آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مانع ترافیکی مخروطی 75 سانت 

مانع ترافیکی مخروطی 75 سانت با بدنه PVC بسیار محکم ساخته می شود و برای محدود کردن معابر جهت ساخت و ساز، تعمیرات، تصادفات و ... کاربرد دارد. مانع مخروطی در ابعاد 40×75 طراحی و تولید می شود و برای بهتر دیده شدن محصول در شب و نقاط تاریک جاده مثل زیر پل ها و تونل ها از برچسب شبرنگ های ضد آب در ساخت آن ها استفاده می شود. تحمل دمای منفی 20 و مثبت 60 درجه ی سانتی گراد مانع ترافیکی، این امکان را به مشتریان می دهد که از مخروط ترافیکی در شهرهای کویری، کوهستانی، شرجی و معتدل بدون هیچ نگرانی استفاده کنند. ظاهر مانع ترافیکی مخروطی 75 سانت باعث شده تا این محصول با اصطلاح کله قندی ترافیکی نیز به کار برود و مزیت مخروط ها نسبت به دیگر موانع ترافیکی در ایستایی بهتر و نصب راحت تر این نوع از تجهیزات ترافیکی است.

تولید کننده مانع ترافیکی مخروطی 

مانع ترافیکی مخروطی (کله قندی) 75 سانتیمتر نوعی مانع موقتی می باشد که دارای پایه سنگین لاستیکی جهت حفظ موقعیت مناسب استفاده در جاده ها و معابر 
مخروط ایمنی به ارتفاع 75 سانت دارای شبرنگ و کف لاستیکی
استفاده از مخروط و کله قندی ایمنی برای مسدود کردن و بستن موقت مسیرها می باشد.
این محصول از مواد درجه یک تهیه شده و دارای عمر بالا می باشد.

 کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی شبرنگ دار که به رنگ قرمز تولید میشود در خیابانها ، بزرگراهها ، جلوی درب نمایشگاه ها و فروشگاهها ، کارگاههای ساختمانی ، کنترل ترافیک شهری و ... برای امنیت عابرین ، رانندگان و خودروها استفاده میشود. در مدل شب رنگ دار مخروط ترافیکی  از تجهیزات ترافیکی، شبرنگ آن سبب انعکاس نور می شود. پس زمینه این محصول به رنگ قرمز می باشد. رنگهای روشن بکار رفته در ساخت کله قندی ایمنی قابلیت رویت از فاصله دور را فراهم می نماید.

فروش مخروط یا کله قندی ترافیکی 

کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی در لوازم ترافیکی براي هدايت ترافيك در خيابانها و بزرگراهها به كار رفته و وجود موانعي را به رانندگان هشدار مي دهد اين موانع را مي توان به طور موقت بر سطح معابر و جاده قرار داد. امکان خرید کله قندی ایمنی کف لاستیکی 75 سانتی را  فراهم کرده است. مخروطی ترافیکی از مواد پلیمری پی وی سی و لاستیک  تهیه شده است. کله قندی دارای مکمل های آنتی یووی و آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک می باشد که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت مخروط را چندین برابر کرده است. کله قندی ترافیکی کف لاستیکی 75 سانتی از جنس پلاستیک قابل انعطاف می باشند. جنس پلاستیک مخروط ایمنی محکم و متراکم می باشد و در عین حال به وسیله نقلیه خسارت وارد نمی کند.