آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو ترافیکی جاده باریک می شود

تابلوهای ترافیکی تولید شده در شرکت های تجهیزات ترافیک به عنوان کاربردی ترین و اصلی ترین تجهیزات کنترل ترافیک شناخته شده می باشند. در گوشه کنار خیابان ها و جاده های درون شهری و برون شهری استفاده از تابلوهای ترافیمی اخباری،هشدار دهنده و انتظامی از علائم ضروری و کاربردی در شهرها برای کنترل ترافیک و هشدار و اعلام خطر می باشد. تابلویی مانند تابلو ترافیکی جاده باریک می شود در جاده های درون شهری و برون شهری استفاده شده و برای رعایت فاصله و کنترل سرعت نصب و تعبیه شده اند. شرکت جهان ترافیک به عنوان یک تولید کننده تجهیزات ترافیکی توانسته است با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بهترین تابلوهای ترافیکی را تولید نماید تا در تمامی شرایط جوی دچار هیچگونه خرابی و فرسودگی نشده و رانندگان را نسبت به خطرات احتمالی هوشیار سازند. برای خرید با کیفیت ترین تجهیزات ترافیکی و شناخت هر چه بهتر تابلوهای ترافیکی می توانید به جهان ترافیک اعتماد نمایید.
تابلو ترافیکی جاده باریک می شود

تولید کننده تابلوهای ترافیکی جاده باریک می شود

تابلو جاده باریک میشود یکی دیگر از تابلوهای اخطاری و هشدار دهنده است که از دسته جزء علامت های اخطاری و هشدار دهنده به حساب می آید. این علامت به رانندگان وسایل نقلیه باریک راه را هشدار میدهد. این علامت در ایران بسیار رایج است. تابلوها و علائمایمنی به دو دسته با متن و بدون متن تقسیم شده اند. تابلوهای با متن شامل تک زبانه و دو زبانه می باشد. تابلوهای تک زبانه به دلیل بزرگ تر بودن متن در کادر اختصاصی از فاصله دورتری قابلیت خواندن دارند،لذا الستفاده از تابلوهای تک زبانه در محیط کار توصیه می شود. تابلو جاده باریک می شود جزو تابلوی هشداردهنده است که در کاهش تصادفات جاده ای نقش بسیار مهمی دارد.
تولید کننده تابلوهای ترافیکی جاده باریک می شود

ویژگی های تابلوهای ترافیکی جاده باریک می شود 

این تابلوی هدایت مسیر وظیفه ی هشدار و آگاهی دادن به رانندگان را دارد که وضعیت جاده در مسافت های جلوتر را اطلاع می دهد تا رانندگان با کم کردن سرعت خود برای عبور از جاده های تنگ و باریک آماده باشند. این تابلو جزو دسته بندی تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که در برابر عوامل جوی بسیار مقاوم بوده است .

فروش تابلوهای ترافیکی جاده باریک می شود

تابلوهای ترافیکی شهری ساخته شده از ورق فولاد است که در برابر ضربه و شکستگی بسیار مقاوم بوده. جنس بدنه ی این محصول از گالوانیزه اصل و یا ورق روغنی است که سبب شده در برابر زنگ زدگی مقاومت بالایی از خود نشان دهد. این تابلو دارای پوششی از رنگ ثابت الکترواستاتیک است. این پوشش عایق بسیار قدرتمندی در برابر نفوذ رطوبت دارد و همین طور این تابلو در برابر خش بسیار مقاوم بوده که سبب شده عمر این محصول بسیار بالا باشد. بخاطر استفاده از الکترواستاتیک در تولید این تابلو ایمنی در برابر اشعه نور خورشید رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهد. شبرنگ به کار رفته در تولید این تابلو از رده ی مهندسی بوده که جزو یکی از بهترین نوع شبرنگ ها است. دلیل بکار بردن شبرنگ در تابلو بخاطر دید بهتر رانندگان در مکان های تاریک و در شب است که با بازتاب نور رانندگان به راحتی می توانند این تابلو را ببینند. نوع نوشتاری این تابلو به صورت چاپی یا برش کامپیوتر است. نصب و راه اندازی این تابلو به وسیله ی پیچ و مهره است که به راحتی قابل نصب است.