آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مانع ترافیکی مخروطی 52 سانت

مانع ترافیکی مخروطی 52 سانت باید بتواند به خوبی سرپا بایستد و نیفتد به همین علت به شکل مخروطی ساخته شده و به خوبی این کارکرد را ارائه می دهد. حریم هایی که توسط مخروط ایمنی ترافیک مشخص می شوند باید در شب نیز به خوبی دیده شده و خطرهای موجود در ورود به آن مکان ها را از بین ببرند. به منظور دیده شدن در شب یک قسمت شبرنگ به ارتفاع 20 سانتی متر در روی بدنه ی این محصول تعبیه شده است.
مانع ترافیکی مخروطی 52 سانت

تولید کننده مخروط های ترافیکی 

تولید مخروط های ترافیکی مطابق با استاندارد های جهانی صورت گرفته تا محصولی با بهترین کیفیت ارائه گردد. مخروط ترافیکی تهیه شده از مواد پلیمری پی وی سی بوده که دارای آنتی یو وی، آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک است، که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت مخروط را چندین برابر نموده است. ساختار پلاستیکی نرم و قابل انعطاف‌ نکته‌ای مثبت برای مخروط‌ ها محسوب می‌شود، زیرا ممکن است مورد اصابت وسایل نقلیه قرار گیرند و این ویژگی آسیب دیدن آن‌ها و وسایل نقلیه را به حداقل می‌رساند.

ویژگی های مانع ترافیکی مخروطی 52 سانت

ابعاد مانع ترافیکی مخروطی 52 سانت 52*28 سانتی متر است. رنگ نارنجی این مخروط ها از جمله رنگ هایی می باشد که به میزان زیادی جلب توجه می کنند و نظر هر بیننده ای را جلب و او را از وجود هر موردی آگاه می سازند. این محصولات ساخت کشور ایران می باشند و با مناسب ترین قیمت در  شرکت جهان ترافیک عرضه شده و به فروش می رسند. انواع مخروط ترافیکی باید رنگی هشدار دهنده و جالب توجه داشته باشند، همچنین قسمتی از بالای مخروط با شبرنگ نوع مهندسی پوشیده شده است. رنگ های روشن به کار رفته باعث می شود تا کله قندی ترافیکی از فواصل دور قابل رویت می باشد. به دلیل کیفیت مناسب شبرنگ استفاده شده، این محصول در مقابل آفتاب و یا نور مصنوعی انعکاس و بازتاب خوبی دارد و توجه رانندگان خودرو، سرنشینان و عابران را به خود جلب می کند. شبرنگ ترافیکی استفاده شده از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است و ماندگاری و دوام زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط مختلف محیطی دارد.
تولید کننده مخروط های ترافیکی 

قیمت مخروط ایمنی

قیمت کله قندی به دلیل مواد به کار رفته در آن بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که هنگام انتخاب تجهیزات ترافیکی به استاندارد های محصول توجه کنید. قیمت کله قندی ترافیکی بسته به مدل و ارتفاع آن با یکدیگر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات مانند: کله قندی کف لاستیکی ، مخروط ترافیکی حلقه دار ، کله قندی ترافیکی ژله ای ، مخروط ترافیکی تاشو و ... می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین مشاوران ما نیز آماده پاسخگویی و راهنمایی به مشتریان محترم می باشند.