آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

تجهیزات ترافیکی کله قندی

کله قندی ترافیکی ژله ای مقاوم و انعطاف پذیر بوده و به عنوان مانع درمکان هایی مانند: مقابل مغازه ها، محل کار کارگران و غیره استفاده می شود. مخروط ایمنی ترافیک (کله قندی) مطابق با استانداردهای کیفی جهانی ، با پلاستیک انعطاف پذیر و کیفیت بالا و با استفاده از تثبیت کننده های uvساخته می شود. با ویژگیهای ذکر شده کیفیت و رنگ مخروط ایمنی در تمام وضعیتهای آب و هوایی ثابت می ماند. در مدل شب رنگ دار مخروط ایمنی از لوازم ترافیکی ، برچسب شب رنگی آن نور را منعکس می کند. رنگهای روشن بکاررفته در ساخت مخروط ایمنی موجب می شود که از فاصله دور به راحتی قابل رویت باشد.
تجهیزات ترافیکی کله قندی

تولید مخروط ترافیکی کله قندی 

مخروط ترافیکی کله قندی در سایزهای مختلف و به جهت اهداف مشخص، طراحی شده و ساخته می شود. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانت را در ادامه معرفی می کنیم. مخروط ترافیکی (کله قندی ترافیکی) جزو تجهیزات ایمنی ترافیکی است. از این محصول در بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، خیابان ها ، پارکینگ ها و معابر عمومی استفاده شده و وجود موانع در راه را هشدار می دهد. مخروطی ترافیکی در گروه تجهیزات ترافیکی به منظور هدایت ترافیک در خیابانها و بزرگراهها به کار رفته و وجود موانعی را به رانندگان هشدار می دهد این موانع را می توان به طور موقت نیز بر سطح معابر و جاده قرار داد.

کاربرد کله قندی ترافیکی 

شرکت جهان ترافیک تولید کننده تجهیزات ترافیکی با کیفیت از کاربرد کله قندی های ترافیکی در کنترل ترافیک شهری برایتان نام برده است. کله قندی ترافیکی برای هدایت ترافیك در خیابانها و بزرگراهها به كار رفته و وجود موانعی را به رانندگان هشدار می دهد این موانع را می توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد. کله قندی دارای مکمل های آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک می باشد که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت کله قندی ترافیکی را چندین برابر نموده است. کله قندی ایمنی از جنس پلاستیک قابل انعطاف می باشد. جنس پلاستیک کله قندی ترافیکی محکم و متراکم می باشد و در عین حال به وسیله نقلیه خسارت وارد نمی کند.
قیمت انواع کله قندی ترافیکی

فروش کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی به عنوان یک هشدار دهنده در جاده ها به کار برده می شود، به همین دلیل باید بتواند به سرعت توجه رانندگان را به خود جلب کند. استفاده از شبرنگ روی کله قندی ترافیکی باعث می شود که در شب و روز آنها به وضوح دیده شوند. موردی که در مورد شبرنگ ها باید به یاد داشته باشید این است که از فاصله دور باید قابل رویت باشند و همچنین قدرت بازتاب نور بالایی داشته باشند.از جمله تجهیزات کنتترل ترافیک پرکاربرد و البته متحرک که کارایی بسیاری در راستای کنترل ترافیک انجام میدهد میتوان به کله قندی ترافیکی اشاره کرد. کله قندی ترافیکی که بیشتر با نام مخروط ترافیکی شناخته میشود کاربرد های بسیاری داشته که از جمله مهم ترین آنها می توان به محدود کردن مسیر حرکت خودرو ها ، جداکردن مسیر ها ، هشدار به رانندگان به دلیل وجود مانع و یا کارگران مشغول به کار در ادامه ی مسیر و ... اشاره نمود.