آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

وسایل نقلیه با وزن بیش از 5 تن ممنوع

تابلوهای ترافیکی مانند سایر تجهیرات ترافیکی حائز اهمیت می باشد که باید در داخل و خارج شهرها نصب شود و افراد و رانندگان را به راحتی از وجود هر گونه خطر و یا به عنوان علائم اخباری و هشدار دهنده آگاه نماید. تابلوهای ترافیکی مانند ورود ممنوع و یا هر گونه تابلوی ترافیکی دیگری که در سطح شهرها و خارج از شهر نصب و تعبیه شده است به عنوان یک علامت هشدار دهنده اخباری و انتظامی به کار برده می شوند.

فروش تابلوهای ترافیکی 

تابلوهای راهنمایی و رانندگی

تابلوهای راهنمای و رانندگی انتظامی: ممنوع بودن انجام مواردی را به ما خبر می ­دهند.
تابلوهای راهنمای و رانندگی اخطاری : به منزله هشدار خطری که در کمین است، تلقی می ­شوند.
تابلوهای راهنمای و رانندگی اخباری: از مشخصه ­ها و شرایط جاده خبر می­ دهند.
تابلوهای راهنمای و رانندگی محلی : ما را از ابتدا و انتها و مسیر پیش روی راه ­ها آگاه می ­نمایند.
تابلوهای هشداردهنده یا تابلوهای اخطاری از نشان‌های راهنمایی و رانندگی هستند که بیشتر به صورت مثلثی شکل با نوارهای حاشیه قرمز رنگ و زمینه سفید رنگ که یک راس آن‌ها به طرف بالا بوده و نوع خطر در داخل آن با رنگ مشکی نمایش داده شده‌ است.

تابلوی وسایل نقلیه با وزن بیش از 5 تن ممنوع

 تابلو بازدارنده و انتظامی عبور وسائط نقلیه با وزن بیش از 5 تن ممنوع یکی دیگر از تابلوهای انتظامی و بازدارنده است، وسائط نقلیه ای که وزن بیش از 5 تن دارند هنگام دیدن این علامت نباید در مسیر تردد داشته باشند. این تابلوها عموما در جاده هایی که وزن بیش از 5 تن را تحمل نمی کند و این مقدار وزن باعث خرابی و ترک خوردن جاده ها می شود، توسط پلیس راهور نصب می شوند.

قیمت تابلوهای ترافیکی 

تابلو بازدارنده عبور وسائل نقلیه با وزن بیش از 5 تن ممنوع است ، به رانندگان وسایل نقلیه سنگین اطلاع می دهد در این مسیر، جاده مناسب برای تردد وسایل سنگین تر از 5 تن نمی باشد و فیزیک جاده و جغرافیای جاده ( مانند پل های باریک و …) تحمل وزن این گونه خودرو ها را ندارند ازدیگر مشکلات خودرو های سنگین نوع آسفالت جاده ها می باشد؛ اگر هر خودرویی با هر وزنی عبور پیدا کند بعد از مدتی دچار مشکلات جدی شده و کیفیت خود را از دست میدهد به خاطر سنگینی خودرو ها و اصطکاک شدید خودرو با جاده؛ جاده از بین رفته و برای تردد دیگر وسایل نقلیه مشکلاتی به وجود می آورد، مخصوصاً مسیرهای پر تردد مانند جاده چالوس .