آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مانع ترافیکی مخروطی 

یکی از راه های جداسازی قسمتهای مختلف به خصوص مسیرهای عبوری وسایل نقلیه استفاده از مخروطهای ترافیکی است. این محصولات شکلی مخروطی دارند و این شکل ظاهری باعث شده است تا سطح مقطعی بزرگ داشته باشند. این سطح مقطع ایستایی خوبی به مخروط ها میبخشد و استفاده از آنها را در شیبهای مختلف میسر میسازد. مخروطها را عموما به رنگ قرمز طراحی میکنند تا به خوبی دیده شوند. مخروط ها دارای بدنه ای پلاستیکی بوده و همین امر باعث شده است که بدنه ی آن کمی منعطف باشد. این خاصیت باعث افزایش ایمنی میشود زیرا در صورت برخورد هرگونه وسایل نقلیه با آنها آسیب کمی میبینند و در مقابل مانع از آسیب دیدن وسیله نقلیه میشوند. یکی از نقاط مثبت این مخروط برخورداری از نوار شبرنگ است. این نوار در قسمت بالایی مخروط قرار دارد و امکان دید آن را در شب مقدور میسازد. از دیگر نقاط قوت این محصول میتوان به حلقهی انتهایی آن اشاره کرد. این حلقه دارای قطر 3 سانتیمتر بوده و برای عبور طناب یا زنجیر مناسب است. درصورتیکه از چند مخروط در کنار هم استفاده کرده و زنجیری از آن عبور دهید میتوانید مسیر را بهخوبی جداسازی و مشخص کنید.

تولید کننده انواع مانع ترافیکی جاده ای

تجهیزات ترافیکی از مهم ترین محصولات برای ایجاد ایمنی در جاده ها هستند و مانع ترافیکی مخروطی یکی از تجهیزاتی است که برای ایجاد حریم و سد معبر موقت و ... مورد استفاده قرار می گیرد. نداشتن ساختار پیچیده و در عین حال دارا بودن ویژگی های مثبتی مانند وزن کم، اشغال فضای کم و دوام بالا مانع ترافیکی مخروطی را به پر کاربردترین تجهیزات ترافیکی تبدیل کرده است. در ساخت مانع ترافیکی مخروطی از ورق های شبرنگ یا فلورسنت استفاده شده است که باعث می شود قابلیت دید مانع ترافیکی در شب بالا باشد، هم چنین بدنه ضد آب مانع ترافیکی مخروطی آن را در شرایط جوی مختلف امکان پذیر کرده است.

خرید مانع ترافیکی مخروطی

کله قندی ترافیکی چه کاربردهایی دارد؟

استفاده از علایم ترافیکی پلاستیکی بدلیل قیمت مناسب، روز به روز در حال افزایش است؛ زیرا نمی­توان تمام جاده­ها و خیابان­ها را با علایم الکترونیکی که هزینه بالایی دارند تجهیز نمود. از اینرو ایمن ترافیک انواع تجهیزات ایمنی و ترافیکی پلاستیکی نظیر کله قندی پلاستیکی را با بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می­دارد. کله قندی پلاستیکی قابل استفاده در پارکینگ­های طبقاتی عمومی و خصوصی، جهت مشخص کردن مسیر برای رانندگان است. اما کاربرد کله قندی ایمنی ترافیکی فقط محدود به پارکینگ­ها نیست و از این تجهیز ترافیکی می­توان در خیابان­ها و بزرگراه­ها، علامت­گذاری محدوده فعالیت کارگران، جداسازی راه­ها و علامت­گذاری مسیرها، نظارت بر ترافیک، هشدار به رانندگان، مقابل درب ساختمان­ها، نمایشگاه­های خودرو، پایانه­های مسافربری، فروشگاه­های زنجیره­ای و … استفاده کرد.
برای افزایش ایمنی راه از وسایل هشداردهنده‌ی مختلفی استفاده می‌شود. مخروط های ترافیکی نمونه‌ای از این وسایل هشداردهنده محسوب می‌شوند. مخروط ترافیکی در میان کاربران به نامهای گوناگونی شناخته می شود.