آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو سربالایی خطرناک

تابلو اخطاری و هشدار دهنده سربالایی خطرناک یکی از تابلوهای اخطاری است که به رانندگان از وجود سربالای خطرناک هشدار می‌دهد. این تابلو مثلثی شکل یه سر آن رو به بالا ستو با حاشیه قرمز رنگ در سطح کشور نصب می‌شوند. در این مورد نیز به رانندگان توصیه می‌شود با سرعت مطمئن و با دنده سنگین حرکت کنند. یادگیری و شناخت تابلو ها و علایم رانندگی تاثیر بالایی بر رانندگی شما و استفاده مناسب از مهارت های رانندگی خواهد داشت. در این بخش به معرفی تابلوهای اصلی و علایم رانندگی پرداخته و مفهوم هرکدام را به شما آموزش خواهیم داد. با توجه به نیاز روز افزون به این محصولات، تولیدکننده های تابلو ترافیکی در مناطق مختلف کشور در حال فعالیت هستند. کیفیت محصولات تولید شده توسط برندهای مختلف متفاوت است. از این رو پیش از خرید علائم ترافیکی باید اطلاعات مفیدی در مورد این ابزار و تجهیزات در اختیار داشته باشید.
تابلو سربالایی خطرناک

کاربردهای تابلو ترافیکی

اغلب تابلوهای ترافیکی در نقاط مختلف جهان دارای مشخصات و نماد یکسانی هستند.  هریک از این تابلوها با نمادهای اختصاصی که بر روی آن­ها حک شده است، وضعیت ویژه ای را بیان می­کنند. به طور کلی تابلوهای ترافیکی در گروه ­های مختلفی تقسیم بندی می شوند. اعلام آگاهی و یا الزام راننده از جمله مهم­ترین کاربردهای تابلو ترافیکی است. تابلوهای آگاهی دهنده راهنمای راننده تا انتهای مقصد خواهند بود. بی­ توجهی به این تابلوها ممکن است موجب تاخیر در رسیدن و یا سرگردانی در مسیر شود. اما از دیگر کاربردهای تابلو ترافیکی می­توان اعلام وضعیت­ های خطر را نام برد. عدم توجه به تابلوهای هشدار حادثه آفرین خواهد بود.گروه سوم تابلوهای اعلام ممنوعیت است. رعایت نکردن این علائم سرپیچی از قوانین محسوب خواهد شد و پیگرد قانونی برای رانندگان متخلف به همراه خواهد داشت. از کاربردهای تابلو ترافیکی می­توان به کاهش ترافیک جاده­ای، اعلام وضعیت هشدار، اعلام مسیرهای پرپیچ و خم، اعلام مسیر یک یا دو طرفه، راهنمایی مسیر و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

اهمیت نصب انواع تابلو مسیر

بدون وجود تابلو مسیریابی رانندگان زیادی تا ساعت­ ها دچار گمراهی خواهند شد و از مسیر خود باز می­ مانند. امروزه انواع تابلو مسیر برای جهت یابی هرچه سریعتر شهروندان در مناطق مختلف معابر، خیابان­ ها و کوچه­ ها نصب شده اند. این نوع از تابلو خیابان در مواقعی که ترافیک سنگینی پیش رو دارید، مسیرهای فرعی را برای رسیدن به مقصد نشان می­دهند. استفاده از  انواع تابلو مسیر در معابر شهری تاثیر مهمی بر کاهش میزان ترافیک­ خواهد داشت. تابلو مسیر در جاده ­های برون شهری به راننده این امکان را می­دهد که مسیر مورد نظر خود را از بین راه­های ممکن انتخاب کند و یا در موارد لازم به مسیر پیشین برگردد. ابعاد تابلوی ترافیکی مسیر باید بر طبق قوانین و ضوابظ شهری در مکان­های مناسب و در ارتفاع استاندارد نصب شوند. ارتفاع نصب این تابلوها نباید بیش از 4 متر باشد، تا در محدوده نور خودروها قرار گیرند.
فروش تابلوهای ترافیکی 

فروش تابلوهای ترافیکی 

یکی از اهداف اساسی تولید و عرضه انواع تابلوهای ترافیکی ، علائم بازدارنده و علائم دستوری ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، علائم هشدار دهنده و علائم شرایط ایمن ، علائم آتش نشانی و علائم چند منظوره  است که علاوه بر کیفیت بالا، مطابق با ساختارهای استاندارد نظیر همخوانی رنگ و موضوعات، رعایت میزان تراکم اطلاعات، قابل رویت بودن از فواصل دور، حفظ سادگی و خوانایی طراحی و تولید شده باشند تا موجب مسیریابی سریع رانندگان برای انتخاب کوتاه ترین و بهترین مسیر جهت کاهش زمان سفر و دست یابی آسان تر به مقصد گردند.