آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن آذرخش

چراغ چشمک زن آذرخشی معرفی شده؛ توسط پایه می تواند روی مخروطی ترافیکی و یا استوانه های ترافیکی قرار بگیرد و همچنین توسط پیچ درون آن بر روی تمامی سطوح و حتی وسایل نقلیه نصب می گردد. چراغ  آذرخش ضد آب و ضد ضربه بوده و دارای دو حالت نورپردازی به صورت چشمک زن و روشنایی یکنواخت می باشد. چراغ آذرخش در عملیات نظامی ، کنترل ترافیک ، فرودگاه ها ، راهنما در پارکینگ ، کارهای ساختمانی و ترافیک جاده ای مورد استفاده قرار می گیردچراغ چشمک زن آذرخش پس از شارژ کامل تا 48 ساعت به صورت چشمک زن کارکرد خواهد داشت. چراغ چشمک زن آذرخشی معرفی شده؛ چراغ آذرخش ضد آب و ضد ضربه بوده و دارای دو حالت نورپردازی به صورت چشمک زن و روشنایی یکنواخت می باشد.
چراغ چشمک زن آذرخش

چراغ چشمک زن ایمنی

این محصول چراغی چشمک‌زن است که برای هشدار دادن طراحی شده است. این محصول «چراغ هشدار چشمک زن آذرخش مدل Battery» نام دارد و با مدل «Battery» شناخته می‌شود. نام مدل این محصول به‌دلیل نحوه‌ی تامین نیروی چراغ است که از طریق باتری صورت می‌گیرد. این چراغ از دو باتری 6 ولت مکعبی شکل برخوردار است که می‌توانند برای مدت زیادی انرژی الکتریکی مورد نیاز لامپ را تامین کنند. این چراغ در محیط کم‌نور و تاریک به‌خوبی جلب توجه می‌کند و از فاصله‌ی 200 متری قابل رویت است. زاویه‌ی تابش این چراغ را می‌توان به مقدار کمی به طرفین تغییر داد. این مدل از قابلیت شب‌تاب بودن نیز سود می‌برد و می‌تواند نور را به‌خوبی بازتاب کند. در قسمت فوقانی این چراغ حلقه‌ای برای آویزان کردن تعبیه شده است. این محصول را می‌توان از طریق پیچی که در قسمت پشتی آن قرار دارد به سطوح عمودی متصل کرد. قابلیت قرار دادن این چراغ چشمک‌زن روی سطوح نیز از دیگر قابلیت‌های آن است.

فروش چراغ چشمک زن آذرخش

ماهیت این محصول به صورت چراغی است که برای هشدار دهی در مواقعی خاص طراحی شده است . تامین نیروی این چراغ از طریق باتری صورت می گیرد. چراغ آذرخش ضد آب وضد ضربه بوده و در عملیات نظامی و کنترل ترافیک و کارهای ساختمانی کاربرد دارد. چراغ آذرخش تا 48 ساعت می تواند به صورت چشمک زن کارکرد داشته باشد. استفاده از چراغ آذرخش بسیار راحت است چرا که این چراغ با استفاده از پایه می تواند روی مخروطی ترافیکی و یا استوانه ترافیکی قرار بگیرد و بر روی هر نوع وسیله نقلیه ای نصب گردد.
فروش چراغ چشمک زن آذرخش

چراغ چشمک زن سولار(خورشیدی)

این محصول یکی از ملزومات مهم در کنترل ترافیک می باشد. با پیشرفت تکنولوژی، چراغ های راهنمایی نیز دارای بدنه سبک تر و همچنین پرتاب نور بیشتر گشته ­است. چراغ چشمک زن سولار نسبت به نوع لامپی از مزیت های بیشتری برخوردار می ­باشد. از جمله طول عمر طولانی ­تر، کاهش هزینه و پرتاب نور بهتر نسبت به نوع لامپی می­باشد.متریال مصرفی در تولید این سری محصولات  پلی کربنات بوده و مواد اولیه آن درجه یک می­ باشد. این محصول در مقابل گرما، سرما، رطوبت و بارندگی بسیار مقاوم می­ باشد. این محصول  با استفاده از صفحات خورشیدی (سولار) و نور خورشید، انرژی را به صورت الکتریسیته درآورده و در باتری خود ذخیره می­ نماید. چراغ چشمک زن سولار به صورت چشمک ­زن و بدون نیاز به انرژی برق، در طول شبانه روز کار می­کند.چراغ چشمک زن خورشیدی، با توجه به بالا رفتن میزان هزینه های برق مصرفی با استقبال بالایی روبه رو شده ­است.

قیمت چراغ چشمک زن سولار

چراغ چشمک زن خورشیدی، میزان روشنایی خود را، با توجه به شدت نور دریافت شده در طول روز، به صورت اتوماتیک تغییر می­دهد. و در انواع ، چراغ های چشمک زن خورشیدی تک خانه، چراغ چشمک زن خورشیدی دو خانه و چراغ چشمک زن خورشیدی سه خانه تولید میگردد.
ویژگی های چراغ چشمک زن سولار 
طول عمر این چراغ های خورشیدی حداقل 10 سال است. و مدت زمان کارکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از اینکه باتری ان به صورت کامل شارژ شد، 7 شبانه روز در تاریکی کامل و 14 شبانه روز در هوای ابری می ­باشد. رنگ ال ای دی های چراغ چشمک زن در دو رنگ می باشد یا به رنگ زرد که نشانه احتیاط است و یا به رنگ قرمز که به معنی اخطار می باشد.
از دیگر ویژگی­های چراغ فلاشر خورشیدی، مقاوم بودن در مقابل گرد و غبار، کم شدن هزینه­ های تعمیرات و نگهداری به دلیل طول عمر محصول و استفاده از آن در مکان­هایی که سیم­ کشی شده نیست از جمله: جاده­ ها، اتوبان­ ها و تقاطع ­ها می­ باشد.
قیمت چراغ چشمک زن سولار

قیمت چراغ چشمک زن ترافیکی

چراغ آذرخش ضد آب و ضد ضربه بوده و دارای دو حالت نورپردازی به صورت چشمک ­زن و روشنایی یکنواخت می­ باشد. چراغ آذرخش در عملیات نظامی، کنترل ترافیک، فرودگاه ها، راهنما در پارکینگ، کارهای ساختمانی و ترافیک جاده ­ای مورد استفاده قرار می­ گیرد. این محصول پس از شارژ کامل تا ۴۸ ساعت به صورت چشمک­ زن کارکرد خواهد داشت. چراغ چشمک ­زن آذرخش می ­تواند روی مخروطی ترافیکی و یا استوانه­ های ترافیکی قرار بگیرد و همچنین توسط پیچ درون آن بر روی تمامی سطوح و حتی وسایل نقلیه نصب می­ گردد. چراغ آذرخش به منظور هشدار دادن مورد استفاده قرار می­ گیرد. چراغ آذرخس در نوع باتری­ دار هم به بازار عرضه می­ گردد. این باتری برای مدت زمان زیادی انرژی لامپ را تامین می­ کند. قدرت پرتاب نور بالا چراغ چشمک زن آذرخشی به گونه ای است که نور آن از فاصله ۲۰۰ متری دیده می شود.