آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلوی عبور پیاده ممنوع 

تابلو انتظامی و بازدارنده عبور عابر پیاده ممنوع. عابرین پیاده در صورت مشاهده این تابلو از عبور کردن به سمت دیگر جاده ها و خیابانها خودداری کنند به خاطر ممکن است خودروها با سرعت زیادی در حال حرکت باشند. عموما این تابلو در اتوبانها و جاده ها نصب می شوند. پُلهای هوایی و یا زیرگذرهای عابر پیاده در این اماکن وجود دارد. عبور پیاده ممنوع جزء نشان‌های بازدارنده یا انتظامی راهنمایی و رانندگی است. افراد پیاده در مسیرهایی که این نشان است نباید عبور و مرور کنند. این نشان در ایران نیز رایج است.
تابلوی عبور پیاده ممنوع 

تولید کننده تابلوهای آگاهی دهنده یا اخباری

تابلوهایی هستند که حاوی توصیه ای عمومی بوده، در رنگهای سفید، سبز، قهوه ای، زرد، آبی و به شکلهای مثلث، دایره، مستطیل، مربع و… طراحی می گردند. این تابلوها به دو دسته زیر تقسیم می شوند.

تابلوهای آگاهی دهنده دستوری

تبعیت از این تابلوها الزامی و در صورت عدم توجه رانندگان مرتکب خلاف و نقض قانون می گردند.

تابلوهای آگاهی دهنده غیر دستوری

این تابلوها رانندگان را برای دسترسی به مسیر مورد نیاز و سایر نیازهای ترافیکی راهنمایی می نمایندتابلو عبور ممنوع به رانندگان وسایل نقلیه موتوری اعلام می کند از جهتی که تابلو نشان می دهد عبور نکنند و تنها عایرین پیاده اجازه دارند که در این جهت رفت و آمد کنند.

کاربرد تابلوهای عبور پیاده ممنوع 

از تابلو عبور ممنوع جهت جلوگیری از ورود وسایل نقلیه در کارگاه های صنعتی و عمرانی استفاده می شود.
جنس تابلو عبور ممنوع از ورق گالوانیزه می باشد که روکش آن از شبرنگ مرغوب با ماندگاری بالا می باشد.
تابلو محل عبور عابر پیاده

تابلوهای راهنمایی و رانندگی 

تمامی تابلوهای هشدار دهنده و یا تابلو های اخطاری می شود. تابلوهای هشدار دهنده مانند: جاده باریک می شود و ... می باشد. و دسته ی سوم شامل تابلوهای آگهی دهنده و یا تابلو های اخباری است. تابلوهای آگهی دهنده مانند: پایان منطقه محدوده سرعت و ... می باشد. تابلو عبور عابر پیاده ممنوع، جزء دسته ی اول از تابلو های راهنمایی و رانندگی ، یعنی علائم بازدارنده ی راهنمایی و رانندگی، می باشد. البته نام دیگر علائم بازدارنده ی راهنمایی و رانندگی ، تابلوهای انتظامی می باشد. تابلو عبور عابر پیاده ممنوعبه دلیل نوع بازدارنده ای که دارد ، به صورت دایره ای با نوار حاشیه ای قرمز طراحی و تولید می شود. به گونه ای که در این نوع تابلوی انتظامی، ممنوعیت را با علامت خاص دایره ای با حاشیه ی قرمز نشان می دهند.