آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

انواع موانع جاده ای 

شرکت جهان ترافیک با هدف ایمن سازی جاده ها ، کاهش ضریب وقوع حوادث و همچنین جلوگیری از میزان تلفات و خسارات وارده، همچنین بالا بردن امنیت رانندگان و سرنشینان با بهره گیری از تجهیزات نوین و دستگاه های پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی اقدام به طراحی و تولید تجهیزات ایمنی راه با کیفیت و مقاوم جهت تجهیز جاده های کشور نموده است. از میان محصولات ایمنی راه

بشکه های نیوجرسی  و بشکه ایمنی

کاشن تانک

استوانه ایمنی

مخروط ایمنی 

جدا کننده مسیر 

انواع گل میخ و چشم گربه ای

و همچنین انواع

سرعتگیر های جاده ای 

از جمله محصولات تخصصی تولیده شده توسط شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک به شمار کی آیند که با بالاترین کیفیت و ایمنی تولید شده و با ارزان ترین قیمت به فروش می رسند. 
انواع موانع جاده ای 

کاربرد نیوجرسی ترافیکی

یکی از انواع جدا کننده ترافیکی نیوجرسی ترافیکی است. از کاربرد نیوجرسی ترافیکی می توان به جداکننده مسیر های خیابان و جاده ها اشاره کرد. در شرایط خاصی که نیاز است مسیر حرکت خودرو ها تغییر کند و در عین حال هم نباید دچار انحراف شوند از جداکننده نیوجرسی استفاده می شود. بسیاری از تصادفات در خیابان و جاده هایی که مسیر شان تغییر می کند، به دلیل نداشتن دید کافی رانندگان و در نتیجه انحراف آن هاست. از دیگر انواع جدا کننده ترافیکی می توان به انواع استوانه نیز اشاره کرد.

ویژگی های موانع جاده ای تولید شده در شرکت جهان ترافیک 

  • تفکیک پیاده رو از مسیر عبور خودرو
  • جلوگیری وسایل نقلیه از تغییر خطوط
  • تعیین محل پارک خودروها در مکان های عمومی
  • قابلیت پیچ شدن به زمین با دوام و ثبات بالا و نصب آسان
  • امکان حذف از خطوط ترافیکی بدون جا ماندن رد و اثر
  • تعمیر و نگهداری آسان و کارآیی اقتصادی به صرفه
  • امکان نصب استوانه 45 سانت با دو ردیف شبرنگ جهت جلب توجه بیشتر رانندگان به ویژه در شب
کاربرد نیوجرسی ترافیکی

قیمت جدا کننده ترافیکی

جدا کننده ها یا موانع ترافیکی انواع مختلفی دارند. جدا کننده ترافیکی سیمی یکی از آن هاست. مانع ترافیکی سیمی که به عنوان جدا کننده انعطاف پذیر نیز شناخته می شود، از چهار ریسمان، از جنس سیم کششی ساخته شده است که به پایه های محکمی متصل هستند. نحوه عمل این جداکننده ها به این صورت است که با کش آمدن، نیرویی که هنگام برخورد خودرو به آن ایجاد می شود را جذب می کنند. جدا کننده ترافیکی سیمی برای کاهش سرعت و جلوگیری از وارد آمدن نیروی بیش از حد به افراد داخل خودرو با دو مکانیزم عمل می کند. به طوری که هنگام برخورد خودرو به جداکننده، ریسمان ها خم می شوند، تا جایی که پایه های آن مماس بر زمین قرار می گیرند و در نتیجه از خطر تصادف خودرو جلوگیری می کنند. ضمن آن که جدا کننده، خودرو را کمی به عقب می راند و به جاده برگشت می دهد. جالب است بدانید که تحقیقات اخیر نشان می دهد جدا کننده ترافیکی انعطاف پذیر در مقایسه با سایر جدا کننده ها عملکرد بهتری داشته و احتمال زنده ماندن سرنشین ها هنگام برخود با این جدا کننده ترافیکی بیش تر می باشد.
جدا کننده ترافیکی
یک جداکننده ی ترافیکی  با استفاده از قطعه ی ابتدا و انتها به قطعه ی دیگر متصل می شود و در ابعاد دلخواه مورد استفاده قرار می گیرد. جداکننده ترافیکی پلاستیکی در شرایط آب و هوایی گوناگون نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و در برابر رطوبت و تابش خورشید کیفیت خود را از دست ندهد، ضمن اینکه در صورت آسیب دیدگی و شکسته شدن، امکان بازیافت محصول وجود دارد. به طور کل استفاده درست و بجا از جداکننده ها سبب افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. بنابراین درباره کاربرد جداکننده ترافیکی به طور خاص می توان گفت که یکی از روش های جدا کردن مسیر در خیابان ها و جاده ها استفاده از جداکننده ترافیکی است که می تواند در روند بالا رفتن سطح ایمنی تاثیر بسیاری بگذارد.
جدا کننده خطوط ترافیکی
اصلی ترین کاربرد تجهیزات ترافیکی که جداکننده ترافیکی یکی از انواع آن ها به شمار می آید، در جهت بالا بردن سطح ایمنی در شهر و خارج از شهر است، به عنوان مثال ممکن است خطوط ترافیکی که برای جدا کردن جاده کشیده شده است از دید راننده دور بماند و راننده به سمت جاده مخالف منحرف شود با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین دلیل تصادفات در جاده ها به خاطر انحراف رانندگان از مسیر خود می باشد، استفاده کردن از انواع جداکننده ترافیکی می تواند سبب کاهش تصادفات و بالا رفتن دید رانندگان شود. جداکننده ترافیکی معمولا برای مشخص کردن قسمتی از مسیر یا محوطه، مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع بتنی و پلاستیکی و فلزی قابل تولید است. در تجهیزات ترافیکی یکی از تجهیزاتی که سبب بالا بردن دید رانندگان می شود جداکننده ها هستند که در سطح شهری و برون شهری، در خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند تا در شرایط خاص که تشخیص جدا شدن مسیر می تواند دشوار باشد دید رانندگان را بالا ببرند.
قیمت موانع پلاستیکی ترافیکی
کاربرد جدا کننده ترافیکی 
از دیگر کاربرد جداکننده ترافیکی در تصادفات، در برخورد خودرو ها با موانع است که سبب می شود از سرعت خودرو کاسته شده، خودرو و سرنشینان نیز کمتر آسیب ببینند به همین دلیل است که جداکننده ها به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. در نهایت کاربرد جداکننده های ترافیکی بسته به نوع متفاوت هر کدام می تواند مختلف باشند که البته مهمترین کاربرد آن ها در بالا بردن دید رانندگان است.جداکننده ترافیکی جهت استفاده در پروژه هایی که در مدت محدود نیاز به جدا کردن دو قسمت وجود دارد، بسیار مناسب می باشد. از این محصول می توان برای جدا کردن خطوط ترافیکی در جاده ها و خیابان ها، تعیین مکان ویژه در پارکینگ ها و انبارها و همچنین ایجاد پیاده روهای امن در مکان هایی که وسایل نقلیه سنگین عبور و مرور دارند، استفاده کرد.