آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو سرازیری خطرناک

تابلو اخطاری و هشدار دهنده سرازیری خطرناک به رانندگان از وجود سرازیری خطرناک هشدار میدهد. به رانندگان توصیه می‌شود در هنگام سرازیری با دنده سنگین حرکت و از سرعت بالا جداً خودداری کنند. این تابلو از سری تابلوهای اخطاری و هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی است که مانند همه تابلوهای اخطاری به کل مثل با حاشیه قرمز رنگ می‌باشد.

تابلو های بازدارنده یا انتظامی 

ظاهر این تابلو ها به شکل دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند، نوع ممنوعیت با مشخصه در آن ها ترسیم شده استتابلوهای هشدار دهنده یا خطر :
تابلوهای هشداردهنده یا تابلوهای اخطاری از نشان‌های راهنمایی و رانندگی هستند که بیشتر به صورت مثلثی شکل با نوارهای حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید رنگ که یک راس آن‌ها به طرف بالا بوده و نوع خطر در داخل آن با رنگ مشکی نمایش داده شده‌است.
تابلو سرازیری خطرناک

تابلو های راهنمایی و رانندگی اخباری یا آگاهی دهنده 

تابلوهایی هستند که دارای توصیه های عمومی بوده و در رنگ های سفید، سبز، قهوه ای، زرد، آبی و به شکل های مثلث، دایره، مستطیل، مربع و یا پنج ضلعی به تناسب نیاز نصب می شوند و پیام مورد نظر را به صورت تصویر یا نوشته نشان می دهند.
به تابلوها یا نشان‌های بازدارنده، تابلوهای انتظامی نیز می‌گویند. این علائم بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. از تابلوهای بازدارنده، تابلوی ایست به جهت اهمیت و دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی با زمینه کاملاً قرمز رنگ و با نوشته ایست یا STOP در نظر گرفته شده‌است. به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پایین می‌باشد.
تجهیزات و علائم ترافیکی

تولید تابلو سرازیری خطرناک 

تابلو شیب سرازیری ده درصد از جمله علائم ترافیکی است که در بین علائم راهنمایی رانندگی در ایران در دسته ی تابلوهای اخطاری قرار می گیرد. نصب این تابلو در جاده ها به منظور اعلام میزان شیب جاده به رانندگان وسایل نقلیه می باشد تا بتوانند با توجه به شیب جاده، میزان سرعت و سنگینی دنده ی وسیله ی نقلیه را برای داشتن عبوری آسان از قسمت های شیب دار جاده تنظیم کنند. شرکت جهان ترافیک تابلو شیب سرازیری ده درصد را معرفی می کند که توسط بهترین تولید کننده تابلوهای ترافیکی، از بهترین مواد اولیه ساخته شده، در نتیجه دارای دوام بسیار بالایی بوده و ضد خراش و ضد ضربه می باشد