آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بشکه ترافیکی 85 سانتی

بشکه ایمنی ۸۵ سانتی متری یکی دیگر از محصولات ارائه شده توسط گروه تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک است و از مشخصات آن می‌توان موارد زیر را نام برد. کاربرد بشکه ایمنی در مسیرهای جدا شده توسط بلوک و جدولها در ابتدای مسیر قرار می گیرد . رنگ زرد و شبرنگ های هاشوری زرد مشکی ، و شبرنگ دایره ایی ، آبی رنگ فلش دار روی بشکه از فاصله 1 کیلومتری مانده به موانع و یا راه های ارتباطی جدا کننده دیده وسیعی به راننده میدهد , تا قبل از رسیدن به این موانع مسیر خود را مشخص کند .داخل بشکه ایمنی را با شن یا ماسه و یا خاک پر می کنند . بشکه های ترافیکی به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که روی آن ها نصب می شود می توانند مسیرهای طولانی را با رعایت نکات ایمنی جداسازی کنند. این بشکه ها در وزن های مختلف و در دو ارتفاع 105 و 85 سانت و به رنگ زرد تولید می شوند. یکی دیگر از کاربردهای مهم این بشکه های ایمنی در پروژه های ساختمانی جهت مشخص نمودن محدوده خطر ریزش مصالح ساختمانی و همچنین برای نشان دادن جهت حرکت خودرو ها است. از دیگر موارد کاربرد بشکه ایمنی در کارخانه ها و جداسازی انبارها و همچنین قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشد.

انواع بشکه های ایمنی 

در شرکت جهان ترافیک انواع بشکه های ایمنی تولید شده در اندازه ها و ابعاد متفاوتی می باشد که بنا به نیاز شهری و مشتریان ما در این زمینه اندازه های متفاوتی تولید شده و در داخل و خارج کشور با ارزان ترین قیمت در کنار سایر تجهیزات ترافیکی شهری به فروش می رسد. ارتفاع بشکه های ایمنی 110 سانتی متر و 85 سانتی متر با در است . کاربرد دیگر بشکه های ایمنی در ابتدا و انتها و وسط ساختمان‌های درون شهری که در حال ساخت می باشند قرار می‌گیرند که از طرف شهرداری در مسئله ساخت و ساز در کلان شهرها اجباری می باشد . کیفیت و دوام بشکه های ایمنی مسئله خیلی مهمی است جنس این بشکه های ایمنی از مواد درجه 1 پلی اتیلن است .
کاربرد بشکه های ترافیکی 85 سانتی 
بشکه ترافیکی 85 سانتی متری جهت ایمن سازی راه­بندهای عمرانی بسیار مناسب می­باشد. این محصول از جنس پلی اتیلن است و در معابر شهری و جهت ایمن سازی محیط کارخانه­‌ها و انبارها مورد استفاده قرار می­گیرد. بشکه ایمنی با ارتفاع 85 سانتی متر بدون درب و دارای شبرنگ است و قابل نصب در خروجی­‌های پرخطر است. کاربرد اصلی این محصول ، نصب در ابتدای بلوار و یا محل جدایش مسیر حرکت می باشد تا از برخورد رانندگان به بلوکهای سیمانی جداکننده جلوگیری شود . بشکه ترافیکی زرد رنگ با ارتفاع ۸۵ سانتیمتر ، قطر پایینی ۵۰ سانتیمتر و قطر بالایی ۳۳ سانتیمتر ، از پلی اتیلن نشکن یا ضد ضربه تولید شده است . از نظر استحکام در حفظ تعادل ، بسیار قابل اعتماد تر از مخرو ترافیکی می باشد . 

تولید جدا کننده های ترافیکی 

همان‌طور که می‌دانید از جمله مهم‌ترین تجهیزات ترافیکی، جدا کننده‌ها می‌باشد که خود به چند دسته تقسیم می‌شوند. به عنوان مثال

بشکه ترافیکی

بشکه زرد ترافیکی ۱۰۵ سانتیمتری

کله قندی ترافیکی ارتفاع ۶۵ سانتیمتر

کله قندی ترافیکی ارتفاع ۷۵ سانتیمتر

استوانه ترافیکی

کله قندی ترافیکی

مخروط ترافیکی 

و… از مهم‌ترین جدا کننده ها و مانع ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک می‌باشند. ما در این مجموعه سعی داریم تا با استفاده از برترین تجهیزات و مواد اولیه مرغوب به تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی ارزان قیمت بپردازیم. 

فروش مانع های ترافیکی و بشکه های ایمنی 

هر یک از مانع ترافیکی نام برده شده دارای کاربرد به خصوصی می‌باشد و نقش بسیاری در ایجاد امنیت ایفا می‌کند. ما در این مبحث قصد داریم تا شما را با انواع بشکه ترافیکی که یکی از انواع پر مصرف آن بشکه ترافیکی شبرنگ می‌باشد آشنا سازیم؛ و در مورد تولید کننده بشکه ترافیکی در ایران و همچنین قیمت بشکه ترافیکی شبرنگ توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم و شما را با نحوه خرید بشکه ترافیکی و مناسب ترین قیمت بشکه ترافیکی آشنا سازیم.بشکه های ایمنی از مواد پلی اتیلن درجه یک و مواد آنتی یووی ساخته شده است که در برابر تابش آفتاب مقاوم هستند. شکه های ترافیکی قابلیت نگهداری آب و شن را دارند و به این جهت هنگام تصادف سبب کاهش صدمات می گردد. از این رو نقش مهمی در امور راه ها و عملیات عمرانی ایفا می کنند.

فروش بشکه ترافیکی پلاستیکی ۸۵ سانتیمتری

بشکه ترافیکی به عنوان جداکننده ترافیکی در سایز ها و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از تجهیزات ترافیکی به شمار می آید که در پروژه های ساختمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت بشکه ایمنی با توجه به سایز و جنس آن متفاوت است. امروزه در زندگی ماشینی و پر ترافیک شهری ، در بسیاری مسیرها نیاز به جداسازی و یا مسدود کردن خیابان جهت انجام کارهای اجرایی و تعمیراتی از قبیل بهسازی آسفالت ، تعویض لوله آب شهری ، خط کشی و … وجود دارد و این مهم با موانع ترافیکی که موقت و متحرک هستند قابل انجام است .