آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

استاپر مستطیل 

یکی از علائم جاده‌ای که با رسیدن به محل‌های دریافت عوارض یا پلیس راه در اتوبان‌ها با آن مواجه شده‌ایم، لرزش و صدای ناهنجاری‌است که در فاصله چند صد متری از این محل‌ها در خودروی خود احساس می‌کنیم که علت آن نصب استاپرهای پلاستیکی است که با فاصله‌های معین در چند ردیف روی سطح جاده نصب می‌شوند تا راننده را از تغییر وضعیت جاده آگاه سازند. این قطعات پلاستیکی در اشکال مختلف و با توجه به نوع کاربرد روی جاده نصب می‌شوند، که این محصول، مدل مستطیلی شکل این استاپرها است. استاپر مستطیلی شکل که از جنس پلاستیک بسیار مقاوم و سخت ساخته شده است. برای نصب این نوع از علائم جاده‌ای حتما باید از دو پیچ و رولپلاک خیلی بزرگ استفاده کرد که همراه محصول عرضه نمی‌شود و باید جدا تهیه شود. همچنین طراحی نامسطح و وجود برجستگی‌های روی سطح این استاپر مانع از لغزش لاستیک خودروها روی آن شده و در نتیجه حرکت خودرو روی آن راحت‌تر انجام میشود.

 تولید کننده استاپر مستطیلی 

استاپر مستطیلی شکل که از جنس پلاستیک بسیار مقاوم  و سخت ساخته شده است یکی از علائم جاده ای که با رسیدن به محل هایی دریافت عوارض یا 
پلیس راه در اتوبان ها نصب شده اند. استاپگر با فاصله های معین در چند ردیف روی سطح جاده نصب می شوند تا راننده را از تغییر وضعیت جاده آگاه سازند. از استاپر می توان به عنوان جداکننده خطوط ترافیکی، کاهش دهنده سرعت وسایل نقلیه و همچنین در محل های خط کشی عابران پیاده استفاده کرد. این محصول دارای شیب و شیارهای مناسب جهت جلوگیری از تکان شدید و لغزندگی خودروها می باشد. استاپر از مواد پلی اتیلن قابل بازیافت تولید می شود که به محیط زیست آسیب نمی رساند. استاپر گروه تولیدی – صنعتی ترافیک در دو نوع مستطیل و گرد به رنگ زرد تولید می شود که بنا به درخواست مشتری تولید رنگ سفید و قرمز آن نیز امکان پذیر است.

ویژگی های استاپر مستطیلی 

  • قابلیت نصب آسان و سریع
  • مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا
  • عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید
  • قابل استفاده در سرعت گاه ها
  • مناسب جهت تفکیک مسیر

کاربرد استاپر مستطیلی 

استاپر مستطیلی جزئی از تجهیزات ترافیکی است که در اتوبان ها ، بزگراه ها ، عوارضی و ایستگاه های پلیس برای کاهش سرعت نصب می شود.استاپر مستطیلی زرد رنگ قابلیت نصب آسان به عنوان هشداری برای رانندگان محسوب می شود. استفاده استاپر ها بیشتر به صورت افقی در کف جاده ها میباشد که به هنگام عبور رانندگان هشداری برای آنها باشد که با عبور اتومبیل استاپر ها با ایجاد لرزش و صدا راننده را هوشیار می کند. استاپر جهت اعمال کاهش سرعت در معابر ورودی مانند عوارضی بزرگراه و اتوبان ها مورد استفاده قرار می گیرد. استاپر مستطیل به دلیل استفاده از دو پیچ در هنگام نصب از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار می باشد. از موارد کاربرد استاپر مستطیل استفاده آن در ایستگاههای پلیس، اتوبان، بزرگراه عوارضی به منظور کاهش سرعت می باشد. این محصول از تجهیزات ترافیکی، به آسانی نیز قابل نصب می باشد.