آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

خرید تابلوهای ترافیکی شهری

تابلوهای ترافیکی شهری از مهم ترین علائم هشدار دهنده در شهرها هستند که به منظور هدایت رانندگان و آگاهی بخشی به عابرین پیاده مورد استفاده قرار می گیرند. این تابلوها ضمن راهنمایی رانندگان به مقاصد و مسیرهای مورد نظر، نقش مهمی را در ایمن سازی راه های درون شهری و برون شهری ایفا می کنند. به گونه ای که نبود تابلوهای ترافیکی شهری امنیت خیابان ها و معابر را دچار اختلال کرده و خسارت های مال و جانی زیادی را به شهروندان تحمیل می کند. تابلوهای ترافیکی شهری و علائم ترافیکی از مهم ترین تجهیزات تولیدی شرکت جهان ترافیک می باشد که با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فروش می رسد. جهت خرید این علائم با کارشناسان جهان ترافیک تماس حاصل نمایید. 

 
تلفن ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904

راهنمای خرید تابلوهای ترافیکی شهری

در بین تجهیزات ترافیکی، نقش تابلوهای ترافیکی شهری از همه پر رنگ تر می باشد. چرا که با نصب تابلوهای ترافیکی در جاده ها و معابر شهری، می توان تصادفات جاده ای و حوادث ناگوار رانندگی را به حداقل رساند و خسارت های مالی و جانی ناشی از آن را تا حد زیادی کاهش داد. لذا خرید و بکارگیری این علائم امری ضروری می باشد.
 برای خرید تابلوهای ترافیکی شهری نکات زیادی باید مورد توجه قرار بگیرد. توجه به کیفت و جنس بدنه تابلوها و همچنین بررسی کردن جنس پایه و رنگ استفاده شده در ساخت آن ها، از اصلی ترین این نکات می باشد. چرا که تابلوهای ترافیک شهری به واسطه ی آب و هوا و شرایط جوی مختلف، ممکن است دچار فرسودگی و پوسیدگی شوند. لذا با توجه به این نکات و در نظر گرفتن آن ها می توان بهترین تابلوهای ترافیکی شهری را خریداری نمود.  
 
خرید تابلوهای ترافیکی شهری
 

تابلوهای ترافیکی چه ویژگی هایی دارند؟

تابلوهای ترافیکی به عنوان پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی در جاده های شهری و برون شهری، مزایا و ویژگی های زیر را دارا می باشند:
قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به عابرین پیاده و رانندگان یادآوری کرده و آن ها را به اجرای این قوانین ترغیب می کنند. 
سرعت مجاز را به راننده گان گوشزد کرده و مانع از تخطی آن ها از سرعت مجاز و مطمئنه می شوند. 
به راننده در پیدا کردن آدرس و انتخاب بهترین مسیر کمک می رسانند.
نام کوچه ها، خیابان ها، معابر، مکان های عمومی و مقدار مسافت رسیدن به مقصد را برای رانندگان و عابرین پیاده نشان می دهند.
با اعلام هشدار و رساندن پیام خطر، شهروندان را از حوادث احتمالی آگاه کرده و مانع از بروز تصادفات و حوادث رانندگی می شوند.