آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تابلوی پیچ به چپ

این تابلو به منظور اطلاع رسانی و هشدار دهنده تغییر جهت جاده می باشد. کیفیت مناسب و روکش شبرنگ آن دید مناسب در شب را فراهم می کند  تابلوی پیچ به چپ در گروه تابلوهای راهنمایی و رانندگی قرار دارد. تابلوهای راهنمایی و رانندگی به سه نوع اخطاری، اخباری و انتظامی تقسیم بندی می‌شوند. دسته ای دیگر نیز وجود دارند که به تابلوهای توضیحی معروف اند که تابلوی پیچ به چپ از جمله تابلوهای اخطاری است. این تابلوها، با عنوان تابلوهای هشدار دهنده نیز یاد می شوند، همان طور که از نامشان پیداست، به منظور هشدار به راننده در مورد یک خطر مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های تابلوی پیچ به چپ

 این دسته از تابلوهای ترافیکی که تابلوی پیچ به چپ هم یکی از آنهاست، با حاشیه ای قرمز و زمینه ای سفید رنگ شناخته می شوند. این تابلو اخطاری که از علائم ترافیکی مهم محسوب می شود، در برابر شرایط  نامساعد جوی مقاومت بسیار بالایی دارد و به دلیل داشتن همین خصوصیت، برای استفاده در مناطق کوهستانی نیز کاملا مناسب است .

خرید تابلو تابلو پیچ به چپ

از آنجا که معمولا تجهیزات ترافیکی به نوعی با معابر و جاده ها ارتباط مستقیم و غیرمستقیم خواهند داشت.باعث شده از مناسب ترین مواد اولیه برای ساخت انواع تجهیزات ترافیکی، تابلو اخطاری، تابلو هدایت مسیر ، تابلو ترافیکی پیچ و... استفاده شود. تابلوی اخطاری پیچ های پی در پی (اولین پیچ به چپ) از دسته علائم اخطاری و هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی رایج در ایران است که به رانندگان از وجود پیچ های پی در پی در ادامه مسیر هشدار می دهد. در این تابلو اولین پیچ از سمت چپ است که رانندگان واسیل نقلیه باید حدالامکان با دیدن این تابلو از سرعت خود بکاهند و برای پیچ به چپ آمادگی داشته باشند.

تابلو راهنمایی و رانندگی

با توجه به اهمیت و ضرورت استفاده از انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی جهت آگاه سازی رانندگان و همچنین عابرین پیاده از خطرات، اتفاقات، مسیرها و نوع حرکت در این مقاله انواع تابلوهای ترافیکی و انواع تابلوهای مسیر را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

مزایای استفاده از تابلوهای ترافیکی 

  • کمک به راننده در انتخاب مسیر درست
  • اعلام داشتن سرعت مجاز
  • هشدار دادن در رابطه با محل عبور حیوانات، کودکان، وسایل نقلیه سنگین و …
  • اعلام نام خیابان‌ها، معابر، مکان‌های عمومی و مقدار مسافت رسیدن به مقصد
  •  هشدار وجود خطر در شب
  •  کاهش گم شدن و زمان رسیدن به مقصد
  • و ….