آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلوی سبقت ممنوع

سبقت ممنوع جزء نشان‌های بازدارنده یا انتظامی راهنمایی و رانندگی است. رانندگان در هنگام دیدن این تابلو به هیچ عنوان نبایست سبقت بگیرند. این نشان در ایران نیز رایج است. کنترل ناکارآمد ترافیک در مناطق مدرن شهری گسترده است و این امر باعث تشدید ازدحام ترافیک و همچنین بدتر شدن تحرک ، مصرف سوخت و ایمنی خواهد شد. بسیاری از جاده های شهرهای کوهستانی تقاطع های ناصحیح دارند. بنابراین،انتخاب مکان علائم راهنمایی و رانندگی در تقاطع جاده کوهستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در اینجا در مورد انتخاب مکان علائم راهنمایی و رانندگی مرتبط در تقاطع بحث می کنیم. با توجه به تحلیل های مختصر در مورد  تقاطع در سطح شهرها و بر اساس واکنش بصری خاص رانندگان ، حالت های پویایی بصری مربوط به رانندگان تعیین می شود. روی استحکام قاب مرجع دیداری رانندگان ، مکان مشخصی از علائم راهنمایی و رانندگی در تقاطع جاده در شهر کوهستانی نصب شده است.
تابلوی سبقت ممنوع

تولید کننده تابلوی سبقت ممنوع 

تابلوی سبقت ممنوع کامیون یکی از علائم ترافیکی موجود در ایران است . تابلوهای راهنمایی و رانندگی به سه دسته کلی تقسیم می شوند . یکی از این دسته بندی ها ، تابلوی بازدارنده است . به تابلوی بازدارنده تابلوی انتظامی نیز گفته می شود . تابلو سبقت ممنوع کامیون جزو همین دسته بندی است . شبرنگ بکار برده شده در این محصول مطابق با استاندارد است و در رده ی مهندسی می باشد. نوع شبرنگ را بر اساس بازتاب نور دسته بندی می کنند که بهترین آن ها رده مهندسی و لانه زنبوری است. شرکت جهان ترافیک برای تولید تابلوهای با کیفیت از این رده ها استفاده می کند. پوشش تابلو از رنگ الکترواستاتیک بوده که در مقابل اشعه نور خورشید UV مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. قبل از این که رنگ الکترواستاتیک را روی تابلو بزنند باید اول چربی زدایی از تابلو صورت بگیرد .

 مشخصات تابلوی سبقت ممنوع کامیون

این تابلو به شکل دایره بوده و علائم راهنمای داخل آن درج شده است. تابلوهای سبقت ممنوع از جنس گالوانیزه بوده که این باعث بالا رفتن طول عمر و مقاومت در برابر عوامل محیطی مثل: ( گرد و غبار ، سرما و گرما ) می شود . این تابلو به دلیل استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم بوده و رطوبت هوا باعث زنگ زدگی این تابلو نمی شود . ملحقات نصب این تابلو به صورت پیچ و مهره بوده و به راحتی قابل نصب می باشد و همچنین این تابلو داری فریم آهنی یکپارچه است که نشان دهنده ی استقامت بالای این تابلو است.  
 تابلوی سبقت ممنوع کامیون

فروش تابلوی ترافیکی سبقت ممنوع

فروش تابلوی ترافیکی با توجه به قیمت و همچنین داشتن گارانتی که نشانه ی تضمین کیفیت کالاست صورت می گیرد. تابلوی سبقت ممنوع از ورق آهن ساخته شده که در برابر عوامل طبیعی مثل ریزش های جوی، تابش مستقیم خورشید، وزش باد و عواملی مثل ضربات، ترک خوردگی، پوسته پوسته شدن و ... بسیار محکم است. تابلوها در مکان هایی مثل: تونل ها، زیر پل ها و نقاط تاریک جاده از به خوبی قابل رویت می باشند و دلیل این امر استفاده از شبرنگ می باشد. تابلو ترافیکی با بدنه های گالوانیزه، آلومینیوم، PVC و فریم الکترواستاتیک تولید می شود که هر کدام برای محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، در همین راستا ایمن ترافیک کالا توصیه می کند از ورق PVC برای نصب در نقاطی که در معرض تابش آفتاب نیستند و از فریم الکترواستاتیک برای نصب بر روی پایه و در هوای آزاد استفاده شود. 
خرید تابلوی سبقت ممنوع
تابلوی سبقت ممنوع با نصب در مکان هایی که پیشی گرفتن خودروها از یکدیگر باعث بروز تصادفات و ایجاد خطرات جانی برای افراد می شود، می تواند با آگاه کردن افراد از شرایط موجود، در افزایش ایمنی جاده ها تاثیر مثبت داشته باشد.  نصب علائم و تابلوهای راهنمایی رانندگی با سرعت بالا و صرف هزینه اندک صورت می گیرد.