آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر پارکینگ پلاستیکی 12* 33

سرعت گیر پلاستیکی 33*12 یکی از کوچک ترین سرعت گیر های ترافیکی است که در معابر شهری نصب می شود. این سرعت گیر ترافیکی در ابعاد طولی و عرضی 12*33 طراحی شده است و همچنین ارتفاعی برابر با 4 سانتی متر دارد و تا حدودی مانع از حرکت پر سرعت خودروها می شود. در نتیجه این کاهنده سرعت می تواند تأثیر زیادی بر ایجاد امنیت و کاهش خطرات تصادف داشته باشد. سرعت گیر پلاستیکی در برابر تغییرات دمای هوا نیز سازگاری قابل توجهی دارد. سرعت گیر پلاستیکی 12*33 در سردترین نقاط دنیا نیز تغییر شکل نخواهد داد و گسستگی ناشی از نوسان دمای هوا و زمین را در خود نخواهد دید. طراحان سرعت گیر 12*33 با درنظر گرفتن خطوط و برجستگی هایی روی آن از سایش در بازه زمانی طولانی مدت جلوگیری کرده اند؛ در نتیجه هزینه های تعویض را در بر نخواهد داشت و در طولانی مدت با ترمیم جزئی آن می توان کیفیت اولیه آن را احیا کرد.
سرعت گیر پارکینگ پلاستیکی 12*33

 ویژگی های سرعت گیر پلاستیکی 12*33

سرعتگیر پلاستیکی 33*12 به خاطر بهره مندی از متریال کوپلیمر از استحکام فوق العاده ای برخوردار شده است. این سرعت گیر شهری قادر است وزن بالای خودروهای سنگین باربری را تا 50 تن به راحتی تحمل کند. همین مشخصه، این محصول را در بین انواع تجهیزات ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک بارزتر کرده است. رنگ این سرعتگیر به گونه ای است.که در هنگام شب نور خودروها را کمی منعکس می کند تا در فواصل زیاد نیز به خوبی قابل رؤیت باشد.

خرید سرعت گیر پلاستیکی 12*33

با توجه به استحکام و ماندگاری بالای این محصول، خرید سرعت گیر پلاستیکی 12*33 از سوی جهان ترافیک پیشنهاد می شود. همچنین این مجموعه همانند سایر محصولات لوازم ترافیکی خود، قیمت بسیار مناسبی را برای این سرعت گیر درنظر گرفته است.تا امکان ایجاد امنیت و سلامت افراد را با هزینه ای اندک فراهم کند. سرعت گیر پلاستیکی 12*33 از مواد پلیمری مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. این سرعت گیر ها به صورت قطعات مستقل پازل ساخته می شوند بنابراین در صورت آسیب به یک قطعه می توان تنها همان قطعه را تعمیر و یا تعویض کرد. سرعت گیر پلاستیکی به سهولت قابل نصب و اجرا می باشد. این سرعت گیر ها به صورت از پیش ساخته هستند و به کمک چند و رولپلاک به زمین متصل می شوند.
 
فروش دست انداز پلاستیکی

کاربرد سرعت گیرهای پلاستیکی 

سرعت گیر لاستیکی در جاده ها و خیابان های بزرگ که ماشین ها با سرعت های بالا در حال تردد هستند، بسیار لازم و ضروری خواهند بود. بی احتیاطی بعضی از رانندگان و رعایت نکردن سرعت مطمئنه باعث می گردد که علاوه بر آسیب رسیدن به ماشین، تبعات جانی و مالی زیادی را به همراه داشته باشد. طبق آمار منتشرشده، سالیانه افراد زیادی در اثر تصادفات رانندگی مجروح و کشته می شوند و استفاده از وسایل ایمنی جاده، ضمن افزایش ایمنی جاده ها، امکان بروز حادثه و ترافیک را کاهش خواهد داد.سرعت گیرهای موجود در بازار از جنس پلاستیک و لاستیک هستند. سرعت گیر لاستیکی در مشخصاتی مانند اندازه با یکدیگر تفاوت های مشخصی دارند که باعث تفاوت در کاربرهای آنها می گردد. 

فروش سرعت گیر لاستیکی پارکینگ

سرعت گیر لاستیکی پارکینگ با سرعت گیر لاستیکی جاده تفاوت های زیادی دارد که مهم ترین آن ارتفاع سرعت گیر است. معمولا در مکان های پررفت و آمد با سرعت های بالا به دلیل جلوگیری از پرتاب شدن ماشینها، از سرعتگیرهای کم ارتفاع و کشیده تر استفاده می گردد ولی سرعت گیر لاستیکی پارکینگ دارای ارتفاع بیشتر و کوچکتر است و به نوعی برای گرفتن شتاب ماشین ها در هنگام ورود به پارکینگ موثر خواهد بود. از سرعت گیر لاستیکی در اوایل جاده ها و در مناطق نزدیک به شهرها استفاده می گردد، زیرا تحقیقات نشان داده است نواحی منتهی به شهرها بیشترین آمار تصادفات جاده ای را دارند. این نوع سرعتگیر ها در واقع اخطاردهنده موقعیت خطر هستند.