آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو اخطاری ریزش سنگ 

تابلوهای ترافیکی و اخطاری که به صورت نمایش یک تصویر تولید می شوند اغلب هشدار دهنده و اغلب برای نمایش یک خطر احتمالی نصب می شوند . تابلوهای اخطاری که در شرکت جهان ترافیک تولید می شوند به گونه ای طراحی و تولید شده اند که دارای کیفیت و مرغوبیت خاصی بوده و در برابر هر گونه شرایط جوی این کیفیت را دارا می باشند که دچار هیچگونه آسیب و یا فرسودگی در اثر باد و باران و تغییرات جوی نشود . تابلوهای هشدار دهنده که به عنوان اخطاری برای نشان دادن ریزش سنگ در آن نواحی می باشد به رانندگان هشدار کافی را در این رابطه می دهند تا کسانی که در آن مسیرها تردد می کنند دچار هیچگونه آسیب جدی نشوند.
تابلو اخطاری ریزش سنگ 

فروش تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده 

تابلو اخطاری و هشدار دهنده ریزش به رانندگان وسایل نقلیه از خطر ریزش سنگ هشدار می دهد. عموما این تابلو در مسیرهای بیرون شهری و جاده هایی که در میان کو ها و مسیرهای کوهستانی هستند دیده میشوند. رانندگان با دیدن این علامت باید توجه خاصی به مسیر داشته باشند چرا که ممکن است سنگهایی نیز در مسیر و جاده وجود داشته باشد و با رانندگی محتاطانه از بروز حادثه جلوگیری کنند.

تابلو ریزش کوه

تابلو خطر ریزش کوه یکی از ضروری ترین تابلوهای ترافیکی شهری می باشد. در مناطق کوهستانی اغلب شاهد ریزش کوه می باشیم.که این امر در طی سال های اخیر موجب وارد آمدن خسارت های زیادی شده است. برای کاهش تلفات ناشی از ریزش کوه، لازم است اقداماتی در راستای افزایش ایمنی جاده ها انجام شود. یکی از این اقدامات : نصب تابلو خطر ریزش کوه در جاده ها می باشد.

تولید تابلوهای هشدار دهنده ریزش کوه 

برای آگاه سازی رانندگان در مناطق کوهستانی ضروری است.از انواع مختلف علائم ترافیکی مانند تابلو ریزش کوه استفاده شود.که این تابلو پیام خطر ریزش کوه را به آن ها منتقل کرده و از بروز حوادث احتمالی جلوگیری می کند.معمولا علائم ترافیکی اخطاری به شکل تابلوهای مثلثی می باشند که دارای نوار حاشیه ی قرمز رنگ و زمینه ی سفید هستند. تابلو خطر ریزش کوه دارای شبرنگ رده مهندسی و جنس بدنه این تابلو هشداردهنده، ساده با گالوانیزه اصل و یا ورق روغنی است. این تابلو ترافیکی دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک با دوام است که دربرابر گرما، سرما و رطوبت مقاومت بالایی دارد که همین امر موجب می شود.تا بتوان از این محصول در شرایط مختلف استفاده نمود. همچنین این محصول دارای قابلیت نصب آسان نیز می باشد. این تابلوی راهنمای مسیر در برابر شرایط نامساعد جوی مقاومت بسیار بالایی دارد. برای استفاده در مناطق کوهستانی انتخاب مناسبی است. با خرید این تابلو هشدار دهنده ملحقات نصب ( شامل پیچ و مهره ) را هم دریافت خواهید کرد.

فروش تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده 

خرید تابلو خطر ریزش کوه

شرکت جهان ترافیک ارائه دهنده ی انواع تجهیزات ترافیکی می باشد.که تابلو خطر ریزش کوه یکی از انواع آن هاست . برای خرید انواع تابلوهای ترافیکی می توانید با شماره هایی که در سایت است تماس برقرار نمایید . به صورت مثلث با نوار حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید که یک راس آن ها به طرف بالا هست و در داخل آن ها نوع خطر و هشدار با نقش و رنگ مشکی ترسیم شده است. علائم راهنمایی و رانندگی اخطاری همان گونه که از اسمشان پیداست خطر به القوه ای را هشدار میدهد این تابلو ها در قوانین راهنمایی رانندگی راننده را ملزم به انجام کاری نمی کنند و راننده با دیدن آنها باید برای جلوگیری از خطر اقدامات لازم را انجام دهد. به طور مثال با دیدن تابلوی دست انداز برای جلوگیری از صدمه به خودرو و بروز خطر باید سرعت را کم کند. این تابلو ها عموما به شکل مثلث با نوار حاشیه ی قرمز میباشند. دسته سوم تابلو ها ، تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری هستند. این تابلو ها تابلو هایی هستند که بیشتر به شکل مثلث با نوار حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید طراحی میشوند و نوعی خطر را هشدار میدهند.