آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر جاده 

سرعت گیر ها از مهم ترین و و کاربردی ترین تجهیزات ترافیکی هستند.که در خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. همچنین از مهم ترین تجهیزات ایمنی هستند که باید در خیابان ها و اتوبان ها وجود داشته باشند. سرعت گیر ها به دلیل اینکه در همه خیابان ها،کوچه ها و تقاطع ها وجود دارد باید داری کیفیت بالایی بوده.تا بتوانند به درستی به رانندگان برای رعایت بهتر نظم در رانندگی کمک کنند. امروزه استفاده کردن از سرعت گیرهای قدیمی کاهش پیدا کرده است.و سرعت گیرهای جدید تر جای آنهارا گرفته اند. سرعت گیر هوشمند به دلیل ساختار خاص می‌تواند.با کمترین آسیب به خودرو های شما، سرعت خودرو شما را در قسمت های گوناگون کنترل کند.
 
سرعت گیر جاده 

فواید نصب سرعت گیر جاده ای

نصب سرعت گیر ترافیکی پلاستیکی معمولاً سرعت گیرها به صورت یک ردیف نوار پلاستیکی هستند، که در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک سطح برآمده را ایجاد کرده که ارتفاع نسبتاً بالایی دارند.
اما سرعت کاه‌ها به صورت تکه تکه هستند و پیوستگی چندانی ندارند. بنابراین نصب سرعت گیرها نسبت به نصب سرعت کاه‌ آسانتر است.
نصب این تجهیزات بر سطح جاده با استفاده از پیچ و مهره انجام می‌شود و ممکن است در برخی موارد از چسب‌ ترافیکی نیز استفاده شود.
برای این کار با استفاده از دریل صنعتی و مته های بزرگ، حفره‌هایی در سطح آسفالت ایجاد می‌شود و با استفاده از پیچ‌هایی بلند، فرایند نصب و محکم کردن آنها انجام می‌شود.
البته ممکن است با توجه به انواع سرعت گیرها روش نصب آنها متفاوت باشد، اما به طور کلی ابزارهای استفاده شده در آنها یکسان است.

تولید سرعت گیر(جدا کننده)

سرعت گیر همانطور که از اسمش پیداست برای کاهش سرعت استفاده میشود و بیشتر در جاده ها و معابری استفاده میشود که حداکثر سرعت 50 کیلومتر باشد . از مزایای استفاده از سرعت گیرها میتوان به سهولت نصب ،قیمت مناسب و دوام بالای آن اشاره کرد ، همینطور در فصل زمستان که این سرعت گیرها ممکن است مشکلاتی را برای رانندگان پیش آورد به راحتی میتوان آنها را جدا کرد و دوباره استفاده کرد .

فروش سرعت گیر 

سرعتگیر ها یا ساندویچ و یا قطع کننده ی سرعت از تجهیزات ایمنی جاده ها و راه ها می باشند که با استفاده از انحراف عمودی کمک شایانی برای کم کردن سرعت وسایل نقلیه جهت ایمنی بیشتر می نمایند . در مورد سرعتگیر و انواع آن بیشتر بدانیدجهت بهبود ایمنی مسیرها ی عبور و مرور از سرعت گیر های پلاستیکی به عنوان یک یادآوری برای رانندگان به منظور کاهش سرعت وسایل نقلیه در جاده های درون شهری و برون شهری استفاده می شود.
سرعت گیر یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید چرا که یکی از موارد خطر آفرین، سرعت بیش از حد و بی احتیاطی برخی از رانندگان است. متخصصان این زمینه، برای کاهش تلفات، خسارات و همچنین جلوگیری از وقوع تخلفات این چنینی، اقدام به طراحی و ساخت انواع سرعت گیر ترافیکی کرده اند.

انواع سرعت گیر 

سرعتگیرها در دو نوع لاستیکی و پلاستیکی در سایزهای مختلف تولید میشوند ، که شامل تفاوت در کارکرد و مواد اولیه این محصول است.سرعت گیر ترافیکی پلاستیکی که از دو رنگ سفید و زرد تولید میشود قیمت مناسب تری نسبت به سرعت گیر لاستیکی دارد. نکته قابل توجه در هنگام خرید سرعت گیر ها، استفاده و نوع کاربرد آنها در جاهای مختلف میباشد.