آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بولارد ترافیکی پلی کربنات 60 سانتی متر

بولارد ترافیکی پلی کربنات 60 سانتی متری به صورت صد در صد از جنس پلی کربنات ساخته شده است که در برابر آسیب های احتمالی و ضربه های وارد شده بسیار مقاوم است که در نتیجه، دارای عمری دراز مدت خواهد بود. این بولاردهای ترافیکی در ابعاد 620 × 300 میلی متر طراحی و تولید شده است. بولارد ترافیکی پلی کربنات با توجه به وزن سبک آن، که در حدود 0/86 کیلوگرم است، امکان حمل راحت و قرار دادن آن به ساده ترین شکل ممکن فراهم شده است. همچنین می توان این بولارد ترافیکی را به خاطر برخورداری از قابلیت تا شدن، پس از اتمام پروژه مورد نظر، با اشغال فضایی ناچیز، نگهداری کرد.
بولارد ترافیکی پلی کربنات 60 سانتی متر

تولید کننده بولارد ترافیکی پلی کربنات 

بولارد ترافیکی پلی کربنات 60 سانتی متری برای بهتر دیده شدن و جلب توجه و هدایت ترافیک، در رنگ زرد کمرنگ تولید و طراحی شده است. روی صفحه آن بر اساس نوع هشدار و پیامی که باید منتقل شود، متن یا علائم هشدار دهنده ای، طبق سفارش مشتریان گرامی درج خواهد شد و همچنین قابل پرینت در هر دو طرف آن می باشد.
تولید کننده بولارد ترافیکی پلی کربنات 

کاربرد بولارد ترافیکی 

بولارد ترافیکی از جنس پلی اتیلن و دارای ارتفاع 1متری می باشد. از دیگر قابلیت های بولارد، افزایش ایمنی و تعیین مسیر خودرو ها، خروجی خیابانها و بزرگرا ها، جهت نمای مسیر و استفاده در نقاط خطر ساز به جهت هوشیار سازی رانندهاست.
از موارد دیگر کاربرد بولارد ترافیکی به عنوان راه بند می باشد که از متداولترین ابزارهای کنترل و بازرسی ورود و خروج وسائل نقلیه در مکان هایی که کنترل تردد در آن ها ضرورت دارد استفاده می شود. مانند ادارات دولتی، فرودگاه ها، کارگاه ها، مکانهای نظامی و ....
بولارد یا راهبند به صورت حصار کشیدن بین مسیر های مختلف بکار می رود. بولارد ترافیکی خودرو ها را هدایت کرده تا در داخل مسیری که حصار بندی شده، حرکت نمایند و یا نتوانند از مسیری که به وسیله آن مسدود شده عبور کنند.

قیمت بولارد ترافیکی 

قیمت بولارد ترافیکی پلی کربنات 60 سانتی متری بسیار مقرون به صرفه است. این محصول، ساخت کشور چین است که ایمن ترافیک کالا، این تجهیزات را به صورت مستقیم وارد کرده است تا در دسترس مشتریان عزیز قرار گیرد.. بولاردهای ترافیکی محصولاتی هستند که در مناطقی مثل خیابان ها، جاده ها، مسیر های دوچرخه سواری، پارک های جنگلی و فضاهای سبز برای اعلام هشدار و به منظور هدایت اتومبیل ها و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین با استفاده از این محصول در جهت محدود کردن عرض معبر می توان سرعت وسایل نقلیه را کنترل کرد. بولارد ترافیکی در ابتدا و انتهای بلوار ها و همچنین میادین شهری کاربرد دارد. این محصول کم هزینه بوده و دارای دوام بالایی می باشد.