آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی

توجه به هشدارها و نکات ایمنی ترافیکی جاده‌ها و راه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای کاهش خسارات جانی و مالی باید مسیر عبوری وسایل نقلیه امنیت بیشتری داشته باشند. وسایل هشداردهنده‌ی مختلفی برای افزایش ایمنی راه استفاده می‌شود. مخروط‌های ترافیکی از این نوع وسایل هشداردهنده می‌باشد. مخروط‌ها دارای سطح مقطع بزرگی هستند که قابلیت ایستایی مناسبی به آن‌ها می‌بخشد و می‌توان از آن برای سطح مقطع شیب‌دار هم به‌راحتی استفاده کرد.کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی شبرنگ دار که به رنگ قرمز تولید میشود در خیابانها ، بزرگراهها ، جلوی درب نمایشگاه ها و فروشگاهها ، کارگاههای ساختمانی ، کنترل ترافیک شهری و ... برای امنیت عابرین ، رانندگان و خودروها استفاده میشود. در مدل شب رنگ دار مخروط ترافیکی  از تجهیزات ترافیکی، شبرنگ آن سبب انعکاس نور می شود. پس زمینه این محصول به رنگ قرمز می باشد. رنگهای روشن بکار رفته در ساخت کله قندی ایمنی قابلیت رویت از فاصله دور را فراهم می نماید. کله قندی یکی از تجهیزات ترافیکی است که وظایفی مشابه با استوانه ترافیکی دارد با این تفاوت که از این محصول به دلیل ظاهر فیزیکی مخروطی شکل آن می‌توان به صورت موقت و نه ثابت استفاده کرد.
مخروط ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی متری را می‌توان به صورت موقت در معابر، مسیرها، بزرگراه‌ها، خیابان‌ها و پارکینگ‌ها برای هدایت تردد و هشداردهی به وسایل نقلیه بکار برد. این محصول از جنس پلی اتیلن یا ایوا و مواد پلیمری پی وی سی تولید می‌شود و دارای انعطاف‌پذیری بالایی است به طوری که در آب و هوای خیلی سرد و خیلی گرم انعطاف‌پذیری خود را حفظ کرده و نمی‌شکند. استفاده از مواد مکمل آنتی یو وی، آنتی اکسیدان و آنتی استاتیک، موجب افزایش عمر کله قندی 75 سانتی و مقاومت آن در دمای بالا و پایین و در مقابل نور خورشید می‌شود. کله قندی کف لاستیکی 75 سانتی متری در دو نوع شبرنگ دار و بدون شبرنگ با زمینه‌ای قرمز رنگ برای افزایش دید در نور کم تولید می‌شود

تولید کننده کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی در لوازم ترافیکی براي هدايت ترافيك در خيابانها و بزرگراهها به كار رفته و وجود موانعي را به رانندگان هشدار مي دهد اين موانع را مي توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد . امکان خرید کله قندی ایمنی کف لاستیکی 75 سانتی را  فراهم کرده است. مخروطی ترافیکی از مواد پلیمری پی وی سی و لاستیک  تهیه شده است. کله قندی دارای مکمل های آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک می باشد که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت مخروط را چندین برابر کرده است. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی از جنس پلاستیک قابل انعطاف می باشند. جنس پلاستیک مخروط ایمنی محکم و متراکم می باشد و در عین حال به وسیله نقلیه خسارت وارد نمی کند.
تولید کننده کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 

فروش کله قندی ترافیکی کف لاستیکی

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی از جمله تجهیزات پرکاربرد در ایجاد مانع می باشد. کله قندی ترافیکی 75 سانتی با داشتن قلابی بر روی آن امکان رد کردن زنجیر و یا نوار خطر را ایجاد می کند. جنس این محصول از pvc  می باشد و داشتن آنتی یووی ، مقاوت آنرا در مقابل تابش نور خورشید افزایش داده است. کله قندی ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی است.
خرید کله قندی ترافیکی
شرکت جهان ترافیک ، فعال در زمینه فروش تجهیزات ترافیکی، فروش اینترنتی کله قندی ترافیکی را با بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت فراهم نموده­است. با خرید کله قندی ترافیکی قادر خواهید بود با کمترین هزینه، ایمنی را در مکان­های مورد نظرتان برقرار کنید. هم­چنین هنگام خرید کله قندی ترافیکی علاوه بر توجه به استانداردها، نوع نیاز، مکان مورد استفاده و شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.