آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مخروط ایمنی 

مخروط ایمنی یا مخروط ترافیکی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد، همچنین بازتاب بالای شبرنگ های موجود بر روی مخروط ایمنی PE موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند. وسیله ای است با وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی رانندگان از محدودیت های جاده ای که تردد را در مسیرهای ایمن راهنمایی و جهت دهی می نماید. این دسته از تجهیزات ایمنی راه که محصولی تولید شده توسط شرکت ایمن ترافیک ایرانیان می باشد از مرغوبترین مواد و دارای آنتی یووی تهیه گردیده است.مخروط ایمنی یک متری ارائه شده توسط ایمن ترافیک کالا حدود 5 کیلوگرم وزن داشته و با کفی مربع شکل و جرم مناسب، ایستایی خوبی در معابر پر تردد و شلوغ خواهد داشت. جنس بدنه ی محصول از لاستیک و پلی اتیلن بسیار مرغوب است که در شرایط آب و هوایی مختلف به خصوص آب و هوای گرم و خشک کویری و یا شهرهای شرجی، کارایی بالایی دارد. سایز کفی این مخروط ایمنی 49×49 سانتی متر بوده و کف محصول نیز از لاستیک ساخته شده است.
مخروط ایمنی

ویژگی مخروط ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک 

برای ایجاد قابلیت دید محصول در نقاط تاریک جاده و یا تونل ها از یک شبرنگ درخشنده به رنگ سفید یا سیلور با ارتفاع 32 سانتی متر استفاده می شود که کاملا ضد آب بوده و در طولانی مدت کیفیت خود را در مواجهه با گرد و غبار از دست نمی دهد. ئرنگ کلی بدنه ی مخروط ایمنی قرمز است که جنبه ی هشداردهی بالایی دارد. عوامل طبیعی نظیر تابش خورشید، ریزش های جوی و حرارت، تاثیر ناچیزی در کیفیت محصول دارند که این امر موجب فراهم کردن طول عمر بالا برای مخروط ایمنی می گردد. نصب دقیق و مناسب کله قندی ترافیکی - مخروط ایمنی می تواند در کارایی و بهره وری محصول موثر باشد از این رو افراد برای استفاده از نظر کارشناسان در مورد نصب کله قندی می توانند به صورت آنلاین و یا تلفنی به ایمن ترافیک کالا مراجعه نمایند.مخروط ایمنی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد، همچنین بازتاب بالای شبرنگ موجود بر روی مخروط ایمنی  موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند.

کاربرد مخروط ایمنی 

هدف از استفاده از مخروط ایمنی یا کله قندی ترافیکی آن است که افراد یا خودروهایی که در طول مسیر به مکانی مشخص، مثل محل حادثه یا ساخت‌وساز نزدیک می‌شوند، با وسیله‌ای سبک و ایمنی منحرف شوند تا به‌طور موقت از تجمع افراد در آن منطقه جلوگیری شود. برای اهداف طولانی مدت وسیله‌ای که قرار است این مسئولیت را بر عهده داشته باشد کمی سنگین‌تر بوده و البته توی زمین پیچ شده و ثابت می‌ماند.

مخروط ایمنی ترافیک

تولید کننده مخروط ایمنی 

مخروط ترافیکی در شرکت جهان ترافیک بر اساس استانداردهای کیفیی جهانی ، با کیفیت بالا و پلاستیک انعطاف پذیر و با استفاده از تثبیت کننده های UV ساخته شده است. با این ویژگیها رنگ و کیفیت این مخروط ترافیکی در تمام وضعیتهای آب و هوائی ثابت می ماند . رنگهای روشن بکار رفته شده قابل رویت از فاصله دورمی باشد. مخروط ترافیکی برای هدایت ترافیک در خیابانها و بزرگراهها به کار رفته و وجود موانعی را به رانندگان هشدار می دهد .  این موانع را می توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد. عملکرد اصلی مخروطهای ترافیکی برای کانالیزه کردن تردد به هنگام خط کشی ، تعمیرات و بستن خیابانها بطور موقت می باشد. همچنین مخروط ترافیکی رامی توان برای نظارت بر ترافیک استفاده نمود.