آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلو برآمدگی

برای بهبود کیفیت عبور و مرور و بر قراری نظم از اعلائم راهنمایی و رانندگی استفاده می کنند. تابلوی ترافیکی بخشی از علائم راهنمایی و رانندگی است. از تابلوی ترافیکی برای اطلاع رسانی رانندگان و عابرین پیاده استفاده می شود. تابلوی ترافیکی در بین 80 سال گذشته تا امروز به دلیل افزایش اتومبیل های متنوع تابلو ترافیکی های متنوعی طراحی و تولید شده اند. اما تابلو ترافیکی تنها برای خود رو ها و سایر وسایل نقلیه طراحی نشده، برخی از کشورها برای اینکه توریست ها کمتر دچار سردرگمی شوند تابلو های گردشگری را به گونه ای طراحی می کنند که نیاز به نوشتار نباشد و شکل و تصویر جذاب آن برای مخاطب توریست قابل فهم باشد.
تولید کننده تابلوهای هشداری 
در ایران تابلو ترافیکی به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول تابلو های بازدارنده یا انتظامی نام دارند از این گروه تابلوها می‌توان به بوق زدن ممنوع، منطقه ایستادن ممنوع و توقف ممنوع اشاره کرد که مهمترین آن تابلو ایست می باشد. دسته دوم تابلوهای هشدار دهنده یا اخطاری هستند، جاده باریک می‌شود، گذرگاه عابر پیاده و کارگران مشغول کار هستند از این دسته علائم هستند و در نهایت دسته سوم به تابلوهای آگاهی دهنده یا اخباری معروف هستند. پایان منطقه محدوده سرعت، تونل و بیمارستان در این طبقه قرار دارند. دسته اول از تابلو های ترافیکی از لحاظ ظاهری معمولا دایره ای شکل اند و یک نوار حاشیه قرمز رنگ دارند. این تابلو ها مانع ورود به محیط های مشخص می شوند. همان طور که گفته شد همه تابلو های انتظامی به صورت دایره ای نیستند به عنوان مثال تابلوی ایست که نه تنها حاشیه سفید دارد برخلاف سایر تابلو ها رنگ کلی این تابلو به رنگ قرمز است.

تولید کننده تابلوهای هشداری 

یکی دیگر از مهم ترین دسته های تابلو های راهنمایی و رانندگی، تابلوهای هشداردهنده هستند. این تابلو ها با هشدار در مورد خطرات پیش رو، نقش بسیار مهمی.را در حفظ امنیت معابر شهری و بین شهری ایفا می کنند. از جمله تابلو های هشدار دهنده می توان.به تابلوی پیچ پر خطر، جاده باریک می شود، جاده لغزنده است.و تابلوهای دیگری از این دست اشاره کرد . تابلویی که مشاهده میکنید تابلوی اخطاری یا آگاه دهنده برامدگی (سرعت گیر) میباشد. این تابلو اغلب نزدیک مناطق مسکونی، مدارس، ورودی شهرها و سایر مناطقی که سرعت وسایل نقلیه ممکن است خطری را بوجود آورد بسیار دیده میشود. تابلوهای سرعت گیر یا برامدگی عموما چندین متر قبل از سرعت گیرها نصب میشوند. این تابلو که به شکل مثلث با حاشیه قرمز و نوع اخطار که در اینجا برآمدگی میباشد به رنگ مشکی نشان داده شده است.
تولید تجهیزات ترافیکی

تابلوهایی که در فضای شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند، چندین دسته هستند:

نشانه‌های بازدارنده راهنمایی و رانندگی

این تابلوها که به صورت تابلو فلزی با رنگ نما ساخته می‌شوند، نقش هدایت رانندگان در مسیر را دارند و به طور کلی شامل علائمی هستند که هر گونه ضرورت، ممنوعیت و یا محدودیت را به افراد اعلام می‌کند.

تابلوهای هشدار دهنده

این تابلوها نیز از جنس فلز بوده و معمولا به شکل مثلث ساخته می‌شوند. این تابلوها جهت اطلاع افراد از خطرات جاده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تابلوهای آگاهی دهنده و یا اخباری

از این تابلوها جهت راهنمایی بخش‌های مختلف جاده‌ای نظیر اطلاعات مرتبط با مسیرها، مکان‌های عمومی نظیر بیمارستان‌ها، نمایشگاه‌ها، فرودگاه‌ها، ترمینال ها و... استفاده می‌شوند که اکثریت این تابلوها به شکل مستطیل هستند.

تابلوهای محلی

این نوع تابلو جهت تعیین مرزها و جهت جاده‌ها کاربرد دارد. به طور کلی برای نصب تابلوهای راهنمای محیطی چند نکته قابل توجه است:
  • انتخاب محل نصب تابلو راهنما در کنار جاده و مکان‌ها نسبت به تقاطع‌ها و خطرات جاده‌ای
  • نحوه جایگیری تابلو نسبت به کناره سواره رو و دیگر جنبه‌های مرتبط با مقاطع عرضی و طولی
  • ارتفاع تابلوهای راهنما از زمین و قابلیت دیده شدن آن توسط رانندگان
فروش تابلوهای ترافیکی 

تابلوهای ترافیکی به منظور هدایت صحیح و ایمن وسایل نقلیه در راه ها و معابر نصب می شوند. تابلوهای ترافیکی دسته بندی های متفاوتی دارند که هر یک به منظور خاصی طراحی شده اند. بطور کلی تابلوها به چهار دسته تقسیم می شوند. 1– تابلوهای اخطاری 2- تابلوهای انتظامی 3- تابلوهای اخباری (اطلاعاتی) 4- تابلوهای متمم. هماهنگی شکل، رنگ و حرف های بکار برده شده برای هر نوع از تابلوها، به شناخت سریع آنها کمک می کند. به عنوان مثال تابلوهای اخطاری به شکل مثلث، که دارای یک علامت مشکی رنگ با زمینه سفید و حاشیه قرمز است. در ادامه توضیحاتی در خصوص هر نوع ارائه شده است.

تابلو برآمدگی

قیمت تابلو ترافیکی

یکی از مهم ترین دسته ها در میان تابلو های راهنمایی رانندگی متعلق به تابلوهای بازدارنده است.که به رانندگان اعلام می کند چه حرکاتی ممنوع بوده.و با جریمه مواجه می شوند. ار جمله این تابلوها می توان به تابلوی ورود ممنوع، پارک ممنوع، سبقت ممنوع.و بوق زدن ممنوع اشاره کرد. دسته دیگر از تابلو های ترافیکی متعلق به تابلوی اسامی معابر است.که با مشخص کردن نام محل ها و معابر، مانع از سردرگمی خودروها و عابران در معابر شهری و بین شهری می شود.