آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی خورشیدی ال ای دی دو خانه

چراغ راهنمایی خورشیدی (سولار) دو خانه ال ای دی تولید شده در شرکت جهان ترافیک، یکی از محبوب ترین فلاشرهای مورد استفاده در تجهیزات ایمنی ترافیکی می باشد. این نو ع چراغ نسبت به نوع لامپی آن از مزیت های بیشتری برخوردار می­ باشد. از جمله طول عمر طولانی­ تر، کاهش هزینه و پرتاب نور بهتر نسبت به نوع لامپی می­ باشد . چراغ راهنمایی خورشیدی ، در سیستم هوشمند کنترل ترافیک، با استفاده از صفحات خورشیدی (سولار) و نور خورشید، انرژی را به صورت الکتریسیته درآورده و در باتری خود ذخیره می­ نماید. طول عمر این چراغ های چشمک زن خورشیدی حداقل 10 سال است. و مدت زمان کارکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از اینکه باتری ان به صورت کامل شارژ شد، 7 شبانه روز در تاریکی کامل و 14 شبانه روز در هوای ابری می­باشد.
چراغ راهنمایی خورشیدی ال ای دی دو خانه

ویژگی های چراغ راهنمایی خورشیدی LED

امکان چرخش پنل خورشیدی و قابلیت تنظیم در بهترین جهت برای دریافت بیشترین میزان نور خورشید
به دلیل وزن و ابعاد مناسب این کالا حمل و نقل آن به سادگی صورت می گیرد.
جنس بدنه آن پلی کربنات بوده و از مواد اولیه درجه یک می باشد.
قابلیت استفاده در مکان های فاقد سیم کشی 
استفاده از ال ای دی های ترافیکی سبب می شود پرتاب نور با وضوح بالا و تا سه کیلومتر افزایش پیدا کند.
مقاوم در برابر گرما و سرما ی شدید.
نقاب و لنز آن را به سادگی می توان تعویض نمود.

تولید کننده چراغ راهنمایی چشمک زن 

چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی یکی از پرمصرف ترین تجهیزات ترافیکی در بسیاری از پروژه های ترافیکی است. چراغ راهنمایی خورشیدی دوخانه با توجه به نصب اسان در جاده های خارج شهر که دسترسی به برق نیست مورد مصرف بسیاری دارد. چراغ فلاشر خورشیدی دارای دو خانه از جنس پلی کربنات است که مقاومت آنرا در مقابل ضربه، گرما و بارندگی بالا می برد. درهنگام خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دو خانه توجه به پنل خورشیدی بسیار اهمیت دارد. همچنین قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی با توجه نوع ال ای دی ها و همچنین باطری آن متفاوت است.

قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی

چراغ چشمک زن سولار یکی از محبوب ترین فلاشرهای مورد استفاده در تجهیزات ایمنی ترافیکی می باشد. این چراغ چشمک زن که با انرژی خورشید شارژ می شود در مناطقی که دسترسی به برق امکان ندارد نصب آنرا بسیار آسان کرده است. در چراغ چشمک زن از یک صفحه خورشیدی به همراه باطری بسیار قوی استفاده گردیده است که باعث می شود چراغ چشمک زن در هوای ابری بتواند شارژ خود را تا یک هفته حفظ کند این از مزیتهایی می باشد که باعث شده در بیشتر مناطق شمالی ، چراغ چشمک زن خورشیدی مورد تائید و انتخاب قرار گیرد. رنگ ال ای دی های چراغ چشمک زن در دو رنگ می باشد یا به رنگ زرد که نشانه احتیاط است و یا به رنگ قرمز که به معنی اخطار می باشد.در نوع دو خانه چراغ چشمک زن خورشیدی می توان با توجه به مکان مورد استفاده از دو چراغ قرمز و یک چراغ زرد و یا بالعکس استفاده نمود .
لیست قیمت چراغ راهنمایی

فروش چراغ های راهنمایی خورشیدی

چراغ های راهنمایی سولار یا به عبارت عامیانه و ساده تر (خورشیدی) که جزء مهم­ترین تجهیزات ترافیکی بشمار می ­آیند، برای نظم دادن به رفت و آمد وسایل نقلیه و عابرین پیاده ساخته شده ­اند که بصورت خودکار و حساب شده روشن و خاموش می ­شوند. چراغ راهنمایی خورشیدی در طول روز و در زمان­ های تابش آفتاب، انرژی مورد نیاز خود را در باتری تعبیه شده در محصول ذخیره کرده و در هوای ابری و در طول شب از آن استفاده می ­کند. چراغ راهنمایی سولار دو خانه با استفاده از دانش روز و با رعایت اصول طراحی ساخته شده و در جهت هدایت جریان آمد و شد در تقاطع جاده­ ها، پیاده­ روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر مورد استفاده قرار می ­گیرد.

چراغ راهنمایی  خورشیدی  نسبت به چراغ های لامپی  دارای مزایای بیشتر و همچنین قابل اعتماد تر هستند :

1) به دلیل استفاده از LED ها به جای لامپ
هزینه های  انرژی کاهش یافته است
طول عمر طولانی تری دارند.
2) به دلیل استفاده از مدارات الکترونیکی پیشرفته تر 
سرعت خاموش و روشن شدن آنها بیشتر است.
با توجه به شدت نور روشنایی در طول روز ، میزان روشنایی خود را به طور اتوماتیک تغییر می دهد.
3) بدون نیاز به انرژی برق در طول شبانه روز به صورت ثابت یا چشمک زن کار می کند.
4) هر چراغ راهنمایی LED  خورشیدی بسته به تک خانه یا دو خانه و یا سه خانه بودن  حاوی یک یا دو و یا سه عدد سلول خورشیدی (10W) با عمر حداقل 10سال می باشد.
5) این محصول با استفاده از نور خورشید و صفحات خورشیدی(سولار) انرژی را به صورت الکتریسیته درآورده و در باطری خود ذخیره می کنند.
6)مدت زمان عملکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از شارژ کامل باطری، 7شبانه روز در تاریکی کامل و 14شبانه روز در هوای ابری می باشد.
با توجه به مکان و شرایط مورد نیاز، انواع چراغ های راهنمایی سولار چشمک زن تولید و عرضه می شوند. کاربرد چراغ چشمک زن خورشیدی با توجه به بهینه بودن مصرف انرژی بسیار گسترده است. انواع چراغ راهنمایی خورشیدی  شامل: چراغ چشمک زن خورشیدی تک خانه، دو خانه و سه خانه و چراغ راهنمایی سولار تک خانه، دوخانه و سه خانه می باشد.