آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو راه لغزنده

با توجه به نیاز گسترده به تجهیزات ترافیکی به منظور کنترل سرعت و هدایت مسیرهای ترافیکی، این تجهیزات در کیفیت­ ها و قیمت­ های مختلفی ساخت و عرضه می­ شوند. علائم ایمنی باید از استانداردهای کیفی و ظاهری برخوردار باشند. برای خرید علائم ایمنی باید به مراکز معتبر فروش تجهیزات ترافیکی مراجعه کنید. برای خرید علائم و تجهیزات ترافیکی از جمله تابلو ترافیکی باید شرایط آب و هوایی منطقه را در نظر داشته باشید. از سوی دیگر توجه داشته باشید تابلوی ترافیکی برای چه وضعیتی خریداری خواهد شد. اگر تابلو برای نصب در جاده­  های برون شهری باشد، باید تابلوهای با ابعاد بزرگتر را انتخاب کنید. در مقابل برای خرید تابلوهای درون شهری باید تابلوهای کوچکتر اما با استحکام بالاتری انتخاب کرد. چرا که در مسیرهای درون شهری به دلیل در تماس بودن بیشتر این تابلوها، احتمال آسیب دیدن و فرسایش آن بیشتر خواهد بود.
تابلو راه لغزنده

تولید انواع تابلو ترافیکی 

در این بخش به بررسی انواع تابلو ترافیکی و کاربرد هریک از آن­ها می­پردازیم. همانطور که پیش از این عنوان شد، تابلو ترافیکی در سه گروه تابلوهای آگاهی دهنده ، منع کننده و تابلوهای هشدار دهنده عمده جای می­گیرند. زیر مجموعه این گروه تابلوهای کوچه، معابر و تابلوهای جاده ای هستند. کیفیت تابلو ترافیکی باید به نوعی باشد که قابل استفاده در شرایط جوی مختلف باشد. در واقع این تابلوها باید از موادی ساخته شوند که در برابر ضربات مختلف و اختلافات دمایی مقاومت بالایی داشته باشد. تفاوت انواع تابلو ترافیکی شهری و جاده ای در جنس و ابعاد آن­هاست. تابلوهای شهری ساخته شده از ورقه­ های آهنی است که بر روی آن یک لایه پوشش الکترواستاتیکی قرار گرفته است. اما تابلوهای مناسب برای نصب در جاده­ ها از جنس گالوانیزه ساخته می ­شوند. گالوانیزه عمر این تجهیزات را افزایش می­دهد. غالبا ابعاد در نظر گرفته شده برای ساخت تابلوهای جاده ای بیش از تابلو شهری است.

نصب علائم و تجهیزات ترافیکی 

امروزه انواع مختلف علائم و تجهیزات ترافیکی به منظور پیاده سازی مقررات راهنمایی و رانندگی در کشور تولید می­ شوند. هر یک از این علائم برای شرایط و وضعیت خاصی طراحی شده اند. نصب تجهیزات ترافیکی باید به گونه ای انجام پذیرد که به راحتی قابل جدا شدن نباشد. از طرفی نصب این تجهیزات در فضای شهری باید با هوشمندی و ظرافت ویژه ای انجام شود تا آلودگی بصری در نمای شهری ایجاد نکند. غالبا علائم و تجهیزات ترافیکی با استفاده از پیچ، مهره و رولپلاک انجام می­شود. نصب این تجهیزات را به متخصصان با تجربه بسپارید. محل نصب علائم ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال اگر در بخشی از جاده پیچ تند وجود داشته باشد، حتما پیش از آغاز مسیر پر پیچ و خم باید تابلو هشدار نصب شده باشند.  نصب علائم و تجهیزات ترافیکی از جمله تابلوی ترافیکی باید طبق استانداردهای ملی قوانین راهنمایی و رانندگی انجام شود. به عنوان مثال تابلو محدودیت سرعت باید به صورت تنها و بر روی یک پایه مجزا نصب شود. در صورتی می­توان چند تابلو را بر روی یک پایه نصب کرد که پیام­های مرتبط و همسو داشته باشند. در غیر این صورت منجر به عدم تمرکز راننده خواهد شد.
نصب علائم و تجهیزات ترافیکی 

انواع تابلوهای ترافیکی 

تابلوهای راهنمای مسیر یا نوشتاری نیز همان‌طور که از اسمشان پیداست جهت آدرس‌دهی مسیرهای مختلف استفاده می‌شوند. این تابلوها در انواع معلق جانبی و پیکانی ساخته‌شده و بر روی دکل یا در حاشیه معابر نصب می‌شوند. زمینه این تابلوها بیشتر از نوع ریلی و از ورق گالوانیزه بوده و شبرنگ مورد استفاده نیز از نوع پُربازتاب منشوری (Hi Prismatic) است.

تابلوهای اخطاری

تابلوهای اخطاری بیشتر به شکل مثلث با نوارهای حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید رنگ هستند که یک راس آن به طرف بالا بوده و در داخل آن نوع خطر به وسیله علائمی خاص با رنگ مشکی نشان داده شده‌است.تابلو جاده لغزنده است از جمله تابلوهای ترافیکی موجود در ایمن ترافیک کالا است. این محصول را می توانید با قیمتی مناسب از ایمن ترافیک کالا سفارش دهید.

تولید کننده تابلو جاده لغزنده است 

تابلو جاده لغزنده است می توانند در چگونگی رانندگی شهروندان در مسیر اثر داشته باشد و از بروز حوادث جلوگیری نماید. این محصول با کیفیت بالا در جهان ترافیک به فروش رسیده و جنس بدنه، نوع شبرنگ و ابعاد محصول در انواع مختلفی قابل عرضه است. استفاده از برچسب های مختلف نظیر شبرنگ، روزرنگ و شب نما که به دیده شدن محصول در شرایط جوی مه آلود، شب ها، تونل ها و زیر پل ها که نور کافی وجود ندارد و ... کمک می کند.
برای نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده درجاده ها که در معرض تابش خورشید هستند بهترین گزینه برای انتخاب بدنه، فریم الکترواستاتیک و آلومینیوم است که طول عمر بالایی تحت این شرایط خواهند داشت. ضمن اینکه ورق PVC انتخاب مناسبی جهت نصب تابلو در قسمت هایی می باشد که در معرض تابش خورشید نیست.  تحمل بازه دمایی بالا، مقاومت در برابر ریزش های جوی و رطوبت، گرما و تابش مستقیم خورشید، گرد و غبار، سرما و ... نصب و کارایی تابلوهای اخطاری و ترافیکی را در شهرهای مختلف کشور امکان پذیر ساخته است.
تولید کننده تابلو جاده لغزنده است 
خرید تابلو جاده لغزنده است
جهان ترافیک انواع علائم ترافیکی راهنمایی رانندگی را با هدف تجهیز و ایمن ساختن معابر و خیابان ها با قیمت بسیار مناسب و تضمین بلند مدت کیفیت محصول عرضه کرده و امکان ارسال محصول را برای مشتریان خارج از تهران به صورت تک و عمده فراهم نموده است. یکی از تجهیزات ترافیکی از جمله تابلو جاده لغزنده است، که شرکت جهان ترافیک این محصولات را با بالا ترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان محترم ارائه می دهد.