آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

کاشن تانک 90 سانتی 

کاشن تانک ترافیکی از تجهیزات ترافیکی می باشد که در بسیاری از مکانها جهت ایجاد فضای امن در مقابل برخوردها و همچنین به عنوان جدا کننده مورد استفاده قرار می گیرند. کاشن تانک از قطعات 90 سانتی تشکیل شده است این قطعات به اسم قطعه ابتدایی کاشن تانک، قطعه میانی کاشن تانک وقطعه انتهایی شناخته می شوند. همچنین روی کاشن تانک ترافیکی یک نوار شبرنگ برای دید بهتر در شب نصب می گردد. استفاده از شبرنگ مناسب در محصول، به منظور جلوگیری از برخورد لوازم نقلیه با آن از اهمیت بالایی برخورد می باشد. کاشن تانک ترافیکی 90 سانتی معرفی شده دارای طول عمر بالا و همچنین مقاومت در مقابل سرما وگرما شدید می باشد. رنگ کاشن تانک ترافیکی معمولا نارنجی است که به وسیله شبرنگ های زرد که روی آن نصب می شود دید را در شب بهتر می کند. ضربه پذیری کاشن تانک به دلیل استفاده از مواد پلی اتیلن در ساخت آن است . استفاده از آنتی یوی ،مقاوت آن را در مقابل تابش خورشید افزایش می دهد. نوع دیگر، کاشن تانک تیر برق یا محافظ تیر برق است. این نوع کاشن تانک که اطراف تیرهای برق قرار می گیرد باعث می شود از ضربه مستقیم به تیر جلوگیری کند. 
کاشن تانک 90 سانتی

کاربرد کاشن تانک 

کاشن تانک از تجهیزات ترافیک شهری می باشد که در بسیاری از مکانها به عنوان جدا کننده ، جهت ایجاد فضای امن مورد استفاده قرار می گیرند.استفاده از شبرنگ مناسب در محصول، به منظور جلوگیری از برخورد لوازم نقلیه با آن از اهمیت بالایی برخورد می باشد. کاشن تانک 90 سانتی معرفی شده دارای طول عمر بالا و همچنین مقاومت در مقابل سرما وگرما شدید می باشد.
کاشن تانک ترافیکی به جهت اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می شود. این محصول مخزنی از جنس پلی اتیلن می باشد. کاشن تانک به صورت خمیده طراحی شده است. این محصول در تغییر مسیر ها و تقاطع هایی که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارند، نصب می شود. سطح کاشن تانک 90 سانتی به خوبی نور را منعکس می کند و در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی، ایمنی بیشتر را برای رانندگان فراهم می نمایند.

فروش کاشن تانک 90 سانتی

کاشن تانک 90 سانتی به جهت اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می شود. این محصول مخزنی از جنس پلاستیک می باشد. کاشن تانک به صورت خمیده طراحی شده است. این محصول در تغییر مسیر ها و تقاطع هایی که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارند، نصب می شود.سطح کاشن تانک 90 سانتی به خوبی نور را منعکس می کند و در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی، ایمنی بیشتر را برای رانندگان فراهم می نمایند. کاشن تانک از صدمات شدید مالی و جانی جلوگیری می نماید. این محصول شامل قطعات جلویی و پشتی بوده و به جهت ممانعت از برخورد خودرو ها استفاده می شود. کاشن تانک از لوازم ایمنی ترافیکی میباشد که در بسیاری از مکانها جهت ایجاد فضای امن در مقابل برخوردها و همچنین به عنوان جدا کننده مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از شبرنگ مناسب در محصول، به منظور جلوگیری از برخورد لوازم نقلیه با آن بسیار اهمیت دارد. کاشن تانک معرفی شده دارای طول عمر بالا و همچنین مقاومت بالا در مقابل سرما وگرما شدید می باشد.
قیمت کاشن تانک 90 سانتی 

مزایای کاشن تانک 90 سانتی 

  • رفلکتور شبرنگ هشداری را دارا می باشد.
  • به عنوان ضربه گیر در مبادی خروجی استفاده می شود.
  • قابل نصب و مونتاژ در اندازه های متفاوت می باشد.

قیمت کاشن تانک 90 سانتی 

کاشن تانک از لوازم ایمنی ترافیکی می باشد که در بسیاری از مکانها جهت ایجاد فضای امن در مقابل برخوردها و همچنین به عنوان جدا کننده مورد استفاده قرار می گیرند. کاشن تانک ترافیکی معرفی شده در این قسمت به دلیل استفاده از مواد پلی اتیلن و شبرنگ مرغوب از بین مدلهای متعدد انتخاب گردیده است. کاشن تانک ها به جهت اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می شود. این محصول مخزنی از جنس پلاستیک می باشد. کاشن تانک به صورت خمیده طراحی شده است. این محصول در تغییر مسیر ها و تقاطع ها یی که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارند، نصب می شود. خرید کاشن تانک بر عهده شهرداری ها می باشد ولی نوع کاشن تانک محافظ تیر را اداره برق خریداری می کنند. قیمت کاشن تانک با توجه به نوع شبرنگ و مواد استفاده شده در تولید آن متغییر است.