آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط ترافیکی کف لاستیکی 55 سانتی

مخروط ترافیکی (کله قندی ترافیکی) جزو تجهیزات ایمنی ترافیکی است. از این محصول در بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، خیابان ها ، پارکینگ ها و معابر عمومی استفاده شده و از وجود موانع در راه را هشدار می دهد . از جمله تجهیزاتی که جهت افزایش ایمنی به عنوان هشداردهنده استفاده می‌شوند می‌توان مخروط‌های ترافیکی را نام برد. این دسته از تجهیزات ترافیکی با نام‌های کله قندی ترافیکی، کله قندی پارکینگی و مخروط پارکینگی شناخته می‌شود. دلیل نام‌گذاری آن، شکل ظاهری آن است.
مخروط ترافیکی کف لاستیکی
مخروط ترافیکی کف لاستیکی حلقه دار ۵۵ سانتیمتری که به کله قندی نیز شهرت دارد با بدنه ی بسیار نرم و انطاف پذیر به خوبی ضربات وارده را تحمل کرده و درعین حال به بدنه ماشین ها صدمه وارد نمی کند. این مخروط کف لاستیکی از جنس pvc، مجهز به نوار شبرنگ و در فرآیند ساخت آن از مواد Anti UV استفاده شده است. مواد Anti UV سبب می گردند تا این مخروط کف لاستیکی در شرایط جوی با تابش شدید نور خورشید، اشعه ی ماورابنفش خورشید را به راحتی تحمل نموده و دچار رنگ پریدگی نگردد.

کاربرد مخروط های ترافیکی 

این مخروط ترافیکی کف لاستیکی 55 سانتی توسط شرکت ج تولید و توزیع می شود و ساخته شده از بهترین مواد اولیه pvc  است . این مخروط ترافیکی دارای دو نوع شبرنگ بلند و کوتاه می باشد. تهیه شده از مرغوب ترین و هم چنین مواد دارای آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک می باشد . از مخروط های ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها وهمچنین تفکیک راه نیز استفاده می گردد. مخروط ترافیکی فوق گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و تفکیک موقتی مسیر می باشد. مخروط های ترافیکی با قابلیت جا به جایی آسان و وزن مناسب و حالت هشدار دهنده ای که دارد بهترین گزینه برای محدود سازی و تفکیک موقتی مسیر است. یک دو سه سازه امیدوار است با عرضه مخروط های ترافیکی پارکینگی، به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات پارکینگ و ایمنی، گامی کوچک اما مهم در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی و ایمن سازی محیط شهری برداشته باشد.
مخروط ترافیکی کف لاستیکی 55 سانتی

انواع مخروط ترافیکی لاستیکی 

مخروط های ترافیکی در اندازه ها و ابعاد متفاوتی طراحی و تولید شده  و با ارزان ترین قیمت در شرکت جهان ترافیک تولید شده و به فروش می رسد.

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 55 سانتی

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 55 سانتی شبرنگ دار که به رنگ قرمز تولید میشود در خیابانها ، بزرگراهها ، جلوی درب نمایشگاه ها و فروشگاهها ، کارگاههای ساختمانی ، کنترل ترافیک شهری و ... برای امنیت عابرین ، رانندگان و خودروها استفاده میشود. در مدل شب رنگ دار مخروط ترافیکی  از تجهیزات ترافیکی، شبرنگ آن سبب انعکاس نور می شود. پس زمینه این محصول به رنگ قرمز می باشد. رنگهای روشن بکار رفته در ساخت کله قندی ایمنی قابلیت رویت از فاصله دور را فراهم می نماید. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 55 سانتی در لوازم ترافیکی براي هدايت ترافيك در خيابانها و بزرگراهها به كار رفته و وجود موانعي را به رانندگان هشدار مي دهد اين موانع را مي توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد.

مخروط ایمنی پارکینگی 

در دو نوع شبرنگ دار و بدون شبرنگ تولید می شود. نوع بدون شبرنگ آن مقاوم و انعطاف پذیر بوده و به عنوان مانع درمواردی مثل مقابل مغازه ها، محل کار کارگران و ... استفاده می شود.ایمن ترافیک کالا نوع بدون شبرنگ این محصول را عرضه می نماید. مخروط ایمنی پارکینگی از جمله لوازم ترافیکی و پارکینگی می باشد که به جهت هدايت ترافيك در خيابان ها و بزرگراه ها به كار می رود و وجود موانع مختلف را به رانندگان هشدار مي دهد اين موانع را مي توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد.
مخروط ایمنی پارکینگی 

فروش مخروط ایمنی پارکینگی

مخروط ایمنی پارکینگی در سایزهای مختلف و به جهت اهداف مشخص ، طراحی شده و ساخته می شود . مخروط ترافیکی کف لاستیکی 75 سانت از جمله تجهیزات ایمنی ترافیکی است و سایت جهان ترافیک این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت برای شما آماده کرده است. مخروط ایمنی پارکینگی از مواد پلیمری پی وی سی و لاستیک تهیه شده است . همچنین دارای مکمل های آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک می باشد که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت این مخروط را چندین برابر می کند . مانند سایر محصولات ایمنی ترافیکی، مخروطی ها نیز از جنس پلاستیک قابل انعطاف هستند . جنس پلاستیک کله قندی پارکینگ متراکم و محکم در عین حال از خسارت دیدن وسیله نقلیه محافظت می کند .