آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

نیوجرسی پلاستیکی ارزان قیمت

نیوجرسی پلاستیکی یکی از کاربردی ترین تجهیزات ترافیکی است که در سطح خیابان ها و جاده ها توسط راهداری ها و یا شهرداری ها مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار یک محفظه ای ساخته شده از پلاستیک دارد که در درون آن به منظور سنگین بودن، آب و یا خاک ریخته می شود. به همین دلیل نیز به آسانی در محل خود ثابت شده و می تواند به عنوان یک مانع ترافیکی عمل نماید. 
انواع مختلفی از نیوجرسی پلاستیکی از لحاظ حجم و ابعاد وجود دارد که متقاضیان می توانند با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری نمایند. از هیمن رو قیمت نیوجرسی پلاستیکی با توجه به جنس، ابعاد و وزن آن متغیر می باشد و مشتریان عزیز جهت اطلاع از قیمت این محصول می توانند با کارشناسان فروش جهان ترافیک تماس بگیرند. 


قیمت نیوجرسی پلاستیکی

تجهیزات ترافیکی جزئی جدایی ناپذیر از مدیریت خیابان ها و جاده ها محسوب می شوند که به منظور برقراری ایمنی راه ها و تامین امنیت رانندگان و عابرین پیاده به کار گرفته می شوند. از میان این تجهیزات می توان به نیوجرسی پلاستیکی اشاره کرد که در حوزه ی مدیریت شهری و جاده ای، نقش موثری را در برقراری ایمنی مسیرها ایفا می کند.
نیوجرسی پلاستیکی که قطعه های از پیش ساخته شده پلاستیکی است، قابلیت اتصال به یکدیگر را دارد و به عنوان جداکننده در اتوبان ها و خیابان ها استفاده می شود. مانع نیوجرسی جایگزین مناسبی برای گاردریل ها در جاده ها به شمار می آید، زیرا از ایمنی بیشتری برخوردار است. 
در نیوجرسی پلاستیکی به منظور بالا رفتن وزن قطعه، داخل آن را می توان از آب یا شن و ماسه پر کرد و در صورت عدم نیاز به این محصول، این مواد را از داخل آن تخلیه نمود.


 
نیوجرسی پلاستیکی ارزان قیمت

 


نیوجرسی پلاستیکی و مزایای آن 

نصب نیوجرسی پلاستیکی آسان می باشد و نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. همچنین بعد از استفاده و در صورت عدم نیاز می توان آن را به راحتی جا به جا کرد.
این مانع همچنین قابل بازیافت بوده و در نتیجه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند. به همین دلیل است که از این ابزار معمولا در پروژه ها و موقعیت هایی که محدودیت های زمانی و مکانی برای اجرای کار وجود دارد، استفاده می شود.
ساختار نیوجرسی پلاستیکی قابل تغییر است و طراحان می توانند از رنگ های مختلفی برای تولید پلاستیک بدنه آن استفاده کنند. 

فواید استفاده از نوجرسی پلاستیکی

جابجایی راحت به دلیل سبک بودن
قابلیت پر شدن با آب و ماسه
داشتن ورودی و خروجی آب و ماسه
تنوع در تولید در رنگ های مختلف