آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر پلاستیکی چین

دست انداز یا سرعت گیر ترافیکی اسمی رایج برای وسایلی است که از انحنایی عمودی برای کم کردن سرعت وسایل نقلیه‌ی موتور دار به منظور بهبود شرایط ایمنی استفاده می‌ کنند. دست انداز‌ها در سراسر دنیا استفاده می‌ شوند و اکثرا برای ایجاد سرعتی پایین، یعنی حدود 40 کیلومتر بر ساعت یا کم‌تر ایجاد می‌شوند. اگر چه دست انداز‌ها برای کاهش سرعت اتومبیل‌ها بسیار موثر هستند، اما استفاده از آنها گاهی بحث برانگیز است چرا که می‌توانند باعث افزایش صدای ترافیک شوند، باعث صدمه به وسایل نقلیه شوند و یا منجر به کند شدن سرعت خودرو‌های امدادی. بعضی دست انداز‌ها که به صورت غیر استاندارد تهیه شده و مثلا ارتفاعشان زیاد است یا زوایای تیز دارند می‌توانند برای رانندگان به عنوان حواس پرتی تلقی شوند چرا که نمایش آنها، خصوصا برای ماشین‌هایی که خیلی به زمین نزدیک هستند و یا اصطلاحا اسپورت هستند خیلی دشوار است. همچنین دست اندازها اگر به خوبی دیده نشوند می‌توانند برای دوچرخه‌ها و موتور‌ها هم خطرناک و تهدید کننده باشند. دست انداز‌ها هزینه‌ای 50 تا 200 دلاری برداشته و ممکن است در طی زمان نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشند.
سرعت گیر پلاستیکی

تولید کننده سرعت گیر پلاستیکی 

امروزه با در نظر گرفتن سرعت رشد صنعت و رشد چشمگیر شهرها، خطرها و آسیب‌ های مرتبط با آن نیز افزایش می‌یابد. دراین‌بین سرعت غیرمجاز برخی رانندگان، استفاده از تجهیزات ترافیکی کنترل سرعت را می‌طلبد. کنترل سرعت وسایل نقلیه با سرعت گیر مؤثرترین روش برای بهبود ایمنی خیابان‌های مسکونی، جاده و یا پارکینگ است. دید خوب سرعت‌گیر ها و تابلوها بهترین راه برای برقراری ارتباط با رانندگان برای حفظ سرعت آن‌ها به حداقل است. سرعت گیرهای مدرن از لاستیک‌های بازیافتی فوق‌العاده متراکم یا پلاستیک بازیافتی ساخته‌شده‌اند. نصب آسان آن‌ها (حتی برای افراد غیرحرفه‌ای) و سازگاری با محیط‌زیست این محصول را بسیار مقرون‌به‌صرفه و جالب‌تر کرده است.

انواع سرعت گیر

سرعت گیر ها از نظر جنس به دو دسته سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی تقسیم می شوند. سرعت گیر پلاستیکی از مواد پلیمری مرغوب و با کیفیت تولید می شود. این سرعت گیر ها وزن سبکی دارند و به صورت از پیش ساخته به کمک چند پیچ و رولپلاک به زمین متصل می شوند. سرعتگیر لاستیکی در مناطق گرمسیری پر تردد قابل استفاده می باشد. در این سرعت گیرها از داخل لاستیک نخ های مخصوصی عبور کرده است که موجب افزایش مقاومت سرعت گیر می شود. 

مزایای سرعت گیر پلاستیکی 

سرعت گیر های پلاستیکی دارای مزایای زیادی می باشند.که سبب می شود استفاده از آن ها در بعضی از نقاط و معابر بسیار رایج و کاربردی باشد. برخی از مزایای آنها به شرح زیر است:
افزایش امنیت در مکان های مسکونی و در قسمت هایی که تردد کودکان در آن زیاد است.
در صورتی که طبق ضوابط نصب شود باعث کاهش حجم ترافیک نیز خواهد شد.
طبق تحقیقات انجام شده استفاده از سرعتگیرها باعث کاهش حجم ترافیکی تا 18 درصد و کاهش حجم تصادفات تا 12 درصد می‌شود.
سرعت گیر پلاستیکی را می توان هم در داخل شهر و هم در خارج شهر استفاده نمود. اما پیشنهاد می شود برای مسیرهای با تردد خودروهای سنگین از آن استفاده شود.  سرعت گیر پلاستیکی در معابر دارای شیب زیاد، مسیر هایی که حداکثر سرعت مجاز در آن 50 کیلومتر در ساعت می باشد، دو طرف گذرگاه مراکز پزشکی، چهار راه ها و غیره نصب می گردد. سرعت گیر پلاستیکی به منظور ایمنی و زیباسازی در محدوده پارکینگ های عمومی و خصوصی به عنوان تجهیزات پارکینگی مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای سرعت گیر لاستیکی 

سرعت گیر لاستیکی قابلیت تحمل وزن 50 تن برای هر چرخ را دارد. این محصول درارای سه عدد لاستیک رنگی با ابعاد 10*10 که نور را بازتاب می کنند، می باشد؛ و این امر سبب می شود سرعت گیر به راحتی در شب دیده شود. سرعت گیر لاستیکی در معابر دارای شیب زیاد، مسیر هایی که حداکثر سرعت مجاز در آن 50 کیلومتر در ساعت است، دو طرف گذرگاه مراکز پزشکی، تقاطع ها، چهار راه ها، دو طرف گذر گاه عبور دانش آموزان و غیره نصب می گردد. طراحی خطوط جدید در محصول، سایش قطعه را کم می نماید و باعث عمر طولانی محصول، حداقل دو برابر نمونه های قبلی می شود. همچنین زیبایی منظر شهری را افزایش می دهد.