آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بشکه ایمنی 7 کیلویی

تابحال برایتان پیش آمده با عبور از خیابان­‌ها و جاده­‌ها، بلوکه­‌ها و بشکه‌­های زرد قرار داده شده در حاشیه مسیر نظرتان را به خود جلب کرده باشد؟ بشکه زرد ترافیکی یکی از انواع تجهیزات ترافیکی است که در گروه جداکننده‌­ها نظیر استوانه ایمنی، مخروط ایمنی و … قرار دارد. از این محصول برای جداسازی و افزایش ایمنی محیط­‌‌ هایی مثل خیابان­‌ها، بزرگراه­‌ها، جاده­‌ها، کارخانه­‌ها و … مورد استفاده قرار می­گیرد. از این محصول در راه‌­ها برای کنترل ترافیک استفاده می­شود و هم­چنین برای هشدار دادن به رانندگان از فعالیت­‌های عمرانی و ساخت و ساز جاده­‌ها بکار می­رود. می­توان گفت بشکه ایمنی یکی از پرکاربردترین تجهیزات در ایمن کردن جاده‌ ­است و علاوه بر این از بشکه‌ ترافیکی پلاستیکی می­توان بعنوان علایم هشدار و راهنمایی جهت مشخص کردن مسیرهای انحرافی و یا تمام شدن جاده­‌ها نیز استفاده کرد. از دیگر موارد استفاده می­‌توان به قرار دادن این بشکه­‌های ایمنی قبل از گاردریل اشاره کرد تا در صورت اشتباه راننده به هر دلیلی پیش از برخورد با گاردریل، با بشکه­‌های ترافیکی برخورد کرده و از شدت صدمات وارده کاسته شود.
قیمت بشکه ایمنی

تولید بشکه های ایمنی ترافیکی 

شرکت جهان ترافیک تولدی کننده تجهیزات ترافیکی شهری،بشکه ایمنی  با وزن 7 کیلو گرم را معرفی می نماید. این محصول، به منظور استفاده جهت ایمن سازی راه بند های عمرانی بسیار مناسب می باشد. بشکه های ترافیکی از جنس پلی اتیلن بوده و در برابر نوسانات جوی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. بشکه های ترافیکی آب و شن را درون خود نگه می دارند و مقدار پر نمودن آب و شن و ماسه بستگی به محل استفاده از این محصول خواهد داشت. بشکه ایمنی مقاومت لازم را در برابر ضربات احتمالی دارا می باشد و به عامل برخورد کننده حداقل صدمه را وارد می کند.

کاربرد بشکه های ایمنی 

بشکه ایمنی از لوازم ترافیکی، در معابر شهری و به منظور کاهش حوادث ترافیکی کاربرد دارد. و جهت ایمن سازی محیط در کارخانه ها و جداسازی انبار ها، بزرگراه ها، راهها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به جهت ضربه گیر بودن از آن استفاده می شود و قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشدبشکه ایمنی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است که به نام بشکه پلاستیکی ترافیکی نیز شناخته می شود. مواد تشکیل دهنده این بشکه ها پلی اتیلن میباشد. مهمترین ویژگی این محصول قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد. بعد از اتمام کار با آن هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌ راحتی آن را جابجا کرد. طراحی بشکه های ترافیکی به این صورت باعث می شود تا بشکه ی ایمنی 7 کیلویی تحمل لازم را در مقابل ضربه های احتمالی داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن، شدت ضربه کاهش داده شده و کمترین خسارت به مسافران و خودرو وارد شود.

بشکه ایمنی 7 کیلویی

فروش بشکه 7 کیلویی ایمنی ترافیکی 

بشکه ایمنی یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه وکارگاه های ساختمانی و عمرانی و  … مورد استفاده قرار می گیرد . برای سنگین کردن و جلوگیری از حرکت بشکه معمولا داخل آن را با آب یا شن پر می کنند. بشکه ایمنی 7 کیلویی در خروجی بزرگراهها و خیابانها جهت نمای مسیر استفاده می شود . این محصول در اندازه ها و سایز های مختلف و بر حسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می گردد . بشکه ایمنی ترافیکی با وزن 7 کیلو گرم مناسب جهت ایمن سازی راه بند های عمرانی می باشد . بشکه ترافیکی از جنس پلی اتیلن بوده و در برابر نوسانات جوی بسیار مقاوم است . این محصول مقاومت لازم را در برابر ضربات احتمالی دارد و به عامل برخورد کننده حداقل صدمه را وارد خواهد کرد . بشکه ترافیکی آب و شن را درون خود نگه می دارند و مقدار پر نمودن آب و شن و ماسه بستگی به محل استفاده آن خواهد داشت.