آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

سرعت گیر پلاستیکی 33*90 سانت

به منظور کاهش سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه در خیابان ها و جاده ها از محصولاتی نظیر سرعت گیر پلاستیکی 33*90 سانت استفاده می شود. به  طور معمول، این مانع ترافیکی در محل هایی بیشترین کاربرد را دارد که محل عبور وسایل نقلیه و عابرین پیاده به‌هم نزدیک هستند. محل هایی مانند مدارس، خط عابرپیاده، ایستگاه اتوبوس، مراکز خرید و موارد مشابه در لیست مناطقی قرار می‌گیرند که به طور حتم سرعت گیر پلاستیکی 33*90 سانت  در آن‌ها وجود دارد. با کاهش سرعت خودرو در این مناطق، درصورت بروز مشکل زمان کافی برای تصمیم‌ گیری درست برای راننده و عابر پیاده وجود دارد؛ اما درصورت نبود این مانع ممکن است شاهد تصادفات هر روزه در مناطق نامبرده شویم. 

مشخصات سرعت گیر پلاستیکی 33*90

به طور کلی سرعت گیرها به عنوان پلاستیکی و یا لاستیکی تقسیم می شوند. بدنه سرعت گیر پلاستیکی 33*90 از جنس پلاستیک نشکن است. خاصیت اصلی این نوع پلاستیک، سختی زیادی آن در برابر برخورد تایر خودروها می باشد . سرعت گیر پلاستیکی 33*90 در برابر عوامل محیطی مقاومت مناسبی دارد. سرعت گیر پلاستیکی نسبت به انواع سرعت گیر لاستیکی سبک تر بوده اما قادر است وزنی برابر با 50 تن را تحمل نماید. این سرعت گیر به واسطه 6 پیچ و رول پلاک به زمین نصب می شود. استفاده از رنگ های روشن دید آن را حتی در تاریکی نیز مناسب نموده است.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی 33*90

یکی از مهمترین دلایل تصادفات رانندگی، سرعت بالای وسایل نقلیه است. لذا با خرید و نصب سرعت گیر پلاستیکی 33*90 می توان از وقوع بسیاری از تصادفات دلخراش جلوگیری کرد. سرعت گیر پلاستیکی 33*90 به مانع یا دست اندازی گفته می شود  که به منظور کاهش سرعت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی منطقه مورد نظر در مکان های مختلف نصب شده و مانع از بروز تصادفات و مشکلات ایمنی در منطقه مورد نظر خواهد شد . قیمت سرعت گیر پلاستیکی 33*90 نسبت به دیگر انواع مناسب تر است و در صورتی که برای پارکینگ منازل و یا مجتمع های مسکونی نیاز به سرعت گیر پارکینگ دارید،  این مدل پیشنهاد می شود.

ویژگی های سرعت گیر پلاستیکی 33*90

  • سرعات بالای وسایل نقلیه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
  • ساخته شده از پلی اتیلن فشرده بوده  و بسیار سبک می باشد.
  • مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی دارد.
  • در مقابل سرمای شدید و حرارت بالا تغییر شکل نمی دهد و دچار خمیدگی نمی شود.
  • دارای ثبات رنگ است و در اثر رطوبت ، بارندگی ، اصطکاک با لاستیک ها تغییر رنگ نمی دهد .
  • به گونه ای است که در شب به راحتی قابل دیدن است و رانندگان قبل از رسیدن به آن از سرعت خود کاسته و به راحتی از روی آن عبور کنند.
  • با توجه به عمر بالا، خرید آن  بسیار مقرون به صرفه است.

محل نصب سرعت گیر پلاستیکی 33*90

معابر شهری
خیابان های پر تردد
مکان های تجاری
مناطق مسکونی
اطراف مدارس
مکان های تفریحی