آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو پیچ به راست

تجهیزات ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک شامل انواع و اقسام وسایل کنترل کننده ترافیکی می باشد که از این مجموعه تجهیزات میتوان به تابلوهای ترافیکی که اط لحاظ اهمیت در درجه ی بالایی قرار داشته  و در خیابان ها و جاده های درون و برون شهری به منظور اطلاع رسانی و هشدار دهنده تغییر جهت جاده می باشد و کیفیت مناسب و روکش شبرنگ تابلوهای ترافیکی دید مناسب در شب را فراهم می کند . تابلوی پیچ به راست جزو تابلو هشدار دهنده و اخطاری است که وظیفه ی آگاه کردن رانندگان از مسیر را دارد. این تابلو همان اخطار و هشدار را به رانندگان نشان می‌دهد . همچنین رانندگان با دیدن این تابلو باید از سرعت خود بکاهند. این تابلو از تابلوهای اخطاری و هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی است که در ایران نیز رایج است.

انواع علائم راهنمایی و رانندگی

1-علائم دایره ای شکل با نوار قرمز در حاشیه
 این تابلو با این خصوصیات ممنوعیت را می رساند و با نگاه کردن به شکل وسط آن متوجه می شویم چه کاری ممنوع است.
2-تابلوهایی دایره ای با پس زمینه ای آبی و بدون نوار حاشیه ی قرمز
 این تابلوها مجاز بودن انجام کاری را می رساند و گاهی مجاز بودن را به چیزی خاص محدود میکند مثلا تابلوی فقط گردش به راست.
3-تابلوهای حق تقدم و سایر تابلوهای انتظامی
 تابلوهای حق تقدم و همچنین تعدادی دیگر از تابلوهای انتظامی در دو دسته ی بالا قرار نمیگیرند. در این جا ما علائم حق تقدم را به شما نشان میدهیم. تابلوی اصلی حق تقدم به صورت مثلث نشسته روی یک راس است ولی علایم دیگری نیز هستند که گاهی به این منظور در تقاطع ها نصب میشوند.
4-علائم راهنمایی و رانندگی اخطاری
همان گونه که از اسمشان پیداست خطر به القوه ای را هشدار میدهند. این تابلوها در قوانین راهنمایی رانندگی راننده را ملزم به انجام کاری نمی کنند و راننده با دیدن آنها باید برای جلوگیری از خطر اقدامات لازم را انجام دهد. به طور مثال با دیدن تابلوی دست انداز برای جلوگیری از صدمه به خودرو و بروز خطر باید سرعت را کم کند. این تابلوها عموما به شکل مثلث با نوار قرمز می باشند.
5-علائم راهنمایی و رانندگی اخباری
این تابلوها آگاهی دهنده هستند و به عنوان راهنمای مسیر کاربر دارند همچنین اماکن و خدمات را نشان می دهند این تابلو معمولا به شکل مستطیل هستند.
6-تابلو راهنمایی و رانندگی محلی
 این تابلوها مرز و مسیر جاده را مشخص می کنند. همچنین جدا کننده های مسیر و جریان های همگرا را نشان می دهند. این تابلو کمک زیادی برای خارج نشدن از محدوده ی جاده به خصوص در شب انجام می دهند. و به راننده این امکان را میدهند که با شناخت مسیر از فاصله ی دورتر امکان عکس العمل مناسبتری برای تغییرات مسیر داشته باشد.

تولید کننده تابلوهای هشدار دهنده 

شکل تابلو های هشداری معمولا به شکل مثلث است.که یک راس آن به سمت آسمان است و دارای نوار های قرمز در اطراف خود است و همین طور علائم ترافیکی در وسط این تابلو به رنگ قرمز به وسیله ی نوع نوشتاری که به دو صورت چاپی و یا برش کامپیوتر است درج شده است. نصب تابلو راهنمای مسیر به آسانی به وسیله ی پیچ ، مهره و بست مخصوص نصب بر سر پیچ ها به راحتی قابل نصب است.

ویژگی تابلوی پیچ به راست تولید شده در شرکت جهان ترافیک 

جنس استفاده شده در تابلو ترافیکی پیچ از گالوانیزه یا ورق روغنی است.که سبب شده این تابلوهای راهنمایی و رانندگی در برابر گرما و سرما ، گرد و غبار و رطوبت هوا بسیار مقاوم باشد و نگذارد این تابلو در اثر رطوبت بالای هوا زنگ بزند. به همین دلیل از تابلوی پیچ به راست در تمامی نقاط کشور چه در مناطقی که گرد و غبار و گرمایی بسیار شدیدی دارد.و چه در مناطقی که رطوبت و بارش باران و برف بسیار زیادی است کاملا مناسب بوده.و کیفیت خود را به راحتی از دست نمی دهد. رنگ الکترواستاتیک استفاده شده بر روی این محصول سبب شده.این تابلو در برابر اشعه ی نور خورشید بسیار مقاوم باشد و وضوح و کیفیت خود را در مدت زمان بالایی از دست ندهد.که این امر موجب شده این محصول دارای طول عمر بالایی باشد. نوع شبرنگ بکار رفته در این تابلو از رده ی مهندسی است که جزو 3 رده ی برتر شبرنگ ها به حساب می آید.