آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط ترافیکی کف لاستیکی 1 متری

مخروط ترافیکی کف لاستیکی 1 متری از انواع موانع ترافیکی است که جهت کنترل و هدایت ترافیک , جداسازی و مشخص کردن مسیر , کانالیزه کردن تردد و … در معابر شهری و بزرگراه ها کاربرد دارد. مخروط ترافیکی از جنس پلاستیک انعطاف پذیر با کیفیت بالا بوده که در برابر شرایط های جوی مختلف مقاوم می باشد و همچنین دارای مواد Anti UV جهت جلوگیری از رنگ پریدگی می باشد . از جمله تجهیزاتی که جهت افزایش ایمنی به عنوان هشداردهنده استفاده می‌شوند می‌توان مخروط‌های ترافیکی را نام برد. این دسته از تجهیزات ترافیکی با نام‌های کله قندی ترافیکی، کله قندی پارکینگی و مخروط پارکینگی شناخته می‌شود. دلیل نام‌گذاری آن، شکل ظاهری آن است.
مخروط ترافیکی کف لاستیکی 1 متری

ویژگی کله قندی های تولید شده در شرکت جهان ترافیک 

 این کله قندی ترافیکی دارای نوار شبرنگ بوده که به خوبی نور را منعکس نموده و سبب دید بهتر این تجهیزات در تاریکی می گردد. رنگ مخروط های ایمنی قرمز رنگ بوده و دلیل انتخاب این رنگ افزایش قابلیت رویت آن ها می باشد. انعطاف پدیری بالای کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 100 سانتی متری سبب می گردد , به هنگام برخورد با وسایل نقلیه , قدرت ضربات وارد را تحمل کند و مانع از خسارت به آن ها گردد. همچنین این تجهیزات به دلیل مقاومت بالا در مکان هایی نظیر جلوی مغازه ها , فروشگاه ها , پارکینگ ها و … و همچنین جهت تعیین محدوده ی عملیات عمرانی کاربرد دارد. به دلیل دارا بودن قابلیت ایستایی , این نوع مخروط پلاستیکی را به راحتی می توان در سطوح شیب دار استفاده نمود. حلقه های تعبیه شده در بالای این مخروط ایمنی جهت عبور دادن طناب یا زنجیر می باشد. مخروط ترافیکی کف لاستیکی 1 متری با قابلیت حمل و نقل آسان و وزن سبک گزینه ی مناسبی جهت ایجاد موانع ترافیکی موقت می باشند.
خرید مخروط ترافیکی

تولید کله قندی ترافیکی لاستیکی 1 متری 

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 1 متری، در انواع بدون شبرنگ و شبرنگ دار تولید می گردد. ایمن ترافیک کالا نوع با شبرنگ مخروطی ترافیکی را ارائه می کند. نوع با شبرنگ آن دارای مقاومت و انعطاف پذیری بالایی بوده و به عنوان مانع مکان هایی مثل: مقابل مغازه ها ، محل کار کارگران و ... استفاده می شود. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 1 متر بر اساس استانداردهاي کيفي جهاني ، با پلاستيک انعطاف پذير و کيفيت بالا و با استفاده از تثبيت کننده هاي یو وی ساخته شده است، با ويژگيهای ذکر شده کیفیت و رنگ مخروط ترافیکی در تمام وضعيتهاي آب و هوایي ثابت مي ماند. در نوع شب رنگ دار مخروط ترافیکی یک متری از تجهیزات ترافیکی، شب رنگ آن موجب انعکاس نور می شود. پس زمینه این محصول به رنگ قرمز می باشد. وجود رنگ های روشن در ساخت مخروطی ترافیکی قابلیت رویت از فاصله دور را فراهم می کند.

فروش کله قندی ترافیکی لاستیکی 1 متری 

کله قندی ترافیکی  1 متری در تجهیزات ترافیکی براي هدايت ترافيك در خيابانها و بزرگراهها به كار رفته و وجود موانعي را به رانندگان هشدار مي دهد اين موانع را مي توان به طور موقت نیز بر سطح معابر و جاده قرار داد. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 1متری در دو نوع شبرنگ دار و بدون شبرنگ تولید میشود ، از این موانع ایمنی درمواردی مثل: جاده ها ، خیابانها ، مقابل مغازه ها، محل کار کارگران و غیره استفاده می شود. کله قندی ایمنی کف لاستیکی از جنس پلاستیک قابل انعطاف می باشد. جنس پلاستیک مخروط ایمنی محکم و متراکم می باشد و در عین حال به وسیله نقلیه خسارت وارد نمی کند.
مخروط های ترافیکی

مخروط ترافیکی شب رنگ دار 

در مدل شب رنگ دار کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 1 متری از تجهیزات ترافیکی، شبرنگ آن سبب انعکاس نور می شود. پس زمینه این محصول به رنگ قرمز می باشد. رنگهای روشن بکار رفته در ساخت کله قندی ایمنی قابلیت رویت از فاصله دور را فراهم می نماید. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 1متری بر اساس استانداردهاي کيفی داخلی ، با پلاستيک انعطاف پذير و کيفيت بالا و با استفاده از تثبيت کننده هاي UVساخته شده است، با ويژگيهای ذکر شده کیفیت و رنگ مخروط ترافیکی در تمام وضعيتهاي آب و هوایی  ثابت مي ماند.