آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر جاده ای

برای اینکه در هنگام عبور افراد و عابرین پیاده تصادفات جاده ای اتفاق نیفتد از سرعت گیرها استفاده می شود . استفاده از سرعت گیرها باعث کاهش سرعت خودروها شده و بدین طریق از میزان خطر در جاده ها کاسته می شود. از دیگر کاربرد های سرعت گیر ترافیکی می توان به هشدار به رانندگان وسایل نقلیه به هنگام نزدیک شدن به مدارس و یا مراکز پر تردد استفاده کرد. سرعت گیر دارای رنگ ثابت بوده و در شرایط آب و هوایی مختلف واکنشی نشان نمی دهد. همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. چرا که از کیفیت بالا یی برخوردار است و فروشندگان جهان ترافیک  کیفیت آنرا تضمین می نمایند.
 
سرعت گیر جاده ای

سرعت گیر جاده ای چیست؟

سرعت گیر جاده ای ابزاری برای کنترل سرعت وسایل نقلیه است. طبق استانداردهای موجود ارتفاع بلند ترین نقطه یک سرعت گیر 7تا 10 سانتیمتر ، حداکثر طول آن 30 سانتی متر و عرض آن به اندازه عرض محل نصب باشد.از این ابزار با نام سرعتگیر ملایم(Gentle Bump) نیز یاد میکنند. ارتفاع سرعت کاه به7 تا 10 سانتیمتر میرسد , عرض آن به اندازه عرض خیابان محل نصب است و طولی ما بین 3.5تا 4.2  متر دارد . 

مزایای استفاده از سرعت گیر جاده ای

  •  از آسان ترین راه ها برای کنترل سرعت وسایل نقلیه است.
  • نصب سرعت گیر در مناطق مسکونی امنیت کودکان را افزایش می دهد 
  • نصب آنها آسان و تقریبا ارزان است.
  • استفاده از سرعتکاه حجم ترافیک را به میزان18% و حجم تصادفات را به میزان 13% کاهش میدهد.
  • از مکان نصب سرعتکاه میتوان به عنوان محلی مناسب و راحت برای عبور عابرین پیاده استفاده کرد.
  • باعث کنترل ترافیک می شود 

سرعت گیر جاده ای 50 در 35

ظرفیت بارگذاری تست شده 50 تن برای هر چرخ می باشد و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت، مقاومت این سرعتگیر را در برابر شرایط جوی بسیار بالا برده است. سرعت گیر این سرعت گیر جاده ای 50*35 در مسیرهای با حداکثر سرعت 80 کیلومتر مناسب بوده که در نتیجه استفاده قادر است سرعت تردد را به 40 کیلومتر کاهش می دهد.

خرید سرعت گیر جاده ای

سرعت گیر معمولا در جاده هایی که با سرعت 50 کیلومتر رانندگی می کنند نصب می شود .  از مزایای استفاده از سرعت گیرها میتوان به سهولت نصب ،قیمت مناسب و دوام بالای آن اشاره کرد ،در فصل سرد و خشک ممکن است این سرعتگیرها مشکلاتی را برای رانندگان پیش بیاورند . به همین دلیل می توان آنها  را جدا نمود و این سرعت گیرها  در 3 سایز تولید می گردد برای استعلام قیمت سرعت گیرهای جاده ای و ثبت سفارشات خود و خرید از جهان ترافیک با همکاران ما در جهان ترافیک در ارتباط باشید .