آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

کله قندی ترافیکی تاشو

نمونه­ ای از مخروط­های ترافیکی از قابلیت ویژه­ای برخوردار هستند و بصورت تاشو طراحی شده ­اند که در اینصورت حمل و نگهداری آن­ها فضای زیادی اشغال نمی­کند. این نوع راه بند کله قندی از بدنه­ پارچه­ای مقاوم همراه با پلاستیک تولید شده که وجود همین پارچه است که امکان جمع کردن آن را فراهم نموده­است. در قسمت کف این محصول از یک عدد چراغ ال ای دی قرمز رنگ جهت افزایش نور اطراف مخروط و در نتیجه افزایش قابلیت دید در شب استفاده شده ­است.
ویژگی های کله قندی ترافیکی تاشو 
یکی از ویژگی های برتر این نمونه  از کله قندی های ترافیکی نسبت به سایر مدل های دیگر آن این است که مخروط ترافیکی با این ویژگی را می­توان در صندوق عقب خودرو به همراه داشت. مخروط ترافیکی یا کله قندی ترافیکی به منظور ایمن کردن موقت مسیر در خیابان­ها و بزرگراه ­ها به کار می­رود. مخروط ایمنی بدلیل شکل ظاهری و سطح مقطع بزرگی که دارد از ایستایی خوبی برخوردار است و همین امر استفاده از آن را در سطوح با شیب مختلف میسر می­سازد. مخروط ترافیکی برای دیده شدن بهتر، بیشتر با رنگ قرمز تولید می­شود.

کله قندی ترافیکی پلاستیکی 

بدنه این جداکننده ترافیکی بیشتر از جنس پلاستیک بوده و از انعطاف ­پذیری بالایی برخوردار است، این خاصیت سبب افزایش ایمنی کله قندی­های ترافیکی شده ؛ زیرا هنگام برخورد وسایل نقلیه هم مخروط ترافیکی و هم وسیله نقلیه آسیبی نمی­بینند. کله قندی ترافیکی که با نام قندیل نیز آن را می­شناسند اکثراً با اندازه­ های 25، 45، 55، 65، 75 و 100 سانتی­متری تولید و عرضه می­شود و در دو نوع مخروط ترافیکی با حلقه اتصال زنجیر و مخروط ترافیکی جمع شونده چراغ­دار و بدون چراغ بفروش می­رسد. ایمن ترافیک مخروط ایمنی را با دو جنس PVC و ژل ه­ای و برای کاربردهای مختلفی نظیر استفاده در بزرگراه ­ها، فرودگاه ­ها، پارکینگ ­ها، معابر عمومی و خیابان­ها به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می­نماید. این محصول براحتی قابل جابجا شدن است و با توجه به شکل مخروطی بودن و برخلاف استوانه ترافیکی نیازی به نصب بر روی سطح مورد نظر ندارد. مخروط ایمنی دارای دو نوع شب رنگ­دار و بدون شبرنگ است که مدل شبرنگ­دار آن سبب افزایش دید رانندگان در شب می­شود.

قیمت کله قندی ترافیکی تاشو

کله قندی ترافیکی تاشو، شکل ارتقا یافته نوع کلاسیک کله قندی ها بوده که ویژگی های مختلفی برای آن تعریف شده و امکانات کاربردی جالب توجهی در اختیار کاربر قرار می دهد. کله قندی های ترافیکی تاشو، با امکان تا شدن، کم ترین فضای ممکن را اشغال کرده که این ویژگی برای خودروهای مختلف بسیار حائز اهمیت است. در کنار این ویژگی باید اشاره کرد که این نوع کله قندی مجهز به یک چراغ ال ای دی قرمز رنگ با دو سلول AAA بوده که در قسمت کف آن تعبیه شده و بهترین حالت جلب توجه و امکان مشاهده در تاریکی را ایجاد می کند. حالت کار این چراغ به دو صورت ثابت و چشمک زن قابل تنظیم است. کله قندی ترافیکی تاشو با توجه به این ویژگی ها، بهترین محصول در مقایسه با انواع کله قندی ترافیکی-مخروط ترافیکی است که در پروژه های ساختمانی، سفرهای جاده ای، تعمیرات و احداث مسیرها و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.