آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

کار استاپر 

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی کار استاپر یا متوقف کننده خودرو است. یکی از کاربرد های مهم کار استاپرها  استفاده در فضای پارکینگ است. در پارکینگ برای اینکه پارک ماشین ها نظم و ترتیب خاص مربوط به خودش را داشته باشد. کاراستاپرها باعث می شوند که اتومبیل ها زمان پارک به حریم اتومبیل دیگری تجاوز نکنند. کاراستاپر استاندارد، باید توانایی تحمل فشار مکانیکی را داشته و تحت فشار وزن وسایل نقلیه متلاشی نشود. این محصول به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات پارکینگی به شمار می رود و به راحتی قابل نصب است. کی از مهمترین تجهیزات ترافیکی کار استاپر یا متوقف کننده خودرو است که انواع استاپر با توجه به مواد اولیه به کار رفته در ساخت و فرم فیزیکی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. «کار استاپر» به منظور نظم دهی به خودروهای داخل پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند.
کاراستاپر استاندارد، باید توانایی تحمل فشار مکانیکی را داشته و تحت فشار وزن وسایل نقلیه متلاشی نشود. کار استاپر به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات پارکینگی به شمار می رود و به راحتی قابل نصب است. در دسته تجهیزات ترافیکی سرعتگیر ها قرار دارند که یکی از انواع آن ها کار استاپرها هستند. از مهمترین کاربرد های آن ها متوقف کردن و تعیین مکان پارکینگ هاست. با استفاده از کاراستاپر محدوده ی پارک ماشین ها مشخص می شود و در درون پارکینگ ها نصب می شود.

کاربرد کار استاپر

کار استاپرها به دلیل نوع کاربردشان انواع گوناگونی نیز دارند، یکی از مهمترین انواع کار استاپرها می توان به کار استاپرهای لاستیکی اشاره کرد. یکی از کاربرد های مهم کار استاپرها که مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد در فضای پارکینگ است. در پارکینگ برای اینکه پارک ماشین ها نظم و ترتیب خاص مربوط به خودش را داشته باشد از تجهیزات پارکینگی که در زیر دسته آن سرعت گیر ها قرار دارند استفاده می شود که کاراستاپر یکی از مهمترین آن هاست. کار استاپرها باعث می شوند که اتومبیل ها زمان پارک به حریم اتومبیل دیگری تجاوز نکنند. متوقف کننده خودرو یکی از تجهیزاتی است که می‌تواند با کارشناسی و نصب مناسب بسیاری از مشکلات موجود در پارکینگ‌ها را رفع نماید، مشکلاتی نظیر برخورد خودرو هنگام پارک کردن با دیوار و یا اتومبیل دیگر، توقف اتومبیل در فضای پارک شخص دیگر و اشغال همزمان دو فضای پارک، پارک اتومبیل در جلوی فضای تعیین شده و مسدود کردن مسیر تردد دیگران و مشکلاتی از این قبیل. کار استاپر ها در مکان هایی مانند پارکینگ ها و نقاطی که نیاز به نگه داشتن ماشین باشد کاربرد دارند. این تجهیزات ایمنی ( کار استاپر ) با قرار گرفتن زیر چرخ های خودرو مانع حرکت خودرو به جلو می شوند. در خیابان های اصلی از کار استاپر معمولا برای خط ویژه تاکسی ها و وسایل نقلیه عمومی دیگر استفاده میشود. و همچنین شما می توانید از کار استاپر برای تعیین مسیر حرکت خودروها و هدایت آنها استفاده کنید.

قیمت کار استاپر پلاستیکی 

جنس استاپر ترافیکی معمولا از پلی اتیلن بوده که در مقابل تابش مستقیم آفتاب و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است و همچنین این کار استاپر مقاومت بالایی در مقابل ضربه و فشار دارد و به راحتی از بین نمی رود. رنگ زرد کار استاپر  ترافیکی به خوبی نور را از خود بازتاب داده و به راحتی قابل رویت برای رانندگان می باشد. شکل هندسی کار استاپر به صورت مستطیلی بوده که از دو ناحیه به وسیله پیچ به زمین محکم شده و بدین ترتیب به راحتی از محل اتصال جدا نشده و به خوبی در کنار یکدیگر قرار میگیرند. همچنین برای آگاهی بیشتر رانندگان از  تغییر مسیر عبوری و همچنین در محل عوارضی ها و پلیس راه ها از کار استاپر استفاده می شود.   کار استاپر یا متوقف کننده خودرو نیز یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی پارکینگ به شمار می رود . کار استاپر نیز مانند جداکننده مانع از خروج خودرو از حریم پارکینگ می شود .

فروش کار استاپر ترافیکی 

کار استاپر یکی از بهترین راه حل ها برای این منظور به شمار می رود . کار استاپر قطعه ای از جنس پلاستیک فشرده است که در انتهای محل پارک خودرو نصب شده و از یک جهت مانع از برخورد  خودرو ها با دیوار می شود ، و از جهتی دیگر به کمک آن می توان خودرو را کاملا در حریم مورد نظر پارک کرد . کار استاپر استاندارد در صورت برخورد خودرو متلاشی نمی شود و دارای مقاومت بسیار بالایی است . از جهتی به خودرو نیز آسیب نمی رساند و تنها مانع از عبور خودرو می شود . کار استاپر نه تنها در امنیت پارکینگ و راهنمایی خودروها در عدم برخورد با دیوار نقش اساسی ایفا می کند ، بلکه در حفظ نظم پارکینگ با مشخص کردن حریم پارک خودرو نیز نقش بسیار اساسی دارد .

کار استاپر پارکینگ 

استاپر پارکینگ در گروه تجهیزات پارکینگی قرار دارد و به منظور متوقف کردن خودروها و مشخص کردن مکان پارک اتومبیل ها از هم، در درون پارکینگ نصب می شود. استاپر پارکینگ مکان قرار گیری خودرو ها در پارکینگ را مشخص می نماید و موجب قرار گرفتن اتومبیل ها در یک راستا می شود. همچنین این محصول شامل دو عدد رفلکتور از جنس پلی کربنات می باشد. استاپر پارکینگ به دلیل سطح یکدست و مسطح خود به لاستیک اتومبیل ها آسیبی وارد نمی کند. استاپر پارکینگ مکان قرار گیری خودرو ها در پارکینگ را مشخص می نماید و موجب قرار گرفتن اتومبیل ها در یک راستا می شود. همچنین این محصول شامل دو عدد رفلکتور از جنس پلی کربنات می باشد. استاپر پارکینگ به دلیل سطح یکدست و مسطح خود به لاستیک اتومبیل ها آسیبی وارد نمی کند.