آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

عبور چرخ دستی ممنوع

تابلوی عبور چرخ دستی ممنوع از جمله تابلوهای انتظامی و بازدارنده تولید شده در شرکت جهان ترافیک است. این محصول در کنار سایر تابلوهای ترافیکی، از طریق ایمن ترافیک کالا قابل تهیه بوده و شما می توانید هر یک از آن ها را به صورت آنلاین سفارش دهید.  تابلو عبور چرخ دستی ممنوع در خیابان ها و مکان هایی امکان عبور چرخ دستی وجود دارد نصب می شود و از این طریق ایمنی و امنیت شهر و جاده ها تامین می شود. این محصول یکی از تابلو های ترافیکی به شمار می آید که می توانید انواع تابلو های ترافیکی و تجهیزاتی که در خیابان و شهر ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند را مشاهده کنید.

تابلوهای ترافیکی هشداری 

دسته اول تابلوهای انتظامی هستند، از این گروه تابلوها می‌توان به بوق زدن ممنوع، منطقه ایستادن ممنوع و توقف ممنوع اشاره کرد.
دسته دوم تابلوهای اخطاری هستند، جاده باریک می‌شود، گذرگاه عابر پیاده و کارگران مشغول کار هستند از این دسته علائم هستند.
دسته سوم تابلوهای اخباری هستند. پایان منطقه محدوده سرعت، تونل و بیمارستان در این طبقه قرار دارند.

تابلوهای بازدارنده یا انتظامی

به تابلوها یا نشان‌های بازدارنده، تابلوهای انتظامی نیز می‌گویند. این علائم بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. از تابلوهای بازدارنده، تابلوی ایست به جهت اهمیت و دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی با زمینه کاملاً قرمز رنگ و با نوشته ایست یا STOP در نظر گرفته شده‌است. به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پایین می‌باشد.

 تابلوهای آگاهی دهنده یا اخباری

تابلوهایی هستند که حاوی توصیه ای عمومی بوده، در رنگهای سفید، سبز، قهوه ای، زرد، آبی و به شکلهای مثلث، دایره، مستطیل، مربع و… طراحی می گردند. این تابلوها به دو دسته زیر تقسیم می شوند.
تابلوهای آگاهی دهنده دستوری
تبعیت از این تابلوها الزامی و در صورت عدم توجه رانندگان مرتکب خلاف و نقض قانون می گردند.
تابلوهای آگاهی دهنده غیر دستوری
این تابلوها رانندگان را برای دسترسی به مسیر مورد نیاز و سایر نیازهای ترافیکی راهنمایی می نمایند.تابلو بازدارنده یا انتظامی عبور چرخ دستی ممنوع، از دسته علائم بازدارنده و انتظامی می باشد که ممنوع بودن عبور چرخ دستی را نشان می دهد.