آتش نشانی

علائم بسته بندی و انبار

علائم ترافیکی
علائم اطلاعاتی
علائم بیمارستانی و علائم آزمایشگاهی