آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط ترافیکی ژله ای

مخروط ترافیکی (کله قندی ترافیکی) جزو تجهیزات ایمنی ترافیکی است. از این محصول در بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، خیابان ها ، پارکینگ ها و معابر عمومی استفاده شده و وجود موانع در راه را هشدار می دهد. مخروطی ترافیکی در گروه تجهیزات ترافیکی به منظور هدایت ترافیک در خیابانها و بزرگراهها به کار رفته و وجود موانعی را به رانندگان هشدار می دهد این موانع را می توان به طور موقت نیز بر سطح معابر و جاده قرار داد. مخروط ترافیکی کله قندی در سایزهای مختلف و به جهت اهداف مشخص، طراحی شده و ساخته می شود. انواع کله قندی ترافیکی لاستیکی را در ادامه معرفی می کنیم.
مخروط ترافیکی ژله ای

مخروط ترافیکی ژله ای

مخروط ایمنی ترافیک (مخروط ترافیکی ژله ای) مطابق با استانداردهای کیفی جهانی ، با مواد پلاستیک انعطاف پذیر و با کیفیت بالا و بسیار مناسب و با استفاده از تثبیت کننده هایUV ساخته می شود . با ویژگی های ذکر شده کیفیت و رنگ مخروط ایمنی در تمام وضعیت های آب و هوایی ثابت می ماند.مخروط ترافیکی ژله ای در سایزهای مختلف و به جهت اهداف مشخص ، طراحی شده و ساخته می شود . مخروط ترافیکی ژله ای در گروه تجهیزات پارکینگی به منظور هدایت ترافیک در خیابان ها و بزرگراه ها به کار رفته و وجود موانعی را به رانندگان هشدار می دهد این موانع را می توان به طور موقت نیز بر سطح معابر و جاده قرار داد. 

مخروط ترافیکی ژله ای 65 سانتی 

در مدل شب رنگ دار مخروط ایمنی از لوازم ترافیکی ، برچسب شب رنگی آن نور را منعکس می کند. رنگ های روشن بکاررفته در ساخت مخروط ایمنی موجب می شود که از فاصله دور به راحتی قابل رویت باشد . مخروط ترافیکی از مواد پلیمری pvc و لاستیک تهیه شده است . این مخروط ترافیکی دارای مکمل های آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک می باشد که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت مخروط را چندین برابر نموده است.مخروط ترافیکی یا کله قندی ترافیکی به ارتفاع65 سانت می باشد.

خصوصیات مخروط ترافیکی ژله ای

مخروط ترافیکی ژله ای به گونه ای است که بسیار مقاوم و انعطاف پذیر بوده است و به عنوان یک مانع در مکان هایی مانند : محل کار کارگران، مقابل مغازه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای خاصیت ژله ای که در برابر ضربه و فشار مقاوم است و برای بستن مسیر های کوچک و تحت تعمیر و جلوی ساختمان ها مورد استفاده می باشد.
خرید مخروط ترافیکی

تولید کله قندی ترافیکی ژله ای

کله قندی ترافیکی ژله ای مقاوم و انعطاف پذیر بوده و به عنوان مانع درمکان هایی مانند: مقابل مغازه ها، محل کار کارگران و غیره استفاده می شود. مخروط ایمنی ترافیک (کله قندی) مطابق با استانداردهای کیفی جهانی ، با پلاستیک انعطاف پذیر و کیفیت بالا و با استفاده از تثبیت کننده های uvساخته می شود. با ویژگیهای ذکر شده کیفیت و رنگ مخروط ایمنی در تمام وضعیتهای آب و هوایی ثابت می ماند. در مدل شب رنگ دار مخروط ایمنی از لوازم ترافیکی ، برچسب شب رنگی آن نور را منعکس می کند. رنگهای روشن بکاررفته در ساخت مخروط ایمنی موجب می شود که از فاصله دور به راحتی قابل رویت باشد.

فروش مخروط ترافیکی ژله ای 

مخروط ترافیکی در سایزهای متفاوت و به جهت اهداف مشخص، طراحی شده و ساخته می شود. یکی از انواع متعدد این محصولات که امروزه توسط مصرف کنندگان مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند کله قندی ژله ای است که در سایز 65 سانت تولید و عرضه میشود . کله قندی ژله ای جهت ثبات و پایداری بیشتر، بصورت مخروطی و نه استوانه ای طراحی شده است؛ این شکل طراحی به محصول این قابلیت را میدهد تا به راحتی جابجا شده و در محل استقرار خود، ثابت بایستد و نیفتد. از طرف دیگر استوانه های ترافیکی شکل مخروطی ندارند و نیاز به اتصال به زمین دارند. شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک با تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی و مخروط های ایمنی در نظر دارد تا با کیفیت ترین تجهیزات ترافیکی را با ارزان ترین قیمت در بالاترین کیفیت تولید نماید. برای اطلاع از قیمت انواع تجهیزات ترافیکی تولید شده در این شرکت می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید.