آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

جداکننده ترافیکی

نیاز شهری به داشتن شهری بدون ترافیک و به دور از بی نظمی از آرزوی هر شهروند شهر نشینی می باشد که روزانه در حال تردد و عبور از کوچه و خیابان های شهر بوده و تردد در سطح شهر را از نیازهای روزانه خود در امر زندگی به شمار می آورد. تردد ماشین ها در سطح شهرها همیشه دارای معضلی به نام ترافیک بوده است. امروزه با پیشرفت علم و دانش و دستگاه های تولید کننده تجهیزات، شرکت های تولید کننده بسیاری در این زمینه به وجود آمده اند که تجهیزات ترافیکی را با بالاترین کیفیت و ایمنی تولید نموده و با همکاری با شهرداری ها و ارگان های مربوط به حمل و نقل و نظم دهی شهری با فروش محصولات خود به داشتن شهری ایمن و کار آمد کمک شایانی نموده اند. شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیکی از آن دست شرکت های برتر در این زمینه می باشد که توانسته است مجهزترین و به روزترین تجهیزاتی را تولید نماید که هم درون شهرها و هام خارج شهر کاربرد فراوانی داشته اند. شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک با تولید انواع جدا کننده های ترافیکی، موانع ترافیکی و انوع علائم و تابلوهای راهنمایی رانندگی با تولیدات با کیفیت خود ایمنی و نظم را به شهرها هدیه داده است. محصولات جدا کننده مسیر از آسیب های احتمالی ناشی از تصادف خودرو جلوگیری می کنند و این تجهیزات ترافیکی و ایمنی راه امنیت جاده ها و رانندگان را در مسیرهای جاده ای و پارکینگ ها با کیفیت بالای خود تامین می کنند. علاوه بر این ، بازتابنده های تعبیه شده بر روی محصولات و رنگ های روشن آن باعث افزایش دید در روز و شب می شوند و همچنین در شرایط آب و هوایی مختلف پایداری خوبی از خود نشان می دهند.
جداکننده ترافیکی     قیمت جدا کننده ترافیکی در تهران    جدا کننده ترافیکی خیابانی

انواع تجهیزات ترافیکی جداکننده 

جدا کننده نیو جرسی 

استوانه ترافیکی 
مخروط ترافیکی 

کله قندی ترافیکی 

و... 
از انواع تجهیزات ترافیکی جدا کننده تولید شده در شرکت جهان ترافیک می باشد که هرکدام با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید شده و در ساختار خود دارای مواد با کیفیتی می باشد که در برابر هر گونه ضربه و شرایط جوی مقاومت خاصی را دارا بوده و به راحتی قابل استفاده در سطح شهر می باشد.

جدا کننده پلاستیکی ترافیک

محصولات دسته جداکننده ترافیکی که بیشتر به منظور تعیین مسیر و هدایت رانندگان به مسیرهای مختلف مورد استفاده قرار می­گیرند، جز مهم­ترین تجهیزات ترافیکی بشمار می­آیند. چرا که یکی از دلایل عمده وقوع حوادث ناگوار انحراف رانندگان از مسیر است که براحتی با تجهیز کردن خیابان­ها، کوچه­ها و جاده­ها می­توان سبب بالا رفتن سطح ایمنی شهری و برون­ شهری شد. از نمونه­ های پرکاربرد جداکننده ترافیکی می­توان به استوانه ترافیکی اشاره نمود. استوانه ترافیکی یا همان استوانه ترافیکی باتومی با توجه به انواع مختلفی که دارند نظیر استوانه ترافیکی فلزی و یا استوانه ترافیکی استیل و استوانه ترافیکی شب­نما کاربردهای متفاوتی نیز دارند. بطور مثال از استوانه ترافیکی فلزی بدلیل مقاومت بالا و جنس سخت بیشتر برای حفظ امنیت ساختمان­ها و یا مغازه­هایی که دارای اموال ارزشمند هستند و در کنار خیابان ­ها واقع شدند استفاده می­شود تا از تصادفاتی که به عمد و با هدف تخریب صورت می­گیرد جلوگیری کند.
جدا کننده پلاستیکی ترافیکجدا کننده ترافیکیجدا کننده پلاستیکی ترافیک

قیمت لوازم ترافیکی

لوازم ترافیکی به منظورهای گوناگونی مورد استفاده می گیرند . بعضی مانند تابلوها هشداردهنده و آگاه کننده رانندگان هستند و بعضی دیگر مانند سرعت گیر ترافیکی بازدارنده و جلوگیری کننده از قانون شکنی و تخطی رانندگان از سرعت مجاز . برخی نیز مانند یک پلیس بی جان رانندگان را به مسیر صحیح راهنمایی می کنند . در پارکینگها نیز باید تجهیزات ترافیکی ضروری جهت هدایت خودروها در مسیر مشخص و کنترل ترافیک استفاده شود. 

جداکننده خیابانی پلاستیکی

از این محصول عمدتا جهت مشخص کردن مسیر حرکت خودروها و یا جداکردن فضای پارک اختصاصی در پارکینگ های ساختمانی و عمومی استفاده می شود . در دو انتهای این جداکننده ترافیکی یک اتصال نری و یک اتصال مادگی وجود دارد که کمک می کنند جداکننده ها به راحتی بهم متصل شوند و یک مسیر طولانی و ممتد را تشکیل دهند. جنس این محصول از پلاستیک ABS نشکن می باشد و ابعادی به صورت طول ۵۰ سانتیمتر عرض ۲۵ سانتیمتر و ارتفاع ۱۲ سانتیمتر دارد. پخن بودن سطح مقطع پایینی این محصول باعث می شود که بخوبی روی زمین بنشیند و بسیار پایدار باشد. در انتها نیز قطعه کامل کننده را می توان نصب کرد تا انتها باز نماند.